Prvi Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2013
32
5
0
Evo, zapocinjem svoj outdoor dnevnik...

Ovako...

Sjeme sam stavio da mi proklija, nepoznate vrste, poslije 48 sati je pustilo klicu, stavio sam u ovu plastičnu posudu zemlju Terra Magma i zalio... Na prozoru od 10 pa dok ne zađe sunce držim i u ovo mi je izraslo... Mislim da je zbog nedostatka svjetlosti izduzeno ili je sve normlano... Ovo mi je prvi uzgoj... :)... Planiram poslije 15 dana stavit napolje :D

BSqwOf1.jpg
kXh0HnQ.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
sretan grow,
ovo je jedna biljka jel tako,trebao bi staviti jos jednu sjemenku za svaki slucaj jer nikad se ne zna,
zatim oblizi tu teglu,providna je i to smeta korjenu,
izduzila se jer nisi do kraja napunio zemljom,stavi jos zemlje nemoj stediti i napuni do vrha,
bilo bi dobro da sto prije izneses vani na sajt mozda dobiju jos svjetlosti,doduse sunca jos nema ali ja sam cula da ce u narednim danima biti ljepse
sretno :vb_wave:
 
07.05.2013
32
5
0
Hvala ;)... da, zemlje cu staviti jos malo, a mozda izolir trakom crnom da zatamnim ovu plastiku :D ???... nego trenutno nemam sjemenki vise pa da stavim jos koju :/
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Zatamni plastiku obavezno, nemoj izlagati korijen suncu, mogao si si olakšati i saditi odmah u male tegle ili veće vrhnje/jogurt čaše. Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Samo naprijed,posto nema bas sunca zadnje vrijeme neznam kako ce ti to na prozoru rast dok ne prebacis van,de ti tutni ako si dobar sa nekim parama bar jedan cfl od 23w tih 15 dana i to ce ti bit super.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader