Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
Bile su zedne kad sam ih sliako taj dan su bile spustile listove skroz pa sam im dao vode i cim je se svjetlo upalilo ja sam ih slikao al su dosle sebi posle par sati nahranio sam ih s plantelom danas sam im opet dao vode mislim da ce sve bit ok slikat cu ih za koji dan pozrav ekipa
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Obrisi tvoja za redom 2 posta dok jos imas vremena inace sutradan neces moci!!!Spoji u jedan i taj drugi link ne radi...ili nije potpun :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Prika opet ti ne rade linkovi za slike!!!
Stavljaj na imageshack...mislim da ti je jednostavniji od ovog imagehost
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
nemam pojma u cemu je problem svaki put sam stavljao slike na ovaj nacin sad nesto koci stavio sam 6 slika a sad imaju samo dvije a slike sam pobrisao,nista slikat cu ih opet za koji dan pa okacit slike.pozz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Spamam ti dnevnik nebitnim stvarima ali kad sam vec poceo hehe
i meni se to desavalo pa sam upload vise puta dodje do neke greske izmedju servera ili ko zna u cemu je problem.
Inace hteo sam da ih vidim u krupnom planu hehe fino izgledaju,mada tek im je po nekom mom racunanju 22 dan cvetanja!?Tek ce to da krene da se grana :D
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe to je izgleda bit svega,a cure svaki dan napreduju cvjetovi postaju sve veci izgleda da cu morat prosirit box za nekih 15dana upravo sam dosao od zena cijelu noc sam bio s njima i extra izgledaju,skontao sam da svaki put kad ih nahranim 3-4 dana one nenormalno napreduju i onda opet nista dok ih ponovo ne nahranim neznam dal to znaci da treba da pojacam hranu,sve u svemu ja zadovaljan odradio sam lagani lst na sve 3 domaje jer im vrh ide preko sijalice,sijalica je udaljena 20cm najvise i ne skodi biljkama al i dva velika vent.sibaju po njima,domaja je dominantna sativa i izgleda da ce rasti jos poprilicno sad ide preko 70cm i sad znam da se vuja sto se prodaje kod nas kao skunk nije skunk i da je to samo prica al sto je istina-imala je dobar rad pa cemo da vidimo,canabiscole:nemas brige za spam samo kazi sto imas pa to je bit ovog foruma i da jedan drugome pomazemo,pozz za sve peace
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
odradio sam lagani lst i na tri biljke skunk-a jer sam vidio kako domaje sto sta sam uradio lst izgledaju extra donji dijelovi su dobili vise svjetla i vec se vidi razlika vec je guzva u boxu najvjerovatnije da cu ga sledece sedmice prosiriti sa jos 0.5m2 da curama bude udobnije al mislim da ce opet biti guzva,mislio sam sutra dati im jos pola doze plantele,zadovoljan sam kako napreduju pistili na sve strane vec se lagano spajaju u jedan vrh ako sve ovo odradim do kraja kako treba-ja sam car....slike za par dana...peace
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
pazi sa tom plantelom mislim nemoj da ti se prave kandze na listovima i slobodno ih vise zalivaj posle djubrenja
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bice tu zelenila...pristojna kolicina :respect:
Nego koliko ces jos da ih drzis do kraja 3-4 nedelje?I jel ti je box u kuci u nekom delu gde ne grejes!?...pa me zamima kako to preko noci grejes ako nemas nesto sto ti dodatno greje tu prostoriju ili ostavljas pa kakva je temperatura takva je? malo sam nadimljen i ne znm bas sta pisem hehehe
Ja cu imati malo veci problem sto se tice mraka jos kad udari minus :sick: ne znam sta cu da radim moracu da smislim nesto za nocno grejanje :icon_lol:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
box mi je u stanu nije kuci nije mi problem preko noci jer tad radi sijalica i zagrije box tem u boxu bude oko 25c veci mi je problem kad se svjetla ugase a bilo je dosta hladnih dana i tem su padale na 15c i ja sam to morao rijesiti,box je od mene udaljen par kilometara pa nisam uz njega non stop al prijatelj ode kad mu kazem pa sredi to sa temp.al posto idu hladni dani mislim da cu morati grijati stan i kad su svjetla upaljena jer bude gadno hladno,sto se mora mora se,a plantelu koristim pola preporucene doze opet cu ih sutra pognojiti sa punom dozom pa mislio sam ih drzat jos jedno 4-nedelje pa na klanje,necu zuriti sa berbom hocu da ima sto jaci rad,samo jos moram iskopati neko povecalo al otom potom..
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bice bice veliki problem ali tebi je lako ti ces grejalicom ili cime vec da grejes celu prostoriju u kojoj se nalazi box...a ja,ja bi uzalud grejao celo podkrovlje LoL
Inace kada sam te pitao kako grejes preko noci mislio sam kad ti je svetlo ugaseno i kad je za biljke noc,nisam jednostavnije mogao da napisem da me shvatis nego uvek nesto mutim :D :D
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
moja greska cole znam na sta si mislio al sam odlutao znas kako je,a tebi ce biti problem kad dodje zima da growas u potkrovlju jesil smislio neko rjesenje zima kuca na vrata,meni nije problem mislim da svi vise vole uzgajati po zimi zbog temperature jer hps dosta przi kad je ljeto bude pakleno mislim da je bez cool tube prava nocna mora ja sam razmisljao na ljeto nabaviti i klimu pa biljkama cijelu godinu dati najbolje uvjete,
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
klimica je supre sa grow samo malo je bezveze..........ako planiras da ulozavas u box ja ti preporucujem da kupis neki ozbiljniji vent...ta dospel turbina nije losa al je jednostavno slaba bila bi dobra za ubacivanje vazduha
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
znaci da uzmem jaci vent.za izbacivanje vazduha i da ga spojim na cool tube al opet je tesko napravit 25c tem.u boxu ako je tem.u sobi 30c treba puno vent za mijesanje i ubacivanje vazduha klima je jednostavnija namjestis koliko ti treba tem.u sobi i onda nije problem napravit tem.u boxu
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
sa dobrom ventilaciom moze da bude 5c manja temperatura u box-u nego u prostoriji gde je box
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
5c to i nije nesto ljeti tem.idu preko 40c mislim da je klima ipak najbolje rjesenje al je i to ok ma vazno je da zenama napravimo sto bolje uvjete kako tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.