Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.11.2009
1
0
0
36
evo da se samo javim,novi sam ovdje,iz dubrovnika sam,idem u amsterdam 3-4 dana i to od 29.11 do 02.12. ,imam prijatelja gore koji ce mi sve pokazati ,tj ono najbitnije,ako se netko nalazi u isto vrijeme gore moze mi se slobodno pridruziti,volio bi da nas se skupi lijepa ekipa kad vec imam frenda iz grada.... pozz svima
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Hehehe, preporuci ti nas frendu pa cemo mi organizirati prevoz do tamo, ama malu putnicku agenciju napraviti :icon_lol:
Upitaj ga ima li igdje kakav jeftiniji smjestaj jer meni se ne ide na 7 dana, ako cu ici onda cu barem na tri tjedna a bez veze mi lovu trositi na hostel kad mogu na vutru i hash :costumed-smiley-027
 
23.10.2009
2
0
0
39
Amstel-raj......ajde da i ja malo služim siroj narodnoj čeljadi... ovako..... ja idem dosta često i uglavnom sam smjesten u jednom te istom hotelu... skup je i udaljen van prstena kanala (centra grada) al predivan... Preporučujem svakako da se ide na duži vremenski rok... jer se ima šta za vidjet,sam prsten kanala je centar grada... i manje više pješačka zona... a to bi u gabaritima zagreba bilo od trga do črnomerca pa istok do stadiona i na jug do save.... pa ko zna šta pričam svaća..... tako da nakon 7 dana nije ni malo dosadan...pa makar bio i sam....

....Nikako netreba ić za novu godinu jer grad od 650 000 ljudi preko nove ima 5 miliona turista...a od toga jedno 3 miliona engleza....(smjestaj i prevoz su ima pljuga kad se usporedi cjena pive amsterdama i londona.... tako da ko i svagdje na svijetu engleza ima ko govana) tako da ako hočeš brijat recimo negdje oko osam navečer zapalit u miru i popit pivu neće moć... jer ti je sve recimo od 5 popodne prepuno... stol stolica= dobitak na lottu...

preporučujem prolječe.... Amsterdam je turistička meka... tako da kad dođeš uvjek ima ljudi samo sto u nekom razumnijem vremenskom dobu... taj je broj primjeren.....

sam prijevoz s naših zemljopisnih duzina/sirina bi preporučio avion.... 1 i 15 i eto te... pogledajte jeftinije mogućnosti.... tipa zg-london-london amsterdam.... jer aviona iz londona ima ko sedamnaestica s prečkog ujutro... a cjene su smješne... za one koji nemogu tako šta organizirat.... kopneni prijevoz ubija jedan dan.... a uz naj maximalniju uštedu u plusu si 50-100 € puno sam reko..... smještaj je najbolje prehgovarat direktno s hostelom/hotelom..... skype nazoveš i dogovoriš...uplatiš avans i bezbrizno... plus... agencije dobivaju jeftinije smejstaj...al kolko znam...uvjek kad direktno pregovaraš dobiješ jeftinije...

preporučujem neić samo radi alternativne medicine..... jer rijetko koji grad ima takvu prošlost i mogućnost za pokazat... tako da oni koji rijetko putuju... ili dolaze tad i pitanje kad opet... manje shopova vise hodanja... za nadobudne bicikl... evo i jedna od najboljih stranica za detaljnije detaljčiće... to je inače glavna turist info stranica za amsterdam..a oni koji imaju problema s engleskim sva sreća pa braća Srbi preveli....

http://www.amsterdam.info/yu/

za one koji se bolje snalaze netom... ima i apartmana milion za iznajmit u centru grada... oni finiji neće bit azdovoljni jer sam amsterdam je takav... najbolje uređeni kafići i barovi.... za naše poimovanje su šupe... al to gradu i daje čar... jer kad sjedneš na stolicu dobro češ promislit ako čes se htjet naslonit... Nizuzemci su daleko od nenormalanog naroda... tako da kako god da s eponašaš... njima nečeš bit ni najmanje čudan... Sve u svemu...kolko je dobar hash tolko je dobra i piva.... kolko je dobar skunk... tolko je dobar sir....
ako kome treba savjet saljite....
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
The BigBulja je napisao(la):
Sve u svemu...kolko je dobar hash tolko je dobra i piva.... kolko je dobar skunk... tolko je dobar sir....

hahah predobro.. frend mi je izjavio da bi u amsterdam iso sam zbog pive kak je fina...
ja nekak dozivljavam sve to ko masu sdrogiranih stonera koji bauljaju okolo s ispunjenim zivotnim ciljem.. neznam, malo depresivno
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
prija mi se vraca iz amsterdama htjeo bi prenjet bili ga mogli za*bavat ako stavi u kremu il tako neki k nema sanse ja mislim hitno mi je tnx svima
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Molim vas idem sada za novu godinu dva dana u roterdam i dva dana u amsterdam,pa bi volio znati jeli se jos moze kupit u coffe shopovima trave (posto sam gledao da su imali neke izmjene zakona)i imali koji coffe shop u roterdamu?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jok, nemoš :icon_lol:
Naravno da možeš... i gljive, iako su one od prošle godine isto bile KAO zabranjene a svaki smart ih je prodavao.

Sve da se to sve i zabrani na ulici imaš masu crnaca koje nemoš fulat...
Za Roterdam ne znam... al mora biti. Pogledaj na google maps.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
E hvala ti tarki:)...to sam si i ja mislio...!:) E znas li mozda kakvi su pregledi preko granice ako ides busom? Htio bih si malo sjemenki dofurat ovamo:)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nemaš frke, u gaće i to je to, neće te nitko maltretirat, bar nas nije, ja sam furo nešto vutre i sjemenja isto natrag kad sam išo s busom.
Bio je neki lik kaj je isfuro oko 200g vutre i hasha isto u gaće... Protrnuo je na granici :D
Al niko ništa nije pitao.
 
06.06.2010
43
1
0
37
Šta ćeš tamo,daleko i hladno...Ima češka bliže,a ljudi govore da im je strava bilo u pragu...Ima baš svega,čega treba i čega netreba bit...
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma vec sam bio u Pragu:) Samo tamo sam rijesavo gram za 120Kn. i to jos nepoznate trave(bila je dobra)... a tamo sam i dobio za 250kn cistog lisca od levande od nekog cigana(mamu mu njegovu) Zelim vidjet Menu u coffe shopu u amsterdamu:):icon_lol:
 
06.06.2010
43
1
0
37
Hajd onda,nek' ti je sa srečom...Da,da prag je malo isfuran već možda...
Ali za pare koje potrošiš u A za 10 dana,možeš cijelo ljeto odšpanjulirat u Španiji...
 
14.10.2010
34
0
0
32
i joj zaboravio sam nesto. ono sta se pise da turistima zabranjuju pusenje , da nema vise prodaje gljiva....to je sve jedno veliko SRANJE... ima sveeee i svagdjee.
Gljive svakojake, trave i hasha nemoram ni govorit.... pa cak ni ono da se nesmije mjesat sa duhanom bas ne stoji....u vecini coffeeshopova svih boli K za sve, svi gledaju svoja posla i uzivaju...pozz
 
27.01.2011
44
15
8
36
Za mesec dana idem u Dam ,pa mi trebaju neke informacije.Jel ima jos uvek magicnih gljiva,i jel ima negde da se nadje peyote :) Svaka informacija je dobrodosla,i sto se tice coffeshopova ,sta ne treba zaobici itd :)