Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
Pošto se planira put za Amsterdam zanimaju me iskustva ljudi koji su bili...znači način putovanja(avion,vlak,autobus).način puta koji bi najjeftinije izašao(agencija ili samostalno),smještaj(hostel),način na koji ga rezervirati,cijena koliko bi trebalo dana(mjeseci) prije rezervirati.napišite svoja iskustva i preporuke za putovanja.peace
 
19.10.2006
0
0
0
pa pogledaj avion jer je put dugotrajan a jeftiniji je neznano, avion ces naci od 50-150 eura bilo iz zagreba ili ljubljane .... smjestaj napisi u google amsterdam hostel ... cijene od 15-25 eura po noci za osobu ... (bilo bi dobro da imas euro26) ja bi peporucio vondelpark hostel jer je u samom centru grada i pristojan je smjestaj po pristojnim cijenama .....
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ja mrtav ozbiljan... ako ima neko da je vec bio, ili jos bolje da ima neku turisticku agenciju pa da se dogovaramo. Ako ne, mogli bismo se skupit, u drustvu je jace. ;P
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čvarak232

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ajmo....ja bjezim iz kuce ako treba za amsterdam....


@mr.skunk...vjerovatno da....meni je frend prico kad je bio u americi...da je pusio s neka dva crnca koja su smotala nekog crvica i svako dva srka i gotov...onda je on jednu đuntu i pol smoto balkan style i frajeri se zgazili....frajeri ga ko boga gledali xDDDD
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
eee toooo...bas planiram put u amsterdam...trebo bi se dogodit u skorije vrijeme...hehe...bilo bi dobro kad bi dogovorili organiziran put...sve bi bilo jeftinije...kad nebi isli preko agencija...samostalno skontamo neki bus, vozaca, smjestaj...itd...nesmijem dalje ni razmisljat...predobro...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ne mozemo ni do Pule da se dogovorimo a kamoli do amsterdama...hahaha. ako se ide oko bozica i nove godine, ja sam za...jedino onda imam godisnji odmor 2 tjedan inace nista, ne mogu da mrdam nikud. ono sto znam je da npr. karta do amsterdama sa vlakom od Pule je nekih 1000 kn dvosmjerno...pa ajd nije ni toliko strasno samo sto ima preko 24 sata jahanja do tamo. ono sto je dobro je sto rayanair ima jeftine letove do londona za 70 eura kad se sve uzme u obzir, prtljaga, taxa i sl. sranja. pa mozda je jeftinije do londona pa nazad do amsterdama...tko zna. ne znam koje su cijene kod vas.

kad bi to bilo realno...ili bi se svi nalazili na jednoj tocki pa kretali...ili svako svom pa se nademo na pivi negdje u holandiji. mada moram odmah reci taj Amsterdam je sranje. ljudi od tamo seru po njemu ko nikad...kaze se mala amerika. ja bi iskreno voljela rade u neki mali gradic negdje u nekoj vukojebini, onda bi i cijene bile nize i ugodaj malo intimniji..

no sad vec pricamo nebuloze ...dobro je mastat:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
RedSh je napisao(la):
ne mozemo ni do Pule da se dogovorimo a kamoli do amsterdama...hahaha. ako se ide oko bozica i nove godine, ja sam za...jedino onda imam godisnji odmor 2 tjedan inace nista, ne mogu da mrdam nikud. ono sto znam je da npr. karta do amsterdama sa vlakom od Pule je nekih 1000 kn dvosmjerno...pa ajd nije ni toliko strasno samo sto ima preko 24 sata jahanja do tamo. ono sto je dobro je sto rayanair ima jeftine letove do londona za 70 eura kad se sve uzme u obzir, prtljaga, taxa i sl. sranja. pa mozda je jeftinije do londona pa nazad do amsterdama...tko zna. ne znam koje su cijene kod vas.

kad bi to bilo realno...ili bi se svi nalazili na jednoj tocki pa kretali...ili svako svom pa se nademo na pivi negdje u holandiji. mada moram odmah reci taj Amsterdam je sranje. ljudi od tamo seru po njemu ko nikad...kaze se mala amerika. ja bi iskreno voljela rade u neki mali gradic negdje u nekoj vukojebini, onda bi i cijene bile nize i ugodaj malo intimniji..

no sad vec pricamo nebuloze ...dobro je mastat:sun2:

ryan air do londona 10 poundsa, cca 120 ćuna.
Al ovo za Amsterdam, red pa mislim stvarno... moderator vutre nesmije tako... i apeliram svim adminima da porazgovaraju stobom
"taj Amsterdam je sranje."
Mislim stvarno...

Iako eindhoven mi izgleda puno ljepse... grad u sumi
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ne fataj se za slamke...i ja bi amsterdam posjetila, da me netko krivo ne shvati, svaki grad ima svoje ljepote...samo kazem ja bi rade u neku sumu :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
14.12.2006
33
2
0
pa ovo mi se svidja ionako slinim za tim Amsterdamom mozda bi se i uspijeli nest dogovorit ,( aj bar da filmamo kako bi to dobro bilo ) frend mi je bio tamo poneo kameru i tak snimo svasta ,doneo je ovdje nest mrkve je**te nismo stigli dalje od 2 rakete ubilo nas ,sou .Al dobro kao sto RedSh kaze mozda bi mogli dogovorit jeda posteni piknik negdje u prirodi sad su topli dani ....pivo ....mrkva....oblaci dima ....i onda hrpa mesa na rostilju ,dobro dvije hrpe mesa
 
28.03.2007
5
0
0
34
tribalo bi dogovorit neku masnu vutra.com ekskurziju u Dam...ja san ovo lito definitivno odlučia ić pa makar sam,tribali bi se lipo organizirat makar neznan nikoga aj ko bude iša samnon častin ga sa 1 masnon trubon of his or her choice ...:rasta1:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Kolko sam ja vidio u prolazu, bas i nema...

Vjerovatno imas gdje kupit trave u cijeloj nizozemskoj, ali u centru amsterdama imas na svakom bloku bar jedan shop.
 
12.05.2007
6
1
0
49
sam još bio nezaposlen zapalio sam za Amsterdam stopom i nije mi bilo loše.Do tamo mi je trbalo 5 dana,a natrag 3. Išao sam solo jer nisam našao još jednog takvog pacijenta.
Venlo je prvi grad na koji sam tamo naletio i našao shop,te se odmah upustio u legalnu konzumaciju svega ponuđenog.
Ipak ne preporučujem ovaj način putovanja,pogotovo što smještaj nije uključen u ponudu pa se treba snalazit po kolodvorima i pumpama.
Ekskurzija Vutre je super ideja!