Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma samo Bulldog. Ipak je to coffie shop sa najvećom tradicijom u amsterdamu :thumb:. Baš prošli tjedan Charlie Sheen svratio na frulu.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
imao sam u planu Barneys farm i green house.takodje sam prostudirao celokupnu proceduru za coffeshop-ove :icon_lol:
imam u planu jos bulldog-a,katsu i jos par mestasca,ali sve zavisi od toga koliko je jako to njihovo granje kao sto kazete..mislim da cu doziveti sok tamo

moze jos koja preporuka za strain?

northen lights,silver haze,ak-47,lemon skunk,strawberry haze..to mi sve nekako lepo zvuci..nadam se samo da cu uspeti po dve sorte dnevno da obrnem :p

e i hvala na lepim zeljama i savetima ljudi,vec sada sam tamo :icon_mrgreen:

jos jedno pitanje,postavio sam ga i na themajke.com ali nema jos odgovora,pa ako neko zna..-da li su magicni tartufi legalni u srbiji(nasao sam da u hrvatskoj nisu)nigde ne mogu da nadjem neku konkretnu informaciju..zamislio sam nesto u glavi da ponesem sa sobom nazad oko 40-ak grama,sta vi savetujete?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
probaj cheese, jack herer, i hasove nemoj zaboravit probat, sto vise na njih naletis, to vise uzmi, ja sam bio kratak s lovom pa nisam mogo svasta bas uzimat ali moglo se opet :D tako da ako imas , samo daj, i pametno :D

peace out !
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.197
358
jesam je napisao(la):
Tko pusi, sve mu se rusi, il jos bolje tko pusi, pise dvaput, a tko pise dvaput, dvaput i pusi...ovo je zadnji post koji pisem po drugi put jer zaboravim na login. ,
evo tri preporuke za cs:

Central - ispodprosjecnog izgleda - toliko neugledan i nezanimljiv da covjek ne bi usao u njega, ali trava je odlicna, cijene prosjecne i ono sto mi se svidja - na sanku imaju kao neku drvenu knjigu, ti pokazez prstom sto hoces i upravo to i dobijes. Izbor nije velik, al nije da nema. Ljudi se tamo ne zadrzavaju, osim onih koji se satima ne mogu dic sa stolca - G13 -he, he , mislim da tamo zapravo dolaze Amsterdamci i poneki turist s torbom koju na kraju zaboravi jer je odmah drito preko kolodvora -

Rokerij - vrlo ugodan ambijent, bas po mom ukusu, odlican Jack Herrer, al nikako ne kupovati sjemenke, next door GreenHouse shop.

I secer na kraju, SIBERIE, tko voli umjetnickofilozoske spikice, samo nek izvoli, bas ugodan i komunikativan ambijent, ali pazi sad - u ponudi imaju ostatke od trima, - kad sam ja bila imali su WW, a cijena prava sitnica, 2 g................................5 EURA!!!!! Jako dobra stvar.
I nikako samo u cs, Dam je predivan grad i bez trave, osim muzeja, galerija i same arhitekture, pravac ZOO artis, paviljon djungla.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eh da, ako voliš popiti pivkana uz pljugicu onda posjeti SFB (smokers friendly bar) jer ti oni jedini imaju dozvolu za prodaju alkohola uz duvku.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
kad spomenuste kes,sta mislite za 4 dana koliko ce mi trebati?

imao sam srece sto se tice prenocista i aviona i resio sve to za 220 eura,da,daaa :D


DJFlyHigh-kako sam mogao da zaboravim glavno,dobro si me podsetio..

citao sam da je rokeriji jedan od najjeftnijih i pristupacnijih,za zoo artis je rezervisan neki mafin ili tartuf,videcemo jos :p


hvala svima na savetima,sad imam brdo stvari da razmotrim i istrazim,naravno da necu moci sve da postignem,alii..polako..

mozda ne bi bilo lose da ova tema ostane i drugima kao neki manuel za amsterdam :hehe:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Meni je za 7 dana ošlo 1500 eura, najviše za gradski prijevoz, hranu i suvenire. Bio sam bio 7 km. od centra i nisam imao puni pansion a sendviči 8 prokletih eura.
Najjeftinije ćeš proći ako za prijevoz unajmiš bicikl što svi rade većinom, hranu zamjeni halucinogenim gljivama, više buksaj u hotelskoj sobi naveče, a dan si ispuniš obilaskom nekih muzeja poput muzeja vutre, muzeja ljudskog tijela (oprez, iskasapljeni beskućnici izloženi), pa Hainiken tvornice i tako to :thumb:
Izbjegavaj prostitutke i crvenu četvrt jer su preskupe a nedaju ti da odradiš posao do kraja ;)
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
znaci treba loovee.. za gradski prevoz sam nasao kao karticu za 21 euro koja ti vazi 4 dana,mozes da se vozis svim prevozom i danju i nocu..
cak i iznajmljivanje bicikle ispada skuplje po tome o_O

cuo sam da na hranu dnevno po coveku odlazi i do 50 eura pa sam to bolje istrazio..-nasao sam onaj njihov super povoljan market,nesto kao lidl..cene su toliko smesne da sam se zaprepastio,primer..evo klipa sa youtuba http://www.youtube.com/watch?v=elVc4lFdwww

red light district - mislim da je veci problem kod nas granje,zbog cega i idem :D crvena zona ostaje ne pristupacna dakle,izuzev cs :D

pa mislim da je za sada to to,vec sada imam okviran plan neki gde otici,sta raditi i kupiti..to mi je vazno,da budem pripremljen unapred :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Bio sam u tom Ibisu, niti smrdi niti mirise, niti je blizu gradu, niti daju dudlat u hotelu a vani nije problem sto je hladno vec sto vjetar puse milijun kilometara na sat pa uzmite to u obzir.

Obicne upaljace zaboravite :D ili pravite 10min zavjetrinu dok ne upalite joint
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Bih li imao kakvih problema na ajrodromu ako mi nađu bong, grinder, rolice i slične potrepštine koje bih kupio u amsterdamu? jel mi mogu srat zbog toga? ne mislim nosit vutru kući već samo ovo..
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Obrati samo pozornost da ih dobro ocistis ako ih budes koristio tamo... da ne bude kiefa ili neceg slicnog jer ti onda vec mogu nesto :p
 
30.09.2013
1
0
0
Pozdrav forumasi!

Iduce godine idem sa drustvom na Tomorrowland ali cemo prije toga da svratimo do Amsterdama 3,4 dana.Interesuje me je li iko od forumasa boravio u nekom od amsterdamskih hotela i ako jeste, koji bi ste preporucili?Dobro bi bilo da je hotel sto blize Red Lights District-u.Ja sam gledao nesto cijene obicne sobe u "Bulldog" hotelu i ona iznosi nesto oko 25e po osobi, sto je veoma pristupacno za Amsterdam...Samo ne znam je li to full cijena ili ima da se placa jos nesto preko...
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ja uvek biram hostel pre hotela, i zbog cene, i zbog dobrog drustva i dobre atmosfere koja nikad ne manjka u hostelima. A i pravo da ti kazem ne vidim svrhu da ja zakupim sobu na par dana kad cu provesti u njoj (mozda) par sati spavanja dok sam tamo. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke