Rok trajanja "trave"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
na duzi period, a i generalno gledajuci, bitno je kako se cuva/skladisti: "Exposure to light (not direct sunlight) was shown to be the greatest single factos in loss of cannabinoids" ... "It is concluded that carefully prepared herbal or resin cannabis or extracts are reasonably stable for 1 to 2 years if stored in the dark at room temperature." podaci su iz clanka The stability of cannabis and its preparations on storage
 
24.02.2014
18
7
0
33
Da potvrdim samo. Nasao sam neke zaostale zalihe za koje sam siguran da su stajale duze od 6 meseci pa do nekih godinu dana. I potpuno sam zaboravio da ih imam. Stojale su napolju ustekane u nekoj metalnoj kutiji ispod necega pa je i kutija bila u mraku. Kada sam je otvorio nije bilo mirisa da kazem izvetrila je ili se bar tako cinilo. Posle dva dana u sobi miris se pomalo vratio ali prilicno malo ali svejedno sam odlucio da zapalim i mogu vam reci biljoza mi nije zamerila sto sam je ostavio na hladnom i tamnom mestu i zaboravio na nju i sto sam se u medjuvremenu zabavljao sa drugima :t3038: :t3038:
 
02.07.2014
13
9
3
Da li neko moze da mi kaze, nasla sam travu staru 15 godina u kutije od caja, kazu da je jos iz 90-ih...da li to i dalje ima dejsta? Izgledalo je presuseno i raspadalo se i izgleda kao da je lisce ?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ja sam nedavno duvao ganju koja je bila u teglici 10 godina.
Prepoznat ce se ta marihuana ;) i nema nista od boje,okusa..mirisa ali je rad fenomenalan.
Mozda bi se vakumiranjem uspio sacuvati taj vazan dio ;)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ja sam bi naleti na jedan dokumentarac,lik govori da znaju cuvat hasis u tablama po 4,5g,sve mi to bilo nekako sumnjivo,al poce sam mijenjat misljenje...
 
21.08.2015
2
2
3
31
Imao sam iskustvo sto se ove teme tice.. totalno sam zaboravio da imam grinder kojeg sam kvalitetno napunio dok sam Bio u Svicarskoj.. dosao sam kuci i koristio drugi grinder.. nakon 6 mjeseci domacice slucajno sam otvorio tu "carobnu lampu"
Dobrih 5 sati sam bio pod dejstvom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara