Prvi put sadnja 1.7 tek niklo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ja lično kad ugrabim priliku radim sledeće...
1. Istresem umjesto đeda kolica sa krvljom balegom :D
2. Sperem ostatke balege , na način da se sva voda zadrži u kolicima, a kolica se napune do vrha
3. Napunim tu vodu u balone, i njima zalivam mlade vinove loze, ali i marihuanu....
Sjajno odrađuje posao ova metoda, al uvijek imaš Plantelu ;) A ako ti je do stavljanja đubreta na dno rupe, uzmi ono potpuno ugorelo... crno je i lako se raspada kad ga stegneš.... skoro je bezopasno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: scriptor

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ako je dilema direkt u zemlju ill veca posuda, onda ovo prvo 100 put bolje.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju nemoj se zamarati gnojenjem sa stajskim, iskopaš rupu da ti stane 20l kupljene zemlje koju pomješaš sa 10l zemlje sa sajta, neko ti je spomenuo florabelu(odlična zemlja), u nju presadiš biljku, poslije toga netrebaš gnojiti 10ak dana, nebi trebao i dulje ali to je več poveča biljka pa če prije potrošiti nutrijente koji se nalaze u njoj, poslije toga če več vjerovatno biljka početi cvijetati, nastaviš gnojiti sa crvenom plantelom ako imaš, ako ne sa bilo kojim gnojivom za cvijetanje i to ti je sva politika što se tiče toga(drugo nešto netrebaš raditi), a druge godine uz čitanje foruma u druge ratne pohode, nadam se da sam ti donekle pomogo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.