Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.07.2009
1.740
2.317
188
caooo je napisao(la):
nisu loshe za prvi put, mada ima tu potencijala kolko nisi svestan...


i odma da ti kazhem da biljke nisu zhivnule od jedne boce co2 sa kvascem... chekaj jel ti stvarno mislish da ta boca proizvodi preko 0,1% onoga shto njima treba? pa chemu onda prave boce pod pritiskom i co2 generatore kad se sve mozhe reshiti jednom bocom kvasca? dajte malo logike u celu stvar i videcesh da je boca vishe placebo neg bilo shta...

moja teorija je da si ti biljke muchio sushom (onih 10ml na 3 dana ili kako beshe) pa su ti tek skoro ushle u pravi vegetativni grow iz seedling faze... nema boca nishta s tim... samo je tajming slichan pa si ti hvalospev dao boci...

a ovi spushteni listovi ovako ukazuju na over water sada, ako nije over water onda ne znam shta je ali definitivno nije do toga shto biljka "spava"...
:clap: Potpisujem!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
te biljke sto su spusteni listovi su bile zedne nemogu da vjerujem zalijem je dok voda ne iscuri iz saksije i posle dva dana ona spusti listove hoce jos,nemam problema sa skunkom jer su saksije vece a domaja ce najvjerovatnije napolje,sutra ih stavljam na cvjetanje stare su oko 45dana,domaja je visoka 40cm a skunk od20-30cm,meni extra izgledaju slikat cu ih sutra zadnji put u vegetaciji,sad me jos zanima nisam gnojio oko 10 dana i kad da pocnem sa gnojenjem u cvjetanju negdje sam procitao da pocnem gnojit kad pokazu spol,hvala na komentarima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
18.08.2009
23
1
0
50
mjesecar je napisao(la):
te biljke sto su spusteni listovi su bile zedne nemogu da vjerujem zalijem je dok voda ne iscuri iz saksije i posle dva dana ona spusti listove hoce jos,nemam problema sa skunkom jer su saksije vece a domaja ce najvjerovatnije napolje,sutra ih stavljam na cvjetanje stare su oko 45dana,domaja je visoka 40cm a skunk od20-30cm,meni extra izgledaju slikat cu ih sutra zadnji put u vegetaciji,sad me jos zanima nisam gnojio oko 10 dana i kad da pocnem sa gnojenjem u cvjetanju negdje sam procitao da pocnem gnojit kad pokazu spol,hvala na komentarima

kod mene je taman 2 dcl svaka 2 dana u 10l tegle
temp kad je lampa upaljena je 23 c
vlaga 55%
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i kod mene je slicna situacija i sa tem.i sa zalijevanjem samo mi ove manje saksije traze vise vode,
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
mjesecar je napisao(la):
te biljke sto su spusteni listovi su bile zedne nemogu da vjerujem zalijem je dok voda ne iscuri iz saksije i posle dva dana ona spusti listove hoce jos,nemam problema sa skunkom jer su saksije vece a domaja ce najvjerovatnije napolje,sutra ih stavljam na cvjetanje stare su oko 45dana,domaja je visoka 40cm a skunk od20-30cm,meni extra izgledaju slikat cu ih sutra zadnji put u vegetaciji,sad me jos zanima nisam gnojio oko 10 dana i kad da pocnem sa gnojenjem u cvjetanju negdje sam procitao da pocnem gnojit kad pokazu spol,hvala na komentarima

gledaj nema nelogichnih stvari u growu... ako si ti biljku napojio i zemlja je vlazhna na 5cm dubine biljka NE MOZHE biti zhedna... biljka spushta listove i kada je previshe zalivena i kada je zhedna ali ih spushta drugchije, pri over wateringu slika je kao kod tebe list se povija kao da je tezhak na krajevima dok kod sushe lische gubi tonus josh u svojoj stabljici i izgleda kao da cela stabljika visi bez ikakvog tonusa...

dakle moj zakljuchak ti je da ti meshash znake sushe i overwateringa i pojish biljke koje su vech prepojene, tako meni izgleda... mozhda i ja greshim nisu slike bash bombona... opet pogledaj ono shto je boldovano gore i ako se pridrzhavash toga, bio ja u pravu ili ne, nema greshke...

ako cesh ukljuchiti cvetanje odradi flush dobar i pochni odma gnojenje.
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
hmmm... znash shta je flush (ispiranje)?

aj da ti ja bash ne objashnjavam ima sigurno detaljnija pricha na forumu mogao bi da searchujesh...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
znaci da je dobro isperem da izbaci ovo gnojivo sto sam davao u vegetaciji i da odma pocnem gnoijiti sa gnojivom za cvjetanje,jel to to,malo sam pomijeseo stvari,kaos u glavi
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
nema sta narasle su ko blesave o odnosu da onu sliku od pre neki dan....ako nastavis da ih skigas svaki cas gledacemo film a ne dnevnik uzgoja..:icon_lol:
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
trebo sam ti rechi ovo ranije... da topujesh te biljke...

actually ni sad nije kasno, znam par growera koji svoje biljke topuju prve nedelje u cvetanju (mada to verovatno zavisi i od sorte, recimo WW je ok topovati tada)... mogao bi topovat jednu eksperimentalno. :)
 
29.07.2009
1
0
0
51
ima li neko od Vas vrhunskih znalaca savet???
kupio sam profi grow box 2x2m visina 2...1000w Hps cool tube, ventilatir za ubaciv. vazduha i izvlačenje sa ugljenom,.....da ne duzim. Uzeo sam iz Alien skunk feminizied koliko biljki mogu da odnegujem na toj površini???!!!
 
29.07.2009
1
0
0
51
vidim dosta gradiva si savladao.....pomoć! uzeo sam profi grow box 2x2kvm koliko biljaka mogu da odnegujem unutra....visina 2m?1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.