Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:respect:
dog_smiley.gif

You must spread some Reputation around before giving it to ozric again.:thumb:
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Sta napaviti kad se pas prebije ko svinja...pao mi je veliki hed i ker ga je ukro i u sekundi pojeo...inace voli brstit lisce ko koza i nikad nije bilo problema...ali sada evo vec dan i pol nemoze stajat na nogama cijela se trese,i nece da jede nema snage za nista...a ne smijem je vodit veterinaru,ne znam sta da naprvim,pomagajte....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
vodi je veterinaru simptomi nisu nikako do vutre...prije se s necim drugim otrovala ili ima unutrasnje krvarenje...mozes probati dati malo lijeka da pokusa ublaziti grceve ako ce popiti ....ali vodi veterinaru frend.
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Jednom je pojela komadic hasisa i konstantno je izlozena dimu,vidio sam je i prije isto tako je paddala ali je jako brzo proslo,zbog toga znam da je to od marihuane a ne od otrova drugari...nece mljeko pit Power,nece ni vodu ni nista,sad mi je lezala u rukama jer ako je ne drzim u bilokojoj pozi pocne se previse trest,ako se to vec nekom dogodilo nek mi kaze sta da napravim,citao sam da psi od marihuane mogu imat psihicke krize a cak i uginit,sto ja bas i ne vjerujem ali kako izgleda nije dobro nimalo...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ventilator je napisao(la):
Jednom je pojela komadic hasisa i konstantno je izlozena dimu,vidio sam je i prije isto tako je paddala ali je jako brzo proslo,zbog toga znam da je to od marihuane a ne od otrova drugari....
da ti ponovim jos jednom...imam neke veze sa veterinom ...na tvoje simptome nelici mi na predoziranje vutrom( pas mi je pojeo cijelu tepsiju muffina i osim sto je prespavao taj dan i progutao zdjelu vode ujutro je bio ko novi)...jel ima krpelja (oni se isto znaju tako pokazati ako ga neprimjestis odmah)...nemoj da ti bude lijeno odvedi ga veterinaru ako ti je drag pas samo presuti onaj dio kad budes rekao sto je pojeo ..reci da se najeo trave vani dok ste bili u setnji ;)
kako god odlucis...zelim peseku sve naj da se sto prije digne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Hvala ti drug puno,evo sad je bas zaspala ako joj ne bude dobro i dalje kad se ustane odvescuje veterinaru...Jos jednom hvala,ja marihuani vjerujem i zato mi je jako bilo cudno sta se dogada,jos cu malo sacekat ak se ne promjeni vodim je,i nisam ljen a veterinar je 5 min od mene samo me je strah,jer mogu uzet uzorke urina i evo thc,iako bi mogo reci da je ela vani nesto u travi...i znas kako to ide,ali odmah ce vjerovatno i sumnnjat da sam grower ili nesto slicno...to je jedini razlog zasto ne i iso...
 
25.11.2012
30
7
0
43
ja OBOŽAVAM pse... čitav život su uz mene, i sada kad sam se udala i odletila iz obiteljskog gnijezda opet sam nabavila jednog... labradora, ljepotana.... labradore preferiram jer su mi nekako najbliži karakterom... maze, friendly prema ljudima i drugim psima, te samo žele da su voljeni i maženi, te da pripadaju obitelji :family1:
stvarno jesu najbolji prijatelji, najodaniji, jedini ti se iskreno obraduju i žele da ste raja bez nekih skrivenih namjera...:iloveyou:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Došla su druga vremena. Dece je sve manje, a pasa sve više...

Psi su uglavnom rasni, a deca su naša, domaća i divlja.
 
18.07.2011
8
3
3
44
Ja imam američkog pitbulla. Ne voli muške pse takva je pasmina (nekastriran nije kao Cezarov Dady). Ali da ga svakih pet minuta posjetim ponaša se kao da me nije vidio sto godina.
Djeca su drugo dok su mala te trebaju, ali kad odrastu samo: stari daj pare za ovo stari daj pare za ono, a on je uvjek tu i jedva čeka da dođem i da ga pomazim ili slično. Mada ima i mana. Ne mogu u njegovoj blizini ništa napravit, stalno je prisutan u smislu " šta radiš: a mogu i ja, a mogu i ja, a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja. I sve šta vidi da ja jedem jede i on. Npr... listove kod obrezivanja. Cijeli život imam psa i nikad više neću mijenjat pasminu najvjerniji i najsretniji kad me vidi. Btw: sjedim za kompom a pitbull me gleda.
 
12.03.2012
35
32
0
39
ventilator je napisao(la):
Jednom je pojela komadic hasisa i konstantno je izlozena dimu,vidio sam je i prije isto tako je paddala ali je jako brzo proslo,zbog toga znam da je to od marihuane a ne od otrova drugari...nece mljeko pit Power,nece ni vodu ni nista,sad mi je lezala u rukama jer ako je ne drzim u bilokojoj pozi pocne se previse trest,ako se to vec nekom dogodilo nek mi kaze sta da napravim,citao sam da psi od marihuane mogu imat psihicke krize a cak i uginit,sto ja bas i ne vjerujem ali kako izgleda nije dobro nimalo...

Crni humor: daj ti peseku napravi malo ulja pa da vidiš što će mali skočit....

p.s. zahebancija
 
26.12.2012
2
0
0
44
vvvutra je napisao(la):
Ja imam američkog pitbulla. Ne voli muške pse takva je pasmina (nekastriran nije kao Cezarov Dady). Ali da ga svakih pet minuta posjetim ponaša se kao da me nije vidio sto godina.
Djeca su drugo dok su mala te trebaju, ali kad odrastu samo: stari daj pare za ovo stari daj pare za ono, a on je uvjek tu i jedva čeka da dođem i da ga pomazim ili slično. Mada ima i mana. Ne mogu u njegovoj blizini ništa napravit, stalno je prisutan u smislu " šta radiš: a mogu i ja, a mogu i ja, a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja,a mogu i ja, a mogu i ja. I sve šta vidi da ja jedem jede i on. Npr... listove kod obrezivanja. Cijeli život imam psa i nikad više neću mijenjat pasminu najvjerniji i najsretniji kad me vidi. Btw: sjedim za kompom a pitbull me gleda.


He he da vidis tek mog Hada (njemacki bokser) svaki put kad dodem s posla toliko me zaslini da se moram tusirati...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Imam američkog staforda odlicna pasmina stalno idemo u setnje po sumi obozavam pse snjima sam odrastao cim sam se rodio stari je imao njemackog ovcara,a stric haskija tako da sam puno toga naucio o psima i svasta znam :D Rado bi stavio sliku od svog međeda jos ima onaku fleku na oku,ali mislim da je ipak i to malo opasno sto se tice sigurnosti ;)