Prvi put (seme sa ulice)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Ako ti ne znas , ja sigurno necu znati . :D Nije bilo skupo , pa sam uzeo .. a sad vas cu poslusati sta i kako da radim . :) A sta radim sto se tice presadjivanja? :)
Edit : Sada citam sastojke , plantela je jaca od guane..
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Kolega,počni da čitaš forum...sad već pokazuješ NEZNANJE ....
"flora" je đubrivo za vegetaciju (veći procenat azota u odnosu na fosfor i kalijum)
"plantela cvet" je đubrivo za cvetanje (veći procenat fosfora i kalijuma u odnosu na azot)
nema potrebe koristiti ih zajedno,kad pređeš na cvetanje rokaš plantelu...ne znam šta tu nije jasno sad?

po tvojim pitanjima vidim da NIŠTA ne čitaš po forumu-mislim,mene zabole baš (bez ljutnje) ali sjebaćeš grow....

nemoj đubriti svako zalivanje,nema potrebe
i počni čitati forum...

EDIT sad tek vidim da si uzeo i neki "guano" za cvetanje....ok,je to,ali onda ti ne treba "plantela"
neće one rasti ako im daš više đubriva-upravo OBRNUTO,sjebaćeš ih..
dakle,prati uputstva sa boce,počni sa duplo manjom dozom od preporučene,pa lagano povećavaj...

i još jednom
NEMOJ đubriti svako zalivanje,možeš ih spržiti....
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Ne ljutim se brat.. bunilo me je to , sto ima guana za vege , i guana za cvet , i plantela za vege i plantela za cvet.. e sad , gledao sam sastojke i procente (guana list/plantela list) i plantela je pa mogu reci i duplo jaca . Znaci idem sa plantelom svako drugo zalivanje . Sto se tice (ne) znanja i nemam ga.. ovo mi je prvi put , citam forum podosta , ali u skladu sa svojim mogucnostima i u svom dnevniku , idem korak po korak , bas iz razloga da nesto ne bih sjebao .. ako me razumes .. :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
sve 5,razumem potpuno
nema veze dal' je jaca ili ne,pridrzavaj se uputsva,i sve ce biti ok
i nemoj cak ni svako drugo,vec svako trece....ubaci i slavol(ili h2o2) u pricu,i to ti je to... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Milos89
23.02.2008
1.048
1.455
188
napravio si gresku, podjubrio si a kazes uskoro presadjivanje, sta ce joj djubrivo kad ce joj doci nova zemlja i hrana,
najvece greske su u prekomernim dozama i prekomernoj brizi :D
a ova mala ne znam sto ne ide, evo i ja stavio neke nepoznatu sa ulice i slabo raste dok brendirano
seme pici, mozda je losa genetika ako ne daje znake zivota zabodi novo seme i za 10 dana ako
bude okej imaces istu biljku :D

veca biljka je bas dobra i dobro je sto ces presaditi, odavno je presla sirinu saksije a to je neka
mera za to kad presaditi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Milos89

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Nisam razmisljao o tome .. Hvala ti WeeD prijatelju .. sada sam u velikom kur** .. Prilikom presadjivanja , kada sam izvadio biljku iz saksije i presadio , u staroj saksiji je ostalo dosta oni dlacica ( delova korena ) .. keva i baba kazu da se '' oporaviti '' i da ce koren pustiti nove dlacice... ja sam poludeo.. a pocela je lepo i brzo da se razvija.. sta ce sada biti..
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Haha , znaju .. :D Kako i da ne znaju , kad poceo dan trckaram oko biljcica.. ovu sto je zakucala sam presadio napolje , imam jos jednu od par dana napolju .. znam da sam zakasnio al' neka ih.. :D Tako da , sada u boxu imam samo ovu lepo razvijenu .. :) Molim Boga da bude devojcica i da je lepo odradim , znacilo bi mi za sledeci put. :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto se korena tice, ja kad sam imo s ranja sa BB i prilikom presadjivanja
sam morao da izbacim zemlju, naravno to nije moglo a da se koren ne osteti,
ostalo je 60 posto korena i biljka se oporavila, evo je sad pici.
nisi u nikakvom problemu sem sto baba moze da se pohvali komsikama uz ratluk kako joj se unuk bacio na
poljoprivredu, ja bi se toga brinuo, znaci reci babi da cuti cak i da ne misli o tome pred komsikama :D
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Sta bih ja bez vas dvojice .. :D Sad si mi popravio raspolozenje .. :D Ihh , nije baba problem.. a i ne zalazi toliko u komsiluk.. :D Bas naprotiv , baba neda nikom ni da pomisli da udje u sobu gde se sve nalazi.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Pozdrav ekipa , ovih dana nesto ne radi net, pa reko da vam se javim preko fona , danas 22.dan , biljcica lepo napreduje , pocela je u sirinu da ide , ali i dalje ne pokazuje pol , muda nigde ne vise to sam siguran ..hehe :) koliko ce joj jos trebati ? :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
vratio sam se sa pocetka i vidim da si menjao svetlo, kao davao si vise od 12/12 pa ne znam kolko je bas bila na 12/12,
procvetaju tu oko 20 dana neke ranije neke kasnije, zapamti da muske pre pokazu pol tako da sto duze cekas
vece su sanse da je dama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Nedostajete ekipo . :) Nikako da stigne comp , pa ceprkam malo po forumu preko fona . :D Evo jedan update : danas 26dan bilcici od cveta nista i dalje , ali sto je najvaznije nema ni muda.. :D evo cetvrti dan kako radim ``lst`` trening pomocu gumica i stpaljki za ves.. :D imam pitanje sto se tice topiranja ( nisam u mogucnosti da pretrazujem po forumu) kako odraditi toping , koliki vrh odseci?? Ili da sacekam da update slicicu pa da mi pomognete. :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
oidseci vrh al da bas ceo odseces kak bi pustio 2 nova vrha a ako promasis i ostavis malo
dobices FIM, tad ce biti vise vrhova...
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
30. Dan . Biljka je ok , dva nova frha su se lepo formirala iako mislim da nisam tewbao da topira..brine me to sto od cveta , plistila predlovera nista.. koliko bi joj jos moglo trebati? Niska je ( mozda 20tak cm svega) ali je veoma gusta , na koju vam to sortu lici ? Ovih dana ce biti slicice . Pozdrav. :D
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Dokopao se i ja konacno compa..:D 40. dan danas , biljcica mi izgleda skroz zdravo , ostala je jos jedna doza plantele od 50ml da joj dam , pa cu flush da radim , prerasla je box , sada putujem a nisam uzeo 2700, hoce biti nesto ako je ostavim sa belim svetlom , bila je 7dana na 18/6 sada je vracam na 12/12 , ili je mozda pametno da je izbacim napolje? :) Evo kako biljcica izgleda. :) ps. topirana je jednom. :)

http://imageshack.us/photo/my-images/856/qc8z.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/534/w0sq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/822/reoc.jpg/

A evo i jedna malo sto je napolju , stara 10-15 dana . :D

http://imageshack.us/photo/my-images/515/757m.jpg/

Sta mislite ? :) Na koju sortu vam lici ovo ? :) Pozdrav ekipa . :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Milos89 je napisao(la):
Sta mislite ? :) Na koju sortu vam lici ovo ?
meni liči na kanabis ;)

malo je rano za takva pitanja,a i nije da se baš TOLIKO razlikuju sorte jedna od druge-možemo samo pričati da li je indica ili sativa dominant.a rekao bih da je indica. :)
bolje izbaci napolje,ako već imaš uslova,nema šta
aj' sretno dalje
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako je prerasla box kako kazes a jos nije krenila u cvjetanje ,ili novi boxic ili kako loop kaze napolje s njom ..pogotovo ako te nece biti vise dana .