Prvi pokusaj :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
treca fotka je solidna ali ne znam na osnovi cega si zakljucio da je cura u pitanju, ja vidim samo stipule

2l96pvs.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
to nisu pistile, i daj smanjuj fotke na max. 800x600 ili stavljaj thumbnails za tako velike fotke, nemaju svi brz net i to predstavlja problem kod ucitavanja strane... a i prve dve fotke su gotovo identicne, rakoh vec ne iste fotke jedna za drugom (kao i ne dva posta jedan za drugim, nego opcija Editiraj)
 
10.07.2013
37
61
0
Mene bi onda zanimalo sta je to ako nisu pistile, prosvijetli me?

Sto se tice velicine fotografija Creative je naglasio da ne smiju biti vece od 1024x768 pa sam se toga pridrzavao, dogovorite se medjusobno koja velicina fotografija, prenesite mi to i sve ce biti ok. Dalje.. i prosle dve fotografije kada si me opomenuo nisu bile iste, kao ni ove....slicnost postoji ali ja sam samo pozelio da docaram kako to izgleda, da dobijem info, da vidim kako stoje stvari... Sto se tice postova jednog za drugim, ne vidim da sam ponovo pisao post za postom tako da meni se iz svega toga cini da ja ne treba vise uopste ista da postavljam ovdje, ako grijesim recite mi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
gresis, al kako hoces. nisam rekao da si sada pisao post za postom nego sam samo to naveo kao primer da se ne radi kao sto se ne postavlja ni fotka za fotkom ako su gotovo identicne, bar da promenis ugao ili odradis neki macro. ne vidim dobro sta je, probaj malo macro mod ako ima na aparatu, pa snimi iz blizine. ja navijam da je cura i ako je nece ti pobeci, ali nemam obicaj da potvrdim i kazem da je ako jasno ne vidim. za fotke savetujem onda thumbnails, pa kaci od 14MP ako zelis, znam da su se neki clanovi bunili da im se koci racunar ako su fotke vece od 800x600, ne pricam to zato sto ja ne volim veliku i jasnu fotku, govorim iz prakticnih razloga. nadam se da se razumemo, peace
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Pa nado sam se da ti necu morati sve crtati .....krecete se forumom ,citate ,gledate slike pa pogledajte malo kako vecina to radi.
jer nije ljepse i preglednije ovako

nego kad moras scrolati na sve strane misem da bi vidio sliku ,a stomak mi se stegne kad mi pocne stranica stekati zbog ucitavanja slika ,odmah izgubim volju za gledanjem istog.
Imam i ja fotic od 14 mp i mogu napraviti slike u rezoluciji oko 5000x ....zamisli da svi stavljamo slike kako nam prdne ...na sto bi forum licio ? ;)

a za onoga koga zanima veca rezolucija stavis thumb. pa nek klika ko hoce .
ajde i moderator te lipo zamolio ...smanji jos slike :)
sirina ti je dobra na to si pazio ..sad jos duzinu rijesi i nema zime vise ;)

Gledajte da vam stivo bude sto preglednije i urednije ...inace steta truda .LP
 
10.07.2013
37
61
0
Kao sto sam na pocetku i rekao, nemam bas iskustva sa forumima i slicnim stvarima, uzmite u obzir

:respect: ekipa!!!
 
10.07.2013
37
61
0
Pitanje drugari,hitno. Prije par dana sam malo posisao biljke, sporedne listove, velike...medjutim brinem zbog toga da nije problem to sto sam je sisao na najvecoj onoj zegi i vrucini ostavivsi samo vrhove grana, velike i sporedne na spojevima grana i duz grana, te sto su ostale pocele su kao na vrhovima listica da se suse,,, Brine me to pa ako moze savjet... Inace nisam joj davao hranu osim folijarno neko djubrivo za koje su mi rekli da je za fazu cvijetanja 16-16-30 - malu kasicicu na 5l vode. Znaci nista pretjerano... O cemu se radi????
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Druže najbolje je da okačiš slike, kako bi videli o čemu se tačno radi. A što se tiče šišanja biljoze, mislim da si malo zakasnio, ali iskusniji će ti bolje reći. Mislim da si to trebao prvom polovinom jula.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.