Skunk #1 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
di ih samo vadiš :) prekrasno izgleda ta gomila budova...no to zna biti dvosjekli mač (znam iz osobnog iskustva)...kad je gužva onda nisu potpuno obasjane...no tko još gleda na sitnice kad su ovako lepe :)
rep+
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@usrname-cropao sam isto kad sam i poceo sa LST-om negdje nakon 2 tjedna vege i trenirao sam sve tamo negdje do pred kraj......lampa je cijelo vrijeme bila na udaljenosti 15-25cm od vrhova.........a zasto ih nisam pustio vise u visinu, zato sto sam grow trebao zavrsit prije ljeta i vrucina pa mi je bilo malo hica......to je valjda najveci razlog male gramaze jer je bilo puno hedova zbijeno na malom prostoru i ispod 2 internode od vrha svjetlost dole uopce nije dopirala........

@zlavjestica-cropao sam sve, i glavni vrh i sporedne grane......znao bi onako stisnut granu (potrgat ju) savit pod 90 stupnjeva i onda privezao za teglu.....i tako u krug, kod svakog zatezanja malo po malo lomio grane......

....tu je najbolji primjer supercropa, vidi se koje sam sve grane cropao i na kojim mjestima.....



@not smoke-i meni izgleda malo, mislim da je to zbog previse hedova al definitivno i snaga radi svoje.......moze se sa 250W bolje sigurno, tu mi je prosjek po biljci bio malo vise od 15g a grow prosao bez ikakvih problema dok sam NL zapostio, ubile ga malo vrucine i manjak lumena s obzirom da je rastao pod 70W HPS-om prosjek po biljci bio 20g (od 2 biljke 42 grama)......tako da sam naucio sad da ni previse vrhova u jednu ruku nije dobro......

@marco-tnx stari, sve znas, nema potrebe objasnjavat.....posjeko se ja na dvosjeki mac.......:)

@metal-sve sam objasnio malo vise iznad vezano za gramazu.......:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
GreenRyder je napisao(la):
najveci razlog male gramaze jer je bilo puno hedova zbijeno na malom prostoru i ispod 2 internode od vrha svjetlost dole uopce nije dopirala.
Osim zbijenosti, pretpostavljam i da je konstantnim scropanjem biljka dosta energije trošila na zacjeljivanje, a vegetacija u tom slučaju relativno (pre)kratka. Tu su naravno i tegle od samo 5 litara - koliki korijen toliki plod. Kad se uzme sve u obzir, 90gr iz 25litara zemlje sa 250w lampom uz ovakav trening i sve to u 100dana bez većih problema...ne znam za druge, al' "i tata bi sine..."...Green hvala ti što si nam predstavio Skunk#1, još jedna turbo izdržljiva biljka sa očaravajućim radom. Sad mi je svakako na listi za neki budući uzgoj. :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Bas mi je drago da si podijelio ovo s nama.

Jako lijepo izgleda, nazalost eto gramaza je takva kakva je. Nemam kaj komentirat na to no to potvrduje moju tezu. Kako kopam po netu i gledam razlicite dnevnike, slike, growove itd. vidio sam da biljka bez ikakvog treninga, koja ima samo jedan glavni vrh i koja nije razgranata daje vecu gramazu od LSTiranih biljaka, poput ove tvoje.

Stvarno je melem za oci. Nazalost, eto, ljepota nije poduprijeta "osobnoscu" hehehehe.
Znaci, ne mozemo izvlaciti iz biljke vise nego sto ona prirodno moze dati. Ovo bi se moglo okarakterizitrati kao silovanje biljke, znaci na silu hocemo vise vise i vise a ona jednostavno ne moze toliko stvoriti. Isto ko kad iskoristavas sta ja znam evo npr covjeka. Znaci ubijas ga od posla kako bi sto vise zaradio na njemu a zapravo radis sebi stetu jer ce dozivjeti burnout i nece moci napraviti onoliko koliko bi napravio da je radio u normalnim uvjetima.

No kao sto sam rekao, to je samo teza, jako lijep grow i tako to. Zivio.
 
09.03.2011
13
1
0
36
Lepo,lepo.Ja cekam super skunk i skunk #1 ali u outdoor-u.Ove godine je bila velika susha,ostalo mi je 12 biljki od 20.Mogu li imati oko 100-150 g makar?Pozdrav
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
od 12 biljaka mozes imati i 3kile,zavisi kakve su gospodje...imas temu galerija slika sa komentarima za outdor pa tamo postaj slike i dobices sve odgovore,poz
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
howhighserbia je napisao(la):
od 12 biljaka mozes imati i 3kile,zavisi kakve su gospodje...imas temu galerija slika sa komentarima za outdor pa tamo postaj slike i dobices sve odgovore,poz

vidis da je od 20 ostalo 12 kako one izgledaju bas me zanima

lepotice nabaci neku sliku mogu biti 20cm i 3m mi neznamo kako izgledaju
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
usrname je napisao(la):
Osim zbijenosti, pretpostavljam i da je konstantnim scropanjem biljka dosta energije trošila na zacjeljivanje, a vegetacija u tom slučaju relativno (pre)kratka. Tu su naravno i tegle od samo 5 litara - koliki korijen toliki plod. Kad se uzme sve u obzir, 90gr iz 25litara zemlje sa 250w lampom uz ovakav trening i sve to u 100dana bez većih problema...ne znam za druge, al' "i tata bi sine..."...Green hvala ti što si nam predstavio Skunk#1, još jedna turbo izdržljiva biljka sa očaravajućim radom. Sad mi je svakako na listi za neki budući uzgoj. :)

....neznam sta bi nadodao, naveo si sve cimbenike koji su utjecali na malu gramazu.......svaka cast care, vidi se da kuzis......ide jedan rep+.......

@stoned squirrel-ne ovo ne potvrduje tvoju tezu, pogledaj post iznad svog od kolege usrname-a i uzmi u obzir sve te cimbenike pa ce stvari bit malo jasnije......necu te pokusat razuvjerit da svakim treningom biljka daje vise......imas kod mene u potpisu isti strain, isti box samo bez treninga pa usporedi......bilo je 75g, dovoljno jaka a opet po mojoj procjeni 30% slabija od ovog skanka koji je treniran.....

......uhvatili ste se te gramaze kao pijan plota......evo dat cu vam jedan primjer.......auto wembley, pc box, 70W HPS, 80g za 70 dana.....popusio to za 2 mjeseca, solidan strain, izbalansiran, kad pusti kao da nisi zapalio i samo daj jos.....ciba koju mozes pusit cjeli dan bez da na tebi ostavi trag..........

....e sad skunk #1, veci box, 250W HPS, 90g za 100 dana.......pusim ga zadnja 4 mjeseca i imam jos za 2 mjeseca, svaka pljuga me razbije jace nego ona prije nje i o radu nemoram govorit vise puno, sve se zna.........

.....tako da ono, nije sve u brojkama.........ponekad je manje vise a puno ipak nedovoljno...........pozz:vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.