Racija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.12.2012
10
4
0
43
Sretna nova godina ljudi.
Moja je završila tako da su u 2 popodne (31.12) policajci (7 njih) ušli sa nalogom u moju kucu :dada

Našli su sjemenke (odmah sam im pokazao paket jer nalog govori svoje), ali to je proslo pod "za kolekciju", pošto mi je najveci okršaj sa policijom u životu upozorenje za ne upaljena svjetla.
Jedan (znamo se godinama) mi je rekao kako je neki broj (rekao je i koji) napravio anonimni poziv kako ja ilegalno uzgajam travu a prije 2 mjeseca sam presao na "komercijalnu proizvodnju".
Dobro da sam tek za 3-4 dana planirao ic kupiti svu ostalu opremu.
Njuškali sa psima par sati, sve prekopali ali su bili ok i nisu napravili neki nered i sve bacali po podu i slicno.
Dok su oni kopali, ja sam krenuo na zajebanciju i poceo "se pripremati za veceras"... u prijevodu... smirivao sam zivce jer mozda na nalogu pise nesto za kompjuter a posto je bio ugašen (nikad vise!) nisam mogao izbrisat odredjene ilegalne stvari.... a to mi je gore nego da mi nadju 40 kg heroina u kuci.

Sve u svemu...
Ljudi koji me poznaju, neznaju da pusim (osim prije 20 godina), inace sam jako oprezan u zivotu i nikome nisam rekao sta planiram osim na forumu... a tako me nitko nije locirao sigurno i na internetu (niti na ISP-u) ne postoje ikakve informacije da sam ikad iti bio na ovom forumu ili nesto slicno.
Jedina stvar koja mene povezuje sa travom (i time sta sam planirao) je nabavka sjemenki putem ************ stranice.
Slobodno moderirajte ime stranice ali mislim da bi bilo pametno da ljudi znaju posto mi je jako puno ljudi preporucilo bas tu stranicu jer posreduju sa drugim, boljim bankama sjemena.

Mozda se varam ali u zivotu nikad nisam bio u bilo sta sigurniji nego da ne postoji nacin da je netko mogao znati za to sve osim putem te stranice.

Popljuvajte me ili sta vec, nazovite paranoicnim ali meni je ovog hobija pun ***** a nisam niti poceo.
Sretno svima sa ovim hobijem ali meni je dosta i foruma i svega.

Sretna nova godina ljudi, i'm out :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
kanabis(tocka)org ?
Nije bezveze ta stranica cenzurirana, već je bilo raznih priča o tome kako neka/e osoba/e povezane s tom stranicom surađuje/u s policijom.

Iskreno mi je žao što ti se to desilo i nadam se da ćeš izvući samo što nižu prekršajnu prijavu.
Eto jedina sreća u nesreći da su došli sada a ne za dva mjeseca.

Good luck.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ti si vec ko zna koji po redu da pominje tu web stranicu. To je jedan od razloga zasto nemamo bas nijednog sponzora.

Mene brine tvoja prica da je neko anonimno prijavio da uzgajas i da su preko te anonimne dojave dobili nalog za pretres. Koliko kapiram to malo teze ide ali ajde ko zna kakva su vremena dosla mozda je i to moguce.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Auuu pa i ja preporucivao Hrvatima tu stranicu posto imaju sve vrste semena cak sam ih pitao
dal salju za Srbiju ali srecom su rekli da ne salju...
 
23.11.2012
25
3
0
44
sry ali nešto mi nije jasno, ti si naručio sjemenke preko njihovog web shopa ili si došao do njih na neki drugi način (primopredaja uživo)?
btw jel netko od susjeda bio svjedok premetačine?
 
25.12.2012
10
4
0
43
Sve je proslo uredu, nema prijave, kazne ili slicno.
Na jako sam dobrom glasu u mojem (malom) gradu, godine "ugleda", bez ikakvih problema sa policijom, ljubaznost i zajebancija sa policajcima a i cinjenica da sa vecinom njih redovito se vidim po gradu kad su u civilu pa popijemo pice i slicne stvari su razlog zbog cega su jednostavno odjebali od mene nakon pretresa.

Znate da je sve ok kad su mi i sjemenke ostavili. (!!!)
Prednosti zivljenja u vukojebini di znas svih i sa svima si ok.

Stvarnica je k a nab is. org a nesto mi govori da ce imat problema na kompjuterima za par mjeseci (kad me zaborave)... mozda i dojava ilegalnih radnji na njihovoj adresi... hmm...:dada
Upravo su sami sebi ****** mater.
Nikad neznas tko je na drugoj strani linije.
Culi smo se samo mailom -standardno.

Sve u svemu...
Ako vec bas morate putem te stranice nabavljat sjemenke preporucam da smislite kako preskocit davanje svoje adrese tako da posaljete na prijateljevu adresu pa nakon par tjedana sta on to drzi u ladici ...ako nema murje... donese vama; (meni su dosli nakon 10 dana od narudžbe)... ili nesto vec smislite sami.

Hvala na druženju i informacijama, ali toliko od mene.
Pozdrav
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Buduci da otvoreno pricamo o stranici ja moram rec da u 4 godine "suradnje" s njima nisam imao ni najmanji incident.. kao ni x drugih ljudi za koje znam da kupuju od njih....eto samo to
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hehe...zbilja mi je žao!

ALI,

meni nešto ili apr stvari nije jasno:

1. Dal je anonimni poziv toliko "jak" da na osnovu njega policija dobije nalog od suda za premetačinu stana? Uslučajevima gdje se radi o anonimnim pozivima tipa da je bomba podmetnuta to razumjem i slično ali ovo je udar na osnovna životna prava, i lismim ali sma omislim (nek me netko ispravi) da je ovo sta ti kazes glupost....u smislu da te nisu tako mogli sjebati, i onda detaljnom analizom dolazim do pitanja broj 2 koej glasi,

2. Ukoliko je prvi navod točan i ukoliko se radi o anonimnom pozivu i ukoliko su ti ušli u stan s nalogom, smješna i banalna mi je činenica da su tebi pokazali broj koji je to sve prijavija, iz opet par razloga:
a) dokaz iznose osumnjicenom
b) samim pokazivanjem tog broja dovodi se sigurnost nepoznate osobe u pitanje
c) Utjecaj na svjedoka

3. I ovo me muči a to je da su ti napravili premetačinu stana sa psima. Jedan kojeg ja osobno poznam i koji je pao sa growom mi takvo nesto ispriča nije...bar ne verziju sa psima a bome su ih mogli komotno dovesti, u raciji koju su napravili prije mjesec dana branitelju zbog sumnje da drzi neregistrirano oruzje pse dovodili nisu a pretrazivali su imanje od 1000 m2.

4. kanabistočkaorg- sumnjam da drze sajt samo zbog toga da nekome prodaju pa ih odmah nakon toga cinkaju i uhapse...tu mač for mi...ja s njima nikad problema nisam ima, a ako u svemu griješim onda je to već u sferama teške i duboke zavjere na državnoj razini.

i btw mutan si mi ka zemlja natopljena vodom...samim ovime sta kenjkaš po ovoj stranici bez nekih konkretnih dokaza.
I smijeh mi je da u toj tvojoj "vukojebini" postoji odred kriminalističke policije koja je tak odraga i dobra...uglavnom dolaze u takve "vukojebine" odred krimovaca iz susjednog veceg mjesta u kojem postoji potreba za njima a i da imaju pase...hehe...smeh brate smeh ...i još puno toga sta m isad trenutno ne pada na pamet
Eto toliko od mene, a tebi srečno u 2013 nek bude!

EDIT:
Btw kako doktor kaže ako nije bilo svjedoka pri pretresu pretres je nezakonit i ne znam dal ga uopce prakticiraju....ako je pretres i bija reci mi tko ti je bija svjedok?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.252
10.205
358
Slažem se s Blejdom i Tropicom. Nikada ikakvih problema, ni ja, ni itko koga znam. m
 
23.11.2012
25
3
0
44
ako sam dobro shvatio, vlasnici navedenog sajta su slovenci, ne kužim interes da te oni drukaju, drugo nisi mi odgovorio dali je bilo svjedoka pri pretresu, jer ako nije pretres nije zakonit
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Fizičar;241683 je napisao(la):
Sve je proslo uredu, nema prijave, kazne ili slicno.
Na jako sam dobrom glasu u mojem (malom) gradu, godine "ugleda", bez ikakvih problema sa policijom, ljubaznost i zajebancija sa policajcima a i cinjenica da sa vecinom njih redovito se vidim po gradu kad su u civilu pa popijemo pice i slicne stvari su razlog zbog cega su jednostavno odjebali od mene nakon pretresa.

Znate da je sve ok kad su mi i sjemenke ostavili. (!!!)
Prednosti zivljenja u vukojebini di znas svih i sa svima si ok.

Znas li ti onu anegdotu o Sulji kad je prodavao kravu na stocnoj pijaci? - Evo kako je to bilo:
Dolazi Suljo na pijacu i poce vikati - Prodajem kravu narode, slabo pase, ne daje nista mlijeka, ne moze se teliti itd., sve negativa zestoka, kad cuje to Mujo, Suljin komsija inace, i podje da mu dijeli savjete, pa veli - vidi, komso, tako nikada neces prodati kravu, ne mozes vikati sve najgore, moras je hvaliti, da je covjek pozeli kupiti, vici, evo krave na prodaju, daje dvadeset litara mlijeka dnevno, teli se tri puta godisnje i tako, sve najljepse - gleda ga Suljo, onako duboko u oci i kaze - pa da je stvarno takva ostavio bih je sebi!

Ti si hvalospjev o sebi napisao i to takav da ga ni pas s maslom ne bi progutao, prosto bi te covjek ostavio sebi!
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.415
28.121
1.098
Trøndelag
jutros mi stigao paket sa nekim sitnicama od doticnih,pa ako se sta desi znate gdje sam:lock::icon_biggrin:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako je ovaj lik i imao pretres ne vjerujem da je zbog navedene stranice,al evo bestija ce nam se javiti za 10-ak dana :)
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
priča ti ne pije vodu Fizičaru...još kažeš da su ti ostavili sjemenke jel ih "kao kolekcionar " skupljaš. Pa to nema ni u Disneylandu, a di kod nas na balkanu :dada.
Ako meni ulete ja ću onda reći da sam bonsai majstor i zanat sam izučio od Čingilingi Lea iz japana, de da su mi te biljke samo hobi. Možda i to prođe.
Nisu za uporabu majke mi.....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Što ono reče da si se zaštitio i da nema šanse da ti neko nađe ip adresu? Hm... Kako to da te ja mogu locirati? Nešto tu ne klapa kako treba Fizičaru moj... A što se dotičnog sajta tiće, nemam što dodati. 2x naručivao i 2x dobio naručeno + poklon, pa ti vidi.
E sad, ovo oko pretresa ni meni ne štima, ali neću ulazit u to.
:lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.