Skunk? Mala pomoc molim xD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
lol kao prvo nije skank nego skang :hehe: ahahaha
to je najnoviji naziv

neznam što bi ti rekao prijatelju nego u neznanju je grijeh odi i educiraj se sam za takve da kažem elementarne informacije ćeš se morati sam snaći bome
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
bully13 je napisao(la):
i sta je sad na kraju skank???i kako se dobiva'???

Ovo samo što sam malo prije ispušio pa zato.... :)
Ipak ovo je sajt upravo za takve ljude (jer naravno, niko se nije rodio naučen...) i sl. kao ti. Ali zar ti ne radi "Pretraga"... i ukucaš "Skunk" i izbaciće ti ili postove ili teme (zavisi šta tražiš)... al' ev' pošto sam "in mood" :) he he hhe ukratko

Skunk, je trava, znači vrsta trave (marihuane, marihuane...jedna od 400-500 (stabilnih) i hiljadama hibridnim vrsta vutre). Skunk je 75% sativa i 25%indica što se tiče genetike, te je svrstava (što se tiče jačine THC-a) u sami vrh, tj. kao najpotentnija ("najjača") od svih ostalih vrsta.
Odlikuje se jakim i oštrim mirisom (i u toku uzgoja) kao i kad je spremna za konzumiranje.
Evo na tvoju sreću, našao sam sliku, pa pročitaj!!! Nadam se da ti je engl. koliko - toliko dobar. Evo sad sam ti odgovorio na pitanje, koje je postavljeno xxxx puta...
Kad postavljaš bilo koje pitanje, prvo vidi imal' već ta tema, i dal' se o tome pričalo
Evo ti malo više info o "Čistom Skunk-u" Pure Skunk i Skunk No1 (čak i ovim malo iskusnijim od ovog, dobro bi im došlo da pročitaju ovo:
 

Prilozi

  • skunk1li8.jpg
    skunk1li8.jpg
    89 KB · Pregleda: 96
  • skunk2mu2.jpg
    skunk2mu2.jpg
    90,2 KB · Pregleda: 84

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
GreenMan je napisao(la):
ponuda - potraznja - trziste,To je vrlo prosto.

plus zakon.. kod nas u dbk rijetko gdje mozes sredit sebi za 100kn vise, 200 najmanje, jer nitko ne zeli past radi 100kn, a u tih 200kn koje ti on i sredi dobijes kao u 100kn ako ne i manje amo rec on 3 njegova piza od 200 proda da rijesio pravih 200kn, ali sva sreca pa se uvijek nade netko tko sebi uzme velike kolicine pa udjeli za stoju ljepa dva-tri grama. :))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
HEehhe vjeruj u SA, za 2,5€ dobiješ 2 fina joint-a, baš indoor uzgojene (domaja 100% al' fina, nema sjemena, baš ono cvijet) ali 2 max da smotaš i to normalna, doduše ja smotam jedan u rolnu :)
Opet zavisi od dilera do dilera.... npr: ovaj opet ne daje svakom za 2,5€ minimalno 5€ za nekih 3 joint-a (moja srednja u rolnu 2)...
Sad kako raja sadi, (a nije da se hvalim, ali dosta sam raji pomogao da počnu) i sad raja ta sadi i prodaje garant.... zato i je 3 000 - 3 500 km (1,500€ - 1,750€) 1kg dooobre vuve, znači samo cvjetovi...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
a ta ista se kod nas prodaje po enornim cijenama, imao sam priliku jendom pricat s likom koji to preko granice vozi, da vecina vutre koja se prodaju u dubrovniku, naravno i ostatku drzave ali govorim za moje podrucje, da vutra dolazi po jeftinim cijenama iz bih, scg, albanije itd i ovdje se prodava bezobrazno skupa, mislim cim se sredim malo da cu pocet sadit jer ovo nemoze vise ovako pre skupo je to, kad domacica postane supergrass zna se koje je vrijeme... :)
 
28.10.2008
14
0
0
34
istina da,ova "poskupljenja" su malo pretjerala, i taj super g je ***** a ne super g,obicna vuva sa malo vecim postotkom thc-a.. a istina,najveci problem je sto su svi popadali,i to samo zato sto su svi htjeli duvat i hitno neke pare skupit si..ali doro ovi pametniji su ostali,i "prestali" stim,ako kuzite...
Jadno je to sto se desava sa tim cjenama i nepreostaje nista drugo nego svoje sadit i imat,i lijepo te libo za sve okolne gramcice takozvanog skunk-a...
a to sto kazes da izvana su jeftiniji, to je,u BiH neka petarda obicna briem da je po 20,30kn..barem je tak bilo zadnji put kad sam bio a to je bilo prije godinu dana..
za ostale drzave neznam jer nisam bio bas tak nedavno...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kod nas u SA, se može naći za 2,5€ cvjetova za 2 srednja jointa.... :) et' ono što se tiče cijene, mada sam malo ot al' nadam se da moder neće zamjeriti, ipak vezano je uz predhodnu :)

A naravno, nikad se nije ni trebalo prestajati uzgajati... Ali džaba, evo ja prvi sam bio "primoran" da napravim pauzu, pa se oslonio samo na outdoor... al' džaba lampa je lampa, nekad mi se čini da bolje budu biljke pod lampama, nego pod suncem, fol Majka Priroda najbolje ovo-ono...