SHOW MUST GO ONE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Malana
konacno docekao dva niza normalnih fun lisca,trece ne racunam kao zdrave..prvi i drugi osisani.skinuo bi njih bez obzira na izgled(stanje) ali ne tako rano.nista gnojenje, samo voda.

Fruity
koji je u startu izgledao svrseno....jucer nabacao malo ovcjeg .

dalje. isto sjeme,bez kompliciranja,direkt u zemlju,u 2 deci posudi pa...
hocu se uvjeri jel sam ja kriv ili je do sjemena(genetike).

i samonikla koja je zavrsila kod suseda u dvoristu,vise ne pamtim kolko je stara,mjesec i pol+ sigurno,ima 4-5 sati direkne svjetlosti,multitopirana.nije gnojena.visoka oko 60 cm.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Cotton Candy fem (Delicious Seeds) pustila klicu za dan i zavrsila direkt u zemlju u vrtu. ipak ne ide na vrhu debla tresnje( evo Power, poslusao te). vrh debla je na 6m. visine(nije 8m.) ali grane sa strane su u 2 godine narasle oko 3 metra a zao mi je ju iskasapit. jednostavno ,predobra je za jest.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
AK auto ,pognojena chikenshitom ostaje ziva jos 10-15 dana https://vutra.org/topic/8190-foto-album-galerija-sa-komentarima/?p=296104
Malana. oko 10 cm. visoka danas joj osisao 3 par fun l. ,pref. pokazala,jos negnojena, vode cesce dobiva, ustvari kad mi pukne.

Fruity. nikakav napredak, pokazala oba spola.upokojen(a)

evo dokaz da sam sam kriv u vezi Fruity. stara 6 dana,nikakav nedostatak,mrak izgled
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Malana: mjesec dana stara ,u vis 20cm., znaci zduplala se u 4 dana ide dosta u sirinu, nazire se 8 internoda,pistile ima na 4 i 5 internodi. navecer ce dobit nekakav mix .ovcjeg rastopljenog u vodi.

zaostaloj AK auto cvaknuo vrh. ostatak biljke vidno nadoknadjuje 4 mjesec. jucer pognojena kokosjim restopljenog u vodi. pocela bacati foxtailove.

Cotton candy jos nije izbio na povrsinu za sada , mislim da nit nece.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma nije to, nego nabacao jako suhu zemlju iznad da bi pokrio sjeme. onda sam ju doslovno zalio vodom a ne nakvasio spricom i vjerojatnojkako se zemlja slegla, sjeme isplivalo a nisam skuzio. mislim da sam ju sutradan nasao snapol slomljenom klicom i oper zakopao a uzalud se nadam da njie to sjeme kendija nego....
izem ti iskusnog growera jel???a dijelim savjete okolo sapkom i kapom :eek:hno: .
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
sharp je napisao(la):
dio Endivije koji je zavrsio na water curing-u, stim da nisam susio pa utapao u vodi.
nego onako frisko ubrano ubacio u skrinju na duboko smrzavanje,poslije 2 gana ubacio u vodu i drzao tjedan dana.normalno vodu mjenjao svakih 24 h. iscijedio vodu i sad ide na ubrzano susenje pod crvenom lampom jacine 100w.

pročitala sam o svakakvim načinima sušenja, ali za ovakav način sušenja prvi puta čujem ??
o čemu se radi ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
AK auto skinut prije 20 dana, ostale ove dvije tegle 68 g. suhog, nekih 20g. manjih vrhova vec poklonjeno.isprobana tjedan poslije skidanja,instant fly high.

Malana auto 40cm u vis,30cm. u sirinu odprilike 2 mj. stara. prestala rasti,posti valjda(ramazan) ali puni se pomalo.

imam jos regular unnown free seeds 20 dana staru i 10cm visoku ,topiranu i zabarikadiranu da ju kokosi ne bi iscupale

i 10 dana stari Mazar , isklijao lagano retardiran sa samo jednim reckavim listom,tek na trecem paru lisca se normalizirao(valjda),isto zabarikadiran(a) .

Cotton Candy nije uopce izasao van iz zemlje.
eto, toliko od mene
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
vragolanka,bit ce da je na moju zenu, i ona se boji visine.
A ima legalnu Cotton Candy :thumb: uzgaja vec 34 godine .prakticki od malih nogu :ninja:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Malana x Fruity auto prekjucer pognojena otopinom chickenshita pa je nakostrijesila vrhove fun lisca. moguce da joj je to zadnje gnojenje.
iako je delarirana kao "9-10 weeks from germination to harvest" trebala bi bit gotova za 20-ak dana.
Ispod nje je regular unnown free seeds biljka stara mjesec dana. 35cm ,jos nije pokazala prefl.

Mazar 20 dana od klijanja ,10cm, pognojen otopinom 6l. vode i 1l. urina. nadam se jajanu.

Ako Mazar bude jajan, na 30 cm. od njega ide ova 10dana stara i 5cm. visoka MxF auto

Inace ova MxF auto je po meni dokaz da automatici nece puno izvegetirat ako se posade u outu u sred ljeta,kad temp. idu preko 30"c. dok se vlaga vrti oko 40 % .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mozda bi drugacije bilo da si stavio mxf direkt u zemlju, al opet super ona izgleda, taman se sirinom uklopila u obim posude u kojoj je :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Posuda je od 3l.a zemlja Velfrom. nisam je direkt u zemlju stavljao zbog ove MxF
008.jpg
koja je ispala nikakva i jos pohermila. inace na istom mjestu sad je Mazar koji,bar za sada, ne pokazuje nikakve nedostatke.
Moguce da automaticima smeta "zesca" zemlja, tko ce ga znati.
edit:slijedecih 2 dana bude na 5h. jutarnjem svijetlu,ostatak dana u debelom hladu pa kud puklo, treci dan ide na planirano mjesto
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Fruit Bomb auto (MxF) gotova skoro pa u deklariranih 10 tjedana od germinacije.
sad je 11-om tjednu, al ju svejedno ostavljam do 01-08 jer jos ima potencijala za punjenje headova.

unknown free seed biljka pocupana ,jajan.
Valjda godine cine svoje a mozda prerijetko duvam jer izgleda da me je skleroza napala .
naime umjesto Mazara ja imam SATORI koji je 23 dana star :ridinghorse: ,zesce topiran,LST-iran i pognojen ...... klasika.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pojava plijesni me natjeralo da skinem Fruit Bomb 4-5 dana ranije prije planiranog
Za 60% slabiji urod od AK auto iako je imala puno bolje uvjete:kupovna zemlja i puno vise sunca.

ostavio par vrhica i presadio je do jajana, jbga mozda dobijem koju sjemenku.naravno,ako se ne osusi .

bit ce neki mini smoke report za 10-ak dana , ak cu imat skim duvat.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
auu frend, steta, ti si mislim osmi il deveti (al prestadoh brojati posle petog) kojeg je vec zaskocila plesan ove sezone, bas zeznuta situacija pogotovo za ekipu koja je krenula sa automaticima. kakvo ce li biti pozno leto... trenutno deluje kao da ce outdoor '14 biti desetkovan
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
e jbga frend,tko nam je kriv sto volimo pretjerat s zalivanjem a prilicno mokra sezona jel???
AK auto je bio ok , cim sam ga sflushao sa milion l. vode , za 3 dana krenulo.
ova isto a najgore od sveg je da nije ni pol dostupne zemlje iskoristila, znaci korijen slabo razvijen.
- ljudi pamet u glavu, automaticima, nikakav flush u outu, bilo da su direkt u zemlju ili u posudama.izgleda da im ne pase vruce gore a korijen na hladnom i mokrom.
bit ce bolje slijedeci put.
a slijedeci put je vec krenuo, ali to cu poseban dnevnik otvorit posto ovo se pretvorilo u
Sharpova grow sapunica hehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.