Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
za one koji ne znaju o cemu pricamo

15gw7qc.jpg
 

admiral

Aktivan Član
31.03.2012
83
13
8
41
mislim da je moguce citao sam negde o tome cak ako se dobro secam postoji dnevik na stranom forumu o uzgoju na drvetu :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a vidi, sigurno je moguce ako se potrudis i nadjes drvo koje je topirao grom, ili se ti malo poigras sa testerom
evo ideje sa stranog foruma, pa ko hoce da se oproba, obavezno dnevnik da prikaze ;)

1zovixc.png
292th77.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Radio sam nešto slicno prije 7-8 god...nisam koristio tegle nego vrece sa zemljom..kamuflirane...ali ima posla oko toga pun khurac...2 puta sam zveknuo s drveta...hebi ga
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
mozda je izvodljivo s postavljanjem sigurnosnih kanapa koji bi sprecili pomeranje stabla na jakom vetru izvodljivo je
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
nenash je napisao(la):
Ma dajte ljudi, kakvi vukovi!? Da nam to servira sharplaninac, pa hajde. Ne kažem da ih nema u Gorskom kotaru i sl., ali čopor...
Pa on pobjegao trčeći. Ma važi...
Dečko je prije petnaestak dana imao ideju da ide na sajt s lotrama u ronilačkom odijelu ili tako nešto.
Milutine, izvini što ovako pišem ali mislim da si inteligentan tinejdžer sa bujnom maštom i viškom roditeljske love.
Evo, ja planiram seliti u Afriku i growati. Šta mislite kako da se zaštitim od nosoroga?

A slusaj, ljudi traze savrseno siguran sajt, pa je prema tome bolja opcija skociti sa stabla ili skala preko grma i tu posaditi nego nogama razgaziti i napraviti vidljiv ulaz na sajt.

A sto se tice vukova, ne razumijem sto si htio reci ... da imam bujnu mastu pa to izmisljam? Tinejdzer odavno nisam, inteligentan s viskom love mozda.

Sta god da je bilo, cagalj, vuk, hijena ili pas, bilo je. Dva sam vidio svojim ocima kako njuse po podu, a po zvuku se culo da ih ima vise. Otrcao sam vjerojatno prije nego su me skuzili ...

Par tjedana prije na tom mjestu sam vidio srnu kako pretrcava stazu ispred mene. U šumi žive životinje. Ne znam čemu iščuđavanje?

Prema najnovijoj procjeni Državnog zavoda za zaštitu prirode iz rujna 2007. godine, u Hrvatskoj živi od 180 do 230 jedinki vuka, tj. u prosjeku 205 jedinki, raspoređenih u 50-ak čopora.
 

Bimbalica

Aktivan Član
14.11.2012
61
38
18
38
Bok ljudi, ovo je najjači Topic na cijelom forumu. Umro sam od smijeha i ideja.
Najbolji outdor je u gradu na zgradama, najvisim zgradam ili napuštenim postrojenjima. Što se zaljevanja tiče ima u Bauhausu kupiti neki nastavak koji ide na bocu vode od 2 L i pušta kap po kap i to se može isto regulirati. Ovo sa drvom je dobro ako je na nekom jakom nagibu pa se apsailaš (spustiš užetom) do mjesta.
 
12.03.2012
35
32
0
39
salko100 je napisao(la):
ja koristim udaljenost i neprohodnost za sigurnost,znači auto pa hodanje 20 min i 10 min probijanja kroz gustu šikaru gdje samo zečevi mogu da se provuku a ostalim životinjama nemoguć prolaz zbog bodljikavog grmlja,znači jebeš sajt ako ti nije muka ić svaki put u obilazak i ako ne zaradiš koju ogrebotinu....

zaboravih reć da je lokaciju,u grubo,najlakše nać sa google map-om,nemorate ni ić na lokaciju dok nevidite odozgor kako to izgleda....pa onda uz pljugu šetnja...
 
06.12.2012
7
0
0
43
Uz indoor koji mi je odlican nacin uzgoja, planirao sam puknuti 2-3 biljke van cisto iz znatizelje, imam 2 opaka psa koja sam mislio prije probližavanja sajtu nahuškati u grmlje, šta god čuči ili se nalazi unutra brzo će izletiti van a ja sam na čistom, šećem pse kao svaki dan...bolje od bilo kakve žice, zvonca kamere itd :sun2:
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
ja imam super mesto koje planiram da koristim od sledece godine, u mom selu koje mi je na pola sata na oko 300 metara od kuce ima jedna kuca napustena ( umrla baba koja je tu zivela pre godinu dana ) ima ogromno dvoriste i ispod dvorista je poljana i suma, kilometrima pored nema nicega, ima cak i zgrada koju su poceli da grade pa stali pre 20 godina tu pored ( za susenje :D )
 
09.11.2009
29
4
0
35
stara postrojenja su jako dobar sajt, ali sajt naci je neka vrsta umjetnosti, vjerujte stvarno nikad neznate kad netko moze nekamo ici, ti posadi u kuci gdje baka zivjela i ko za ***** ce rodbina pokojne bake bas te godine doc tamo vidit malo, stavi u 3 pm u sikaru i ko za ***** ce ti ic iz elektre tipovi popravljat dalekovod...bla bla. sajt se ne bira svaki puta drugi nego ako ZIVIS u tom mjestu, na tom prostoru onda ti je bitnije pratit ponasanje ljudi malo, treba biti mudar, poznavati malo topografije itd :D meni se davno pokazalo i veliko polje koprive idealno mjesto(vrlo je slicno nasoj nam biljci, a nema niti nametnika). moj savjet vam je da u startu eliminirate 50 % opasnosti,paranoje i ostalog jednostavno smanjite vrijeme svega sadjenjem jednostavno automatika vani !! odvojite nesto para i uzmite fem automatika jedno 5 vrsti po par sjemena i brate mili imas u outdoru na SVAKOJ od 40 pa na dalje GRAMA razlicite vuve i to sve u DUPLO kracem roku. sta se mucite od 4 do 11mj brate mili nadji sajt na kojem nitko nije bio bar 2 mjeseca a to se vidi po mnogocemu, uzmete onu sitnu žicu za zastitu biljaka i oko svake stavite tu maslinasto zelenu gustu zicu da ne pojede puž ili neki drugi ***** i u rupe natrpajte hidrogela i u 3,3.5 mj mozete doci eventualno 5 puta. to je kao kladionica :D u nogometu imas i 1,1x,2,2x... a u tenisu samo 50:50 posto da fulas hehe. tako i sa ovime sve je u vremenu sto manje vremena drkate oko svega to ce vam lakse bit...