Razlika izmedju skunka i domaje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.11.2016
6
0
1
Za domaju znam da je(domace proizvodnje).Al za skunk nisam siguran ne bih da googlam nego hocu da se ovdje obrazujem,sa ljudima punim iskustva.
 
17.06.2015
142
137
43
opet virus napao forumo_O dobro pa nije pitao koja razlika između šita i hašiša, znam da je jedan pušio šit pa mu nije bilo ništa a kad je zapalio hašiš onda ga razvalilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Joe1234 and xcx

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
a jel more skank biti domaćica? rečemo skank al domaći svjetski a naš!
nemora se nužno zvati domaćica,,,nek se zove domaćin!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Skunk - sorta kanabisa kao sto postoji jos tisuce drugih sorti. tocnije hibrid dviju sativa i indike.
Afghanistan x Mexico x Columbia (indika x sativa x sativa)
...i nije najjaca sorta

Albanka - ime za ganju koja tamo raste. obicno mix mixeva sorti, svega i svacega. Kao ulicni pas mjesanac od 10 nepoznatih pasmina

Domacica - netko domacicom zove ulicnu travu koja moze biti bilo sto...a nekome je domacica trava koja je uzgojena kod kuce iz nepoznatog sjemena iz paketa. U oba slucaja nemas pojma sto je to....osim sto su velike sanse da je albanusa ili nesto slicno, ali sa druge lokacije. (nije albanija jedina zemlja odakle dolazi marihuana na ulicu)

Hibrid - cross sative i indike ili vise takvih kombinacija. Ovisno o postoku indike ili sative, pa mozemo imati Indika dominant ako ima manje od 50% sative u sebi, ili sativa dominant ako ima vise od 50% sative u sebi. Skunk bi bio Sativa dominant hibrid.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Za domaju znam da je(domace proizvodnje).Al za skunk nisam siguran ne bih da googlam nego hocu da se ovdje obrazujem,sa ljudima punim iskustva.
Ok,nastava :djede:počima.
Da bi ozbiljnije shvatio ovo obrazovanje,imaš 25 - poena radi ne čitanja Pravilnika.
Pročitaj šta tamo piše i odvaži dal' još koja ovakva slična tema ili ćeš početi učiti :D
.Sta se ustvari pusi,list ?Ili nezz ni ja sta?
Sa -50 si već out ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.