Rok trajanja "trave"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.10.2012
14
6
3
Pozdrav prijatelji imam jedno pitanje za sve vas. Naime, kroz ovo moje kratko iskustvo pušenja susretao sam se sa mnogim lažima i problemima kojima sam našao rješenja upravo ovde, na našem nam dragom forumu. Neregistrovan :p Uglavnom, imam jedno pitanje za sve vas jer koga god da to pitam, uvijek dobijem drugačiji odgovor, tako da sumnjam da to iko tačno zna.

Koliko trava može odstajati?

Mislim ako je već diler zapakovao u foliju, predao vama, bla bla, vi ste ispušili dio, i sad hoćete pauzu a ostalo vam je dosta. Tipa sad čekate Novu Godinu, da li bi ta trava imala isti efekat da se sad ispuši, ili za Novu Godinu, ili koliki je taj neki "vremenski rok" koji trava može odstojati? Nakon koliko gubi svoje dejstvo msm količinu THC-a.

Zanimaju me vaši odgovor a forum sam pregledao od A do Ž i nisam naišao na ovakvo pitanje.

Uzdravlje!

LEGALIZE IT
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Kloshina je napisao(la):
Neregistrovan :p
a forum sam pregledao od A do Ž
Nakon koliko gubi svoje dejstvo msm količinu THC-a.

Dobrodosao kao registrirani clan foruma..

A sad na problematiku...mislim da nisi nasao iz tog razloga jer trava nisu keksi pa da imaju neki rok trajanja..da si stvarno proucio sve od a-ž vjerojatno bi naletio na temu oko susenja i curanja, pa samim tim na iskustva ljudi koji kazu kako trava stajanjem moze biti samo bolja a ne losija..gubitak thc-a!?
nemam pojma, odgovorit ce ti jos netko sigurno pa ces znati vise...ako zelis!?

lijep pozdrav!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pa ima rok trajanja, uvjetno rečeno :) Sve ovisi koliko se potrudiš kvalitetno zapakovati to. Predlažem neku vakum posudu, teglu staklenu sa gumom na zatvaraču i sl. Tako može stajati i godinu dana, ako ne i duže.

Ps.
Naslov ću editirati da bude malo jasniji.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
staklena zrakonepropusna posuda ( vakum ) + bilo bi idealno da je zatamljeno staklo .ili..da posudu sa travom drzhish na mrachnom mjestu koje ima ujednachenu temperaturu tjda ne varira temperatura previshe ( bilo bi idealno i kada nebi prelazila cca 20°C...a josh bolje bi bilo kada bi temp. stalno bila oko 8°-12°C )...
( sjecham se da je davno prije bila pricha kako je najbolje dobro zapakirati u nekakvu vakum staklenku i zakopati 1m pod zemlju..)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
... i zakopati 1m pod zemlju..)

daj vjestice, stvarno... i ti nadjes da prepricavas price... to ko ono rakija da se zakopa kada se sin rodi pa za kada se sin bude zenio i ti fazoni, 1 metar pod zemlju, joj, joj, ne znam, moja je zemlji bila blizu jedino dok je rasla ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Ja kad bih zakopavao ne bih se mogao sjetiti kasnije di sam zakopao :ludak

kak'a si ti to veverica tc tc tc...ja sam mislio da vi zakopavate sam' tako na bar 15 mesta...:icon_lol:

a opet meni nikad nije ni trajalo duze od mesec-dva...
ako se ne varam-posuda koja se hermeticki zatvara i frizider resavaju problem.
ali posuda u tom slucaju mora stvarno DOBRO da 'dihtuje'
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
ako travu zapakiras u neku kvalitetnu foliju ili vakum što uopce nije loše, naravno da ce trava dulje trajati, ali definitivno nemoj ju drzati vani jer za par dana vutra ti izgubi mnogo na kvaliteti. Ja recimo kad nabavljam travu i kad mi ostane uvijek gledam nacina kako što prijepopusiti jer u sljedecih par dana vutra toliko izgubi na kvaliteti da jednostavno kada ju pocnes mrvit to ti se pretvori u prah...:eek:hno:.....zato fino uzmi vakum i miran si do sljedece godine...Peace...:dada
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Napušena Vjeverica;235523 je napisao(la):
Ja kad bih zakopavao ne bih se mogao sjetiti kasnije di sam zakopao :ludak

Prvo jedno izvinjenje što bežim od teme. Nije teško biti fin :icon_smile: .

Ovo Vjevericino me podseti...Moj djed je , po njegovoj priči,kad sam se rodio zakopao negde u dvorištu balon od 5 litara domaće Loze sa namerom da je otkopa kad se ja, kao prvi unuk budem ženio. Medjutim, dvorište je godinama preuredjivano malo po malo, betonirano, zidani pomoćni objekti i svašta nešto i rakija ostade negde da zri... Ko zna, možda je neko nekad i iskopa ....
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
PowerSeed je napisao(la):
daj vjestice, stvarno... i ti nadjes da prepricavas price... to ko ono rakija da se zakopa kada se sin rodi pa za kada se sin bude zenio i ti fazoni, 1 metar pod zemlju, joj, joj, ne znam, moja je zemlji bila blizu jedino dok je rasla ;)

ahahhaah da da rakija...
a hebga...sjetila sam se te priche...tako je to bilo prije interneta i raznoraznih foruma..
 
03.09.2013
16
16
3
meni je stajala u staklenoj tegli oko preko dvije godine (zaboravio je na tavanu gdje sam je sakrivao) i bila je OK, mislim da je bitno da nema dodira sa vazduhom i da moze stajati 2-3 godine. Pa trava koja se prodaje u julu je proslegodisnja, jer vecina trave je outodoor.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Moram se ovdje nadovezati... Mene je isto tako zanimalo oko toga jel trava gubi na jacini ako dugo stoji. Onda sam izgubio interesovanje za tako nesto,jer u sustini nikad ne opstane toliko dugo u mom posjedu da bih se brinuo. :lol:
E sad druga je prica ako se ima nesto vise na vaganju. ;)