Savjet za roditelje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.04.2014
315
202
43
isto koji za alkohol i duhan i kavu ... 10 grama je ipak malo previše za spalit u jednom danu možda , nevalja pretjerivat , djeco18+ idemo u coffe shop na kolače i kavu :D
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ako klinac/klinceza i duvaju ne vjerujem da im je gušt duvati sa starcima i prićati o tome sa roditeljima.....mislim to bi bila idealna kombinacija ali ništa nije idealno u životu.....postoji i generacijski jaz.....najpametnije je držati svoje djete na oku i gledati dal su mu oči krvave ili su mu zjenice kao točkice ili kao tanjuri.....
"djete" će i tako produvati ako želi, duvali roditelji ili ne....i nije baš prirodno da duvaju zajedno iz hrpe razloga ali bitnije je vidjeti da ne ode u "druge vode" i ONDA intervenirati......djeca imaju svoj put a koliko god bile namjere dobre roditelja put do pakla je ponekad popločan dobrim namjerama...
ali to je samo moje mišljenje...:)

:respect:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
moje misljenje je da filujete temu na graveyardu a na prvoj strani je link za stariju temu slicnog il prakticno istog sadrzaja, al kako vam volja
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
moje misljenje je da filujete temu na graveyardu a na prvoj strani je link za stariju temu slicnog il prakticno istog sadrzaja, al kako vam volja

Eh, sorry ja sam još novi (nije opravdanje da tražim) ali često naletim na neku temu i samo počnem pisati, istina da ne gledam "gdje što stoji", ali nije to namjerno , eto pozz :puuuh::
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
n.p.:)

isto koji za alkohol i duhan i kavu ... 10 grama je ipak malo previše za spalit u jednom danu možda , nevalja pretjerivat , djeco18+ idemo u coffe shop na kolače i kavu :D
..ovo za desteku spalit ako je domaćica ja ti to spalim ali ako je recimo amnesia ili nešto drugo jako onda mogu reć da sam jedan dan+par sati spalio 5.2 amnesie i bio razvaljen ko p..č..a :razvaljen:::zvezda::....


* * *
nemoj pisati post za postom, dole levo u postu imas Urediti (Edit)
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ahahahahah, moram ovo da podelim s vama, setih se ne znam kako, nije roditeljski savet ili slicno ali je bivsa tasta :lol:
sav sam nesto hepi, sta li, pustila me duvka ali sam nekako raspolozen :eek:
elem,
odo ja nesto u basticu iza kuce kod nje i imam sta da vidim, biljoza od jedno metar i po ???
sta kako gde WTF ???
kad ono flesh jebote,
pitam ja nju sta je ono tamo a ona rece nasla neke semenke mislila spanac pa posadila, a kad je izraslo vidi nesto cudno pa pocupala sve ali ostavila jednu da vidi sta je lol
e sad kako, zaboravili seme u nekoj fioci sto smo dimili dok je bila na odmoru a mi obilazili kucu s vremena na vreme i sad
pao dil :thumb: objasnimo mi njoj sta je i rekoh joj da gaji i pazi a ja ti dam 100 demona (DM) kad bude gotovo, ona sva hepi... ja takodje, imam a ne moram da se cimam.
ali...
nije dve nedelje proslo mi se nesto pokacimo (tesko to sa punicom jel da? i ona pocupa i spali je
grrrrrrrrrrrr
e od tada mrzim taste smiley9934
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.