Racija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja se izvinjavam zato sto odgovaram na zakljucanu temu ali prica oko ovog sajta se vec dugo poteze. Ja sam primio nekoliko poruka u kojima se upozorava na ovaj sajt. Vise puta su otvarane teme na ovu temu. Ko ce sad uci u trag sta se desava. Da li je moguce da neko pokusava oblatiti doticni sajt....saznat cete u slijedecom broju :) salim se naravno...ali ipak se radi o prodaji sjemenki koje su ilegalne u svim balkanskim drzavama. Ne bitno odakle stizu i od koga. Zao mi je ako neko pokusava da oblati neciji biznis. Zasto bi to neko radio ni to ne zelim da znam. Imam ogranicen ram :)

U svakom slucaju doci ce do nekih promjena na sajtu. Specifican sam po sebi vutra forum je uvjek imao problema sa reklamiranjem. Medjutim sa novim sistemom (za koji stedimo lovu) pravi neku vrstu rejtinga za sve koji zele da nude legalne proizvode preko naseg sajta. Kao neki shop i bice prodaja bas svega cak i digitalnih proizvoda. Clanovi foruma ce ocjenjivati svakog prodavca. Da li cemo mi unovcit to ne znam. Nemamo ni ideju sta raditi sa parama...potplatit nekog policara. Valjda ima neki duvac politicar koji zeli da se proslavi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.