Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ulovi &pusti obavezno ( a zato i uloviš)hahahhaaha
nadam se da u to ime koristis udice bez povrata.
Danas ih proizvode,a ja sam ih prije 20ak godina sam radio ..:)malo cesce otpadne ulov,ali je lakse izvaditi udicu.
Sada je nekako najbolje vrijeme za stuku...netko ce reci da je to Veljaca kada se mrijesti,ali ja tvrdim da je kasno Ljeto za stuku najbolje vrijeme.
Voda je topla i stuka je u dubini,ali je zato u ovo vrijeme najborbenija i najgladnija.
Davno sam se aktivno..komercijalno bavio ribolovom i znam ponesto o nekim vrstama.štuka je jedna od njih
Uglavnom u ovo vrijeme...dubina.mrtav keder i saranski stap..sa plovkom,ili bez svejedno je.
Ne znam dali ima vukova koji love na rijekama...ja sam slabo isao na jezera...vise sam savski i dunavski galeb hahah

Od Jeseni cu i ja ponovo na vodu...sada je vec 20 godina proslo od zadnje ribicije.
Sin mi ima 3 godine i vrijeme je :)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
dubi oko sokolovo-da pogodak
honda da kninja(aaahahaha)-a gle nisam nešto iskusan previše ali za štuje radi posao,ma sve to malo markirano današnje role to sve dobro-odlično radi!!! ma prezadovoljan s ninjom...
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Uzeo ju i ja za ul.namoto spagu 0.10 al nisam preodusevljen kak slaze, jos tvornicki spula ni najbolje u centru pa treba one podloske podbacit da ravno namota, nisam puno koristio pokazat ce vrijeme ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
...bolene isto sa špagicom 008+o20 predvez fluorocarbon i ščap7-20g i za sad ide ok do 3,5 kg klenovi i boleni ti manji-bumo vidli rekli su sljepci hahaha -ma uživancija :thumb:naaajljepše mi ranom zorom na Savu i .......znaš sve ...E da sad bi si zel još one čizme na tregere pa u avanturu-samo malo fali love za sad , AK BU BU...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda and Infinity