Royal Haze RQS outdoor 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.03.2015
4
5
3
28
Evala forumaši evo i moga dnevnika napokon.Ka šta piše u naslovu radi se o Royal haze x2 ,treća nije ni nikla..E sad,stare su malo jače od misec dana stim da prva 3tjedna nikakvo gnojivo nisan stavlja.Tek sad četvrti tjedan stavia sam 2puta Hesi gnjoj za zemlju(6-7boca u paketu).U tih tjedan dana narasla je sedmerostruko i sad je opet tjedan pauze.Nalaze se u vrićama od 40ak kila sa pomjesanom zemljom 50:50(kupovna i domaća ).Vriće su ukopane u gomili zbog zečeva i gluposti a i mislin da je to najbolja opcija s obziron di živin.Vrime je lipo i nadan se da će uskoro počet cvitat.Sunca od 6 do 20h.

Svi komentari dobrodošli kako pozitivni tako i negativni jer prvi mi je put.

Slike me nešto ebu uploadat ću čim dođem doma
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
fotke se ne vide, uploadas ih putem opcije "Dodaj datoteku" pazi da nisu preko 2mb velicine, ako jesu smanji ih, najlakse ti je u paintu na "resize", sretan uzgoj
 
12.03.2015
4
5
3
28
Evo napokon i slike da stavin

Ovo je jedan sajt na sajtu :) Pogledajte moj način
slika1.jpg



Evo jedna 3 tjedna starosti bez nutrijenata i ikakvih gnojiva
slika2.jpg

I evo ih nakon tjedan dana koristenja gnjoja 2 puta su dobile mješavinu slika3.jpg


slika4.jpg

Ukoliko imate kakav prijedlog ili savjet slobodno recite ipak sam pocetnik.Šta vam se čini od ovoga?
 
12.03.2015
4
5
3
28
Ma ozbiljmno.znan da automatima triba cca20ak dana ova je stara misec i tjedan s tim da nisan stavlja gnjoj bila bi ko na prvoj slici.prika me uvjerava da to list raste a ja san potsvjesno zna da počinje cvitanje..i koliko bi po vasem mišljenju mogla pljunit.oče bit 50ak gr
 
12.03.2015
4
5
3
28
sigurno da je sve dobro s obzirom da je prvi put..cekan jos 15komada vec misec dana nikako da dodju
 
12.03.2015
4
5
3
28
Šta može bit druze šta ti misliš do čega je.jel moguće da je pošta njuškana od strane organa reda? Lip pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nema sa tim posta nista, najverovatnije carina. mada zavisi koji si nacin slanja odabrao, ako je regular mail (obicna posiljka) mogao je da je pokupi bilo ko, dakle i neko od postara ako je carinu prosla. posiljkama koje nemaju tracking number ne mozes uci u trag ako se "zagube"
 
12.03.2015
4
5
3
28
Dosle su 18.5 ja san mislia da san to napisa al nisan sry..iako je i to priko misec dana pa mi je malo čudno da toliko triba da dodju..btw nije regular mail već preporučeno pismo sa tracking kodom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.