Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ma nece tebi biljke mnogo porasti u cvetanju sto je pre pustis da cveta manje ces hedova imati pa ti sada vidi...malo duze u vege i veci urod,shvatas?Pusti jos kako ti covek kaze,mada radi kako tebi odgovara =)
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
evo danas sam ih opet zalio sve je ok nema nikakvih pr.samo ona jedna sto ima nesto bijelo po listovima jos nisam skontao sta je,ona mi najbolje napreduje nepokazuje nikakve druge simptome lijepo se razvija....slikat cu za par dana pa da vidite napredak....inace hvala svima peace
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nemoj ih samo pregnojavati ako si sa tim misleo danas sam ih ponovo zalio..
inace sve je ok..
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ne,kad ih zalijevam onda ih zalijevam a kad gnojim onda gnojim,a gnojim jednom u 7 dana sa pola doze floravit list,meni izgledaju kao di im nista ne treba,zalijevam svaka 2-3 dana,nisu mi nesto visoke vidi se koliko je domaja vislja od skunka al je skunk siri....malo sam razmisljao-i onako sam planirao izbacit domaje da bude vise svjetla za skunk pa sam kontao nabavit jos neko svjetlo danas sam gledao stedne po 20w i 23w a buduci da imam box onaj od hidroponike i imam neke vent. timer pa sam kontao kupit nekoliko stednih i domaju ubacit u drugi box zao mi bacit,pa cu da vidim.....
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
danas sam im opet dao pola doze floravit listanje kao i prije 7 dana,sve je ok za sad cujemo se kad slikam....peace
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
prelepo je to ..
svidja mi se a i biljkama ce izgleda .
samo polako i sigurno :) nadam se da ce se trud isplatiti pozdrav
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
heheh i ja se nadam da ce se trud isplatit al trud se uvijek isplati,slikat cu ih opet mozda veceras mozda za dan-dva meni se skroz lijepo razvijaju,kako su bile krenule prvih 15 dana sad su avion,sve su siroke preko 30cm stare su oko 35dana.pozdrav za sve...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Rekao sam ti ja samo polako biće to sve kako treba,veoma uredno :) a i taj list nemoj da te brine jedan ko nijedan...
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja se nadam da ce sve bit ok vidit cu da ih danas slikam pa novi update:hvala svima sto prate dnevnik
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37

evo sad situacije lijepo su se razvile imam jos slika al nemogu da ih postam steka mi kom.ja sam ih mislio za 4-5dana na cvjetanje bit ce stare oko 45 dana....
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Bravo ;)
Pokaži što radi dobra priprema:)
Da te samo pitam koliko ih često zaljivaš? Meni je skunk#1 ovako(spusnatih listova) izgledao nakon prezalivanja-ak ih zaljivaš pomalo svaki dan-daj im malo suše...a možda sam ja zabrijao:p...jel ti temp još uvijek 21C?
Ma zdrave su biljke, dobru si vegetaciju odradio...samo mi lišće čudno djeluje, al ništ strašno.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
to je sto se tek upalio svjetlo pa su listovi spusteni,nije pr.prezalijevanje danas kad sam dosao domaja je spustila listove a skunk je samo spavao,trebalo je vode prije 2 dana sam ih zalio al su bile zedne sad je sve ok,box treba da se ugasi u 14h danas sam dosao i bilo je 15:30h on se nije ugasio mislim da je nestalo struje pa je zbog toga radio duze,nadam se da im to nece naskodit,a imas pravo listovi su malo spusteni al to je sto sam tek upalio svjetlo i slikao,moram im povecat vodu
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
zanima me /(ne vidim na slici ) jel planiraš LST možda?
btw same pohvale
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ne planiram lst jer imam 5 skunk feminizirane i jos 3 domaje,nema potrebe za lst ogranicen sam s prostorom sad su siroke preko 40cm tako da ce mozda bit guzva..hvala na rijecima pohvale
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Iskreno za mene nista iznenadujuce, zna sam ja da si ti profi u dusi! HAHA


Al sad iskreno, za tih 40-ak dana biljke zbilja izgledaju po meni ispod prosjeka, nista posebno ka sta su neki opisali, imas od starta dobru opremu ali sjeba si se u samom pcetku kad si ih "isilova" do besvjesti, a sve to zahvaljujuci nedovoljnoj pripremljenosti, tj. citanju. foruma. NEcu pametovat ali za ubuduce znas kako sta i di...nista nije zlonamjerno pa tako ni ovaj post, niti sam jedan od onih kji ce davat samo "dobre" komentare(joj krasno bilje itd) vise volim biti baba roga No hard feelings:sun2:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
imao sam problema na pocetku prvih 15 dana su skroz lose napredovale i kad sam ubacio co2 bum,kao steroidi rastu iz dana u dan,domaja je visoka 33cm daleko vislja od skunka najvislja 23cm,sve u svemu ja zadovoljan,na pocetku sam mislio da znam koji je problem sto slabo napreduju a to je co2 jer su bile tem.oko 24c a obogadjivanje co2 pocinje kad su vece tem.27c pa vise sto veca tem.vise co2 al su mi neki s foruma rekli da to ne koristim da to ide samo u cvjetanju,ja sam ipak odlucio da to napravim i od tog dana rastu.mozes pogledat prvu stranicu kako su izgledale 17.09 a kako izgledaju sad i bit ce ti sve jasno,a nije problem za komentar svaki dobro dosao
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
nisu loshe za prvi put, mada ima tu potencijala kolko nisi svestan...


i odma da ti kazhem da biljke nisu zhivnule od jedne boce co2 sa kvascem... chekaj jel ti stvarno mislish da ta boca proizvodi preko 0,1% onoga shto njima treba? pa chemu onda prave boce pod pritiskom i co2 generatore kad se sve mozhe reshiti jednom bocom kvasca? dajte malo logike u celu stvar i videcesh da je boca vishe placebo neg bilo shta...

moja teorija je da si ti biljke muchio sushom (onih 10ml na 3 dana ili kako beshe) pa su ti tek skoro ushle u pravi vegetativni grow iz seedling faze... nema boca nishta s tim... samo je tajming slichan pa si ti hvalospev dao boci...

a ovi spushteni listovi ovako ukazuju na over water sada, ako nije over water onda ne znam shta je ali definitivno nije do toga shto biljka "spava"...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.