Prvi put..domajaa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
e jesi car...
pa napisi bar osnovno,gde raste u kojim uslovima...
usput,ako je outdoor-mozes da zaboravis,jedino da je prebacujes kasnije unutra(tema ti je u outdoor uzgajanju,zato kazem)
nije mala,ok je,ali bez nekih osnovnih informacija nema pomoci
 

Marinko1992

Banned
Banovan
31.08.2012
15
0
1
33
:D Za sad je u maloj kevinoj saksiji,al posto me je bakuta provalila i zna sta je sadim je u vecu i bice kod nje cim krene lose vreme,trenutno je obicna zemlja,seme je domaja(imam bas puno) cuvam za dogodine ovo sam sad cisto da vidim kako ce mi biti prvi put,inace biljka je na balkoncu sunca ima po ceo jebeni dan i zalivam je kad se zemlja osusi bas skroz..odprilike svaki drugi ili treci dan :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ne mere to burazeru napolje,kasno je sad....njoj treba bar 8-9 nedelja da procveta,ako nekim cudom i bude toplo vreme(u sta sumnjam) do decembra,opet ces imati jedan mizeran hed,ako i toliko..
bolje da je ne mucis..
pogledaj pod 'unutrasnje uzgajanje' sta ti sve treba od opreme(kontaj odma 200-300e) pa da je gajis unutra negde...
mada...cim ti spominjes bakutu i to....
batali...
 

Marinko1992

Banned
Banovan
31.08.2012
15
0
1
33
Ne znam koja je sad,posto je u kevinoj saksiji al uzeo sam Plantelinu zemlju pa cu u vecu saksiju za koji dan
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
ne mere to burazeru napolje,kasno je sad....njoj treba bar 8-9 nedelja da procveta,ako nekim cudom i bude toplo vreme(u sta sumnjam) do decembra,opet ces imati jedan mizeran hed,ako i toliko..
bolje da je ne mucis..
pogledaj pod 'unutrasnje uzgajanje' sta ti sve treba od opreme(kontaj odma 200-300e) pa da je gajis unutra negde...
mada...cim ti spominjes bakutu i to....
batali...
U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA LOOPOM , kasno je sad care jedino ako hoces da ubijas vrijeme al na kraju ce ti bit zao, neisplati se, sem ak nemislis s njom u box,poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.