Psychedelic trance music

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Džidžadžojac je napisao(la):
Bio sam na Kromsima kada su dolazili drugi put, tj "radili live" drugog albuma. Ništa specijalno. Najviše mi je žao što nisam otišao kada su prvi put dolazili.

Koliko znam nisu dosli u punom sastavu, ne sjecam se sad detalja al hajd ti znaj ko je pod maskom xD , inace su oni uzivo predobri.

[youtube]xRzBNPFC_Ws[/youtube]

A evo nesto old skool :181:

[youtube]-CV21YjUeek[/youtube]
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
http://rapidshare.de/files/47417288/Orient_Express_by_Kalki.rar.html
http://www.rapidshare.com/files/241046405/Aes_Dana_-_Leylines-2009-gEm.rar

Uživajte!!!!!!!!!!
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
LucidDream je napisao(la):
Daj nesto slicno kao 02-electro_sun_vs_visual_contact_-_facing_the_future-mycel ?

Jesi li slushao VA - back To The Galaxy compiled by Astral Projection, imash dosta slicnih trackova... a ako volish taj progresivniji full on skini i Od Safi Connection-a - Figga Nigga to je malo starije ..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
skinuo...nice choice...
mada,pocetak od facing the future (strange,inside...) to je ta psihodelija...to zelim...njami...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
e ovako, tko god zeli dobrih Goa/Psy setova neka preksutra, u subotu 20.6. u 8 navecer po nasem vremenu ode na Digitally Imported, "Listen now" --> Goa/Psy kanal, povodom ljetnog solsticija bit ce vise od 24 sata non-stop Goa i Psytrance setova od brojnih DJ-a, jedan od setova bit ce i moj novi Goa set koji cu postat ovdje poslije. Mnoge od ovih DJ-a znam prek neta vec dugo vremena i stvarno super setove rade, svakako navratite. Posto to pocinje u subotu navecer a mnogi idu van, toplo preporucam da stavite rippat setove s internet radija da imate za kasnije.

http://www.di.fm/calendar/event.php?event=13711

Come join us for our second annual celebration of the summer solstice. A ritual of great importance. We choose to dance and feast under the dark blue sky. Make peace with the world as midsummer takes hold. Dance long into the night and stomp your bare feet deep into the warm soil of Mother Earth.

DJ's scheduled (more to be announced)

DJ Shoom
Mixtress Bloodwing
Sanguine Mandragoa
Fractal Gee
Deadly Groove
DJ Psneaky
DJ Altered Mind
AuroraX
Glassball
J:Digital
ROX
t4e aka trance4ever
Cruz-Ae
Tampered DNA
Hybrid FX
DJ Karma Kat (Vortex)
Noumenal (Vortex)
Activate Morlack (Hadshot Haheizar, Anomaly System)
M.E.E.O. (Demon Tea Recordings)
Jagno Gaia
Hugh Sharpe
Aerosis (Suntrip Records)
Goasia (Suntrip, Unicorn, Kagdila Records)
Filteria (Suntrip Records)
Jikooha (Panorama Records, Tod Aquarium Records)
Kameleon & Labyrinth (Pure Perception Records)
Kri (Touch Samadhi)


This is not the final DJ list, check back often for updates and timeslots! The final start-end time will change as DJs are added to the list.

The show will begin at 2pm EST, 7pm UK, 20:00 Central Europe
Where: Goa-Psy Channel

solstice09.jpg
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a neznam, taj psy trance mi je večinom naporan, dosadan i ono... glup, al ok, valjda ovima na partijima koju su teško pregaženi raznim psihodelicima paše taj osnovni ritam na koji se trzaju u trensu i nije ih briga.
Za sad jedino priznam Blue Planet Corporation, oni su mi daleko najbolji što se tiće takve psihodelične muzike.