Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne bih da paranoišem, ali uvijek ima ljudi koji će po tom google snimku prepoznati gdje se to nalazi. Mislim da nema potrebe pitati druge šta misle o tom sajtu. Dovoljno si pametan da si i sam prije skužio da je mjesto idealno i ti najbolje znaš kakve pogodnosti ima i koliko je siguran. Meni više djeluje da si ushićen dobrim sajtom pa si iz najbolje namjere htio to da podijeliš s nama. Ovako ga činiš manje sigurnim. Molim da me iskusniji članovi isprave ako griješim i pretjerujem.
 
23.04.2015
136
139
43
Da sam ushicen, pogodio si, no, malo ga pretera da ce neko prepoznati. Da sam dao koordinate pa ajd, ali ovako to ti je k'o igla u plastu sena. :)

No svakako mi deluje neizvodljivo, peo sam se danas da pripremim rupe, brate mili, 5x sam stao da odmorim, znaci umro sam. Kad jos razmislim da treba vuci 70l zemlje, vodu, biljcice, ratnu opremu i s vremena na vreme obilaziti, neda mi se gore.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne pretjerujem iz razloga što bih ja po google snimku prepoznao dio u krugu oko sebe u nekih 1000 km3. Al eto.;)
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Ako je sajt siguran tebi je svejedno jel tvoje ili tudje, mislim ako te uhvate dodje ti na isto. Po meni je to prednost jer mozes cesce obilaziti biljke i ne moras vuci vodu kilometrima uz brdo :D.
 
23.04.2015
136
139
43
Pa s obzirom da je moj plac, i da neko "nekim cudom" provali i prijavi muriji, mogu li juriti mene iako nemaju dokaz da sam ja posadio? Iako bi bilo logicno da jesam, malo mesto, zna se ko dimi. :D

Ne bih da zazalim sto nisam nosio vodu kilomentrima uzbrdo dok okopavam krompir iza zidova opasanih zicom. :D
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Hehe, a sta ja znam, vjerovatno bi se murija sakrila pa cekala da neko dodje obici biljke a onda bi te uhvatili na djelu.
Nisam ti ja prava osoba za takav savjet, kod mene je paranoja na minimumu, sadim vec par godina kod svoje kuce i dosad nisam imao problema, uzgajam ih ko cvjece :D...
 
23.04.2015
136
139
43
Blago tebi, ovde murije na izvoz, samo sokole k'o u nekom postapokalipticnom americkom filmu. A ja i nisam neki tip koji se cesto vidja na njivama, vazda sam bezao od toga. :D
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
mislim da je u cijeloj prici najvaznije raditi sam,i ne pricati nikom,ili ako vec radis sa nekim,pozeljno je da to bude najbolji drug,dva najbolja druga su vec previse,i dobro prikrivaj tragove,kao braca indijanci,sanse za branje ovako su puno vece.
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Imam ti ja prijedlog
Zašto Nepocnes obrađivat tu vlastitu zemlju lipo malo po malo, znaš granice,
Počneš odnegdi čistiti teren , razglasi po selu da si odluci u ovoj krizi Počet stvarat zemlju za sebe i svoju obitelj iz dana u dan sat,po sat i ideš napred ,
Nakon nekog vrimena nećeš bit sumljiv ,nezaboravi ljudi imaju svojih briga ,samo bi ti se rezultati rada (čišćenja,sađenja drugih kultura)morali vidit
E vidiš prijo za Počet Radit zemlju nikad nije kasno bilo je i meni strano ,a sad nije, promisli malo, ovako i onako jedemo zagađenu hranu pa ti vidi ,a u nekom cosku uvik ,ali uvik, moze bit za tvoje potrebe jedna do DVI
mir s tobom,brate :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan8 and Pantagan
03.05.2015
64
97
33
51
koliko je sigurno saditi uz prugu ? dali ovi iz HŽ-a provjeravaju šikare oko pruga ? Mislim koliko kilometara pruge u Hrvatskoj ima nevjerujem da ce netko hodati kraj nje i traziti biljke...

IMG_20150726_200034.jpg IMG_20150726_195939.jpg

mislim da nitko na ove dvije slike nemoze naci moju biljku
 
03.05.2015
64
97
33
51
Takvih šikara kraj pruga ima na desetke kilometara, vlak ide prebrzo da bi ju vidio pogotovo što je iste boje kao i sve ostalo. Jedino ako netko ide pješice i provjerava te šikare što baš ne vjerujem.

IMG_20150726_200144.jpg

Vidi se tek kad se dođe blizu i to zbog bijele posude u kojoj je, a kad ju presadim mislim da ce biti tesko uocljiva jer je jako niska, radio sam LST.

mozda iza tog grmlja.. ovako da se vidi iz vlaka nije pametno, a sad je ionako kasno za poceti sa sadnjom :)

Iza tog grmlja je cesta, tj. to nije grmlje nego jedan veliki kanal ali iz njega je izraslo drvece visoko 3-4 metra i jako gusto trnje.

Zanima me šta vi mislite, da ju presadim ovdje ili da ju nosim u šumu ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
03.05.2015
64
97
33
51
presadit cu je u zemlju. sajt mi se najvise svida sto ima sunca cjeli dan, slikano je sa juzne strane i kada bude cvjetala necu morati nakon svake kise ici protrest biljku jer ce to radit vlakovi za mene :)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Opituraj tu bilu kantu u neku prirodnu boju koja ne pada u oči ili omotaj vriču od kumpira oko nje. :D

Koliko ja znam pruge se provjeravaju.