Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.02.2009
2
0
0
32
Pozdrav ljudi..ja sam novi na forumu pa reko da se javim...evo ja ove godine idem u amsterdam tocnije u 12 mjesecu...pa me zanima cijena svega od hostela ,jela i marihuane ofc....vjerovatno ima vec negdje napisano..al ...neda mi se citat...haha
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Sta je bilo na kraju od svega ovoga ? Zivo me zanima je li raja sa vutra.org organizirala ekskurziju :icon_lol: i dospjela do zemlje obecane :sun2:
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Evo i ja bio u Nizozemskoj za novu godinu.
Svima koji nisu bili: Morate posjetiti.
Već želim nazad.

Evo i slika:

Vutra: Widow je bila najbolja, ovo ostalo tako, valjda dok su vidjeli stranca
su podvaljivali. Widow smo kupovali kod našeg čovjeka. Otišlo sve u 2 dana.




Uvo su neke Philosophers Stones gljive. Dobra vizuala. euforija.




Ribarsko selo. Ribu tamo morate probati. Možeš ultra puno pojest nakon
frule kad ogladniš, ali nema težine u želucu.




Ovo je u muzeju trave i haša.




Za sve one koji žele ljepoticu oženit. Seks muzej.




Ovo su neki autići za dvije osobe, nisam se probo vozit, ali oću.




Ovo je Grasshopper. Nisam bio unutra. Nekako mi je banana bilo ići
nutra. Šminkeraj. Rađe sam kružio po periferiji gdje se mogla popušit
Hawaian Snow.

 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Gilgamesh, tog lika ces da mi preporucis molim te. Samo jos ne znam kad cu ici, jebu me obaveze i fakultet no ako ne odem u decembru, idem 100 % slijedece godine :sun2:
Bujrum, ko se hoce pridruziti :icon_lol:
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
ZA SVE ONE KOJI NISU BILI:

Nostradamus je predvidio da će sjeverna Europa nestati kroz par godina
u poplavama, a i dolazi nam Majanska 2012 godina, tako da je to bila
moja vodilja da što prije odem tamo. Bio sam sa bratićem, sada već
planiramo da odemo krajem 8 mjeseca i vodimo sobom sestričnu.
Morate to doživjet, neda se opisat. Tamo se živi drugačije -vrijeme,
mentalitet, ljudi, sve je drugačije i to se osjeća gdje god došli. To je
feeling koji možete doživjet samo ako tamo odete. Počne se osjećat
čim prođete granicu i uđete u Nederland.

BadgerBadger-u ti ides gore, a šta će biti sa biljćicom? Vidim da vodiš dnevnik.
Ako ideš gore uzmi si spore i sjemenke. Ja sam budala bio kaj si nisam
spore uzel. Na granici, carinici i murja niti nisu išli u bus dok smo se vračali.

Eva Rain -nacrtao sam ti mapu. Prouči je dobro. Kad prvi dan dođeš sve ti je
nepoznato i možeš se izgubit, ali već drugi i treći dan sve ti je poznatije i lakše se
orijentiraš. Za sve one koji se izgube, svi tramvaji vode do central stationa.
To je u žutom krugu označeno. Svi znaju engleski, a i njihov jezik je neki hibrid
između engleskog i njemačkog, pa ako znaš obadvoje možeš lagano logički
zaključivat što piše na njihovom. Skupo je užas ali samo suveniri i takve stvari.
2g White widow je bilo oko 15-20 Eur ali nisam više siguran. Hrana je jeftinija.
Da i jedna stvar koja mi je zapela za oko, a ja sam se zgrozio pošto sam teški
čistunac i pedantan, je ta da čaše ne peru sa rukom, nego kad popijete oni je
samo umoće u vodu, izvade i stave kao čistu. Nikvo pranje ili čišćenje. Pitao
sam jednu konobaricu zašto ne peru i samo mi je rekla da oni to tako rade.
Voda je jako pitka i mekana, tako da je možete piti bilo gdje iz slavine. Wc-ji
su uglavnom užasni i nečisti u coffee shopovima. U jednom je wc-u visjela
stara zaprljana krpa da si obrišete ruke. užas.

Evo mape:
Legenda mape:
Žuti krug - Central Station
Zeleni krug - Neka srednjovjekovna kula po kojoj ćeš naći taj coffe koji ima naš čovjek
Crveni krug - Coffee shop i hotel kojeg vodi naš čovjek(govori hrvatski) Ulaz se nalazi
sa one strane gdje je špica. Nema nikakve reklame, samo na prozoru piše hotel.
Čovjek iznajmljuje sobe po 35 Eur na noć, tak da je to najjeftinije. Ak Vas je više,
manje Vas dojde.
Crni krug - u ovom krugu tj. površini čete sve coffee-je, headshopove, red line, i sve
što vas zanima naći. Van ovog kruga je malo teže naći coffee.

 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
11 dana :)
ma nosicu si garant nazad sjeme a razmislim o sporama jel ono sta ce mi (jedino ak su bad badaava) jel nemam sad uvjete za to...(idemo avijonom pa ono vamo tamo rizicno mi dost sve al sjeme garant)
a limun sam konto ostavit kod babysiterke (lega) al se kreten nest predomišlja a kak je ovo stelth tu di je sad dok mene nema 7 dana nemodje ostat... (nes cu val smislit.) vald... ono ja sam ti jedan od onih brinem se kad za to dodje vrijeme :) hehe al eto val ce bit doro...
nest smislim garant!
aj pa ond thx na info
 
05.03.2009
0
0
0
59
Pozdrav ljudi,

eto da se i ja javim ukratko, imao sam stari login ali sam zaboravio password, pa sam novi account napravio, a možda je i bolje ovako ;-)

Uglavnom ja i ekipa putujemo za 10 dana u Dam, našli smo si fini jedan hostel u red light districtu, idemo avionom, bez agencija, sve smo sami isplanirali još prošle godine, prije te tako zvane recesije ;-)

Ostajemo 4 dana, i jasno je da već sad crvi u guzici rade, kod mene pogotovo jer smo ja i vutra stari prijatelji, jako stari ;-)

E sad ovako, planiram si naravno ponjeti sjemenke nazad, ipak ide uskoro prvi maj, hehe, pa da se baci mali outdoor, prošlogodišnji je bio uspješan koliko toliko, pomogao je prebrodit 12. mjesec . Sorta mi je manje važna, ali bi svakako volio uzeti lowrydere fem i neki white widow možda, ma kažem manje važno. E sad zanima me dali bi trebao očekivati neke pretrese nakon slijetanja nazad u hrvatsku, ili da samo strpam sjeme u džep i t je to.

Također me zanima gdje naći jeftino sjeme, nisam siguran dali u hemp muzeju prodaju sjeme, brijem da bi tamo trebalo biti najpovoljnije ili u canabis collegeu? Ak netko zna nek javi.

Što se tiče coffee shopova dosta sam googlao i pronašao par kvalitetnih informacija, pogotovo što se tiče kupovine u "komercijaliziranim" shopovim u usporedbi sa malima i tak. Ali i tu vrijedi, ak netko ima dobar info nek javi ;-)

Ova karta što ju je gilgamsh postao je ono, izvrsna informacija, svaka čast na tome, to će biti mjesto koje nesmijem zaobić ;-)

Uglavnom tako ekipa, želim vam svima veselo proljeće i uspješnu sezonu, čujemo se kad se vratim ;-)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Jednom cu i ja da odem u taj jebeni Amsterdam ali kad skupim pare. Pisete svasta o tome pa mi voda ide na usta.
 
28.03.2009
21
7
3
47
evo ovako; ja sam sjemenke prenio u karti od hemp muzeja (vidjet ćeš, to su zapravo u biti naljepnice , pa daj mašti na volju :)
sjemenke dutchpassiona možeš kupiti u hempu , ali pogledaj svakako u greenhousovom shopu, oni imaju orignalan w.w.
lijepu zabavu i ne kupuj travu u skupim shopovima :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Što se tiče coffie shopova,mogu reći samo jednu stvar Gray Area ,naći ćete ga lako,jer se nalazi u centru.
Pitajte nekoga ili potražite adresu svakako,jer će vam uštediti love.
Sorte su jeftinije kud i kamo,imaju Nyc disel koji sam odma prvog uzeo i zapalio i mozda sveukupno oko 15 vrsti.
Mi smo tamo obavljali shoping a u ostale coffie shopove uzimali kavu samo i duvali,a ako bi našli nešto specijalno neku zanimljivu sortu uzeli bi onda to.U 4 dana smo isprobali nas dvojica 14 vrsta od kojih smo neke vrste uzimali i više grama kao durban poison,bilo je prepreeeeeeedobro,baš to što kaze kolega Gilgames da je stvarno nesto posebno!! I preporuka da isprobate G13 haze jer je nešto nenadjebivo najbolje sto sam ikad zapalio!! Tako nešto,ma neda se riječima opisati!! :)
Bio sam ta 4 dana toliko sretan,sto mozes bez po muke obilazit grad,sjedit na kavama i svugdje pušiti a da nemaš nekakvu paranoju .
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Brend, ma kakve pare, ruksak i sator, i stopirajte na ljeto, za dva tri dana i uz malo srece docepat ces se Amsterdama. Gdje ces bolje, jos pogotovo ako si u dobrom drustvu, nikad ti nece biti dosadno, niti ces sekunde pozaliti :icon_lol: :sun2: