Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
Pričaju ribič i lovac o svojim ulovima....

i sada ribič kaže, " nemožeš vjerovat koju sam ribu neki dan ulovio, pravi kapitalac, ravno 70kg, jednu peraju ima kao 3 moje ruke, namučio sam se da ju izvadim iz vode dobrih sat vremena, a i to sam jedva uspio, skoro me je povukla i utopila"

na to će lovac: " e pa vidiš ja sam neki dan lovio jelena, i upucam ga pravo u glavu, on padne, ja do njega da ga pospremim u auto, kad ono lovočuvar dođe i počne se derati na mene... ja reko, ništa, i upucam ga,.. krenem do njega da ga zajedno spremim u auto skupa sa jelenom, kad ono evo ti dva policajca. Ja taman spremam truplo kad oni mene vide, ništa, upucam i njih.. spremam sada 3 trupla zajedno sa jelenom, kad najednom pun autobus djece dođe i krenu prema meni da vide kako sam lijepi ulov uhvatio.." na to ga prekida ribič,. " pa dobro jesi ti normalan, pa zar si i djecu ubio"... odgovara lovac. " DAJ BRATE SMANJI TU RIBU" :icon_lol:
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Kako se zove VW buba puna cigana? Smrdibuba.
Što radi cigo na olimpijskim igrama? Smrdi na 100 metara.

Kaže amer ciganu: ako nešto na brzinu slažeš dobit ćeš dolar.
Kaže cigo: rekao si 2 dolara.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ne znam da li je bio...

Uletela ogromna azdaja u ambar jednog seljaka i skupilo se celo selo da istera azdaju.
Ko je usao u ambar,izasao nije.
Dosli Chuck Noris i Bata Zivojinovic.
Udje Chuck. Nema ga 5 minuta. Izlazi bezuci i vice: Uh jbt,kolika azdaja!
Udje Bata. Nema ga 10 min. Izlazi trceci i vice: Uh,kolika azdaja!
Pojavljuje se Mile Kitic. "Mogu li da udjem?" Pita seljake. "Neces nista da uradis,odgovaraju oni".
Ulazi on. Posle minut istrcava azdaja vicuci: "Uh jbt,koliki seljak!'
 
11.05.2011
2
1
3
32
Kuca Mujo na vrata vidovnjakinje i pita ova: 'tko je?'
Na to će Mujo: 'E, ***** te vidovitu!!!
ahaha hah... haha .ha ha :D
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Sta kaze John Wayne kad vidi krdo slonova?

- Vidi krdo slonova.

Sta kaze Betmen Robinu ispred Betmobila?

- Ulazi u Betmobil.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Prijemni za policiju:

-KOliko je 2+2 ?
"4"
-Primljen-obrazlozenje: pametan. Sledeci!

-Koliko je 2+2 ?
"5?"
Koliko je 2+2 ??
"3?"
KOLIKO JE 2+2 ???
"4?"
-Primljen-obrazlozenje: snalazljiv. Sledeci!

-Koliko je 2+2 ?
"5"
koliko je 2+2 ??
"5"
KOLIKO JE 2+2 ???
"5"
_Primljen-obrazlozenje: uporan. Sledeci!

-Kolkiko je 2+2 ?
"4"
A da nije mozda 5?
"Jeste,5!"
-Primljen-obrazlozenje: poslusan
 
23.02.2011
46
25
18
Sedam patuljaka, na čelu sa Ljutkom, došli u Vatikan, ulaze u katedralu Sv.
Petra i traže Papu. Došao Papa i pita ih šta hoće. Ljutko:
- Slušaj Papa, ima li koja časna sestra koja je manja od nas?
- Nema, kaže Papa.
- Ma možda ipak ima, razmisli malo?
- Ma nema kad vam kažem!
Ljutko, ljutito:
- Ma Papa, jesi li sto posto siguran???
- Ma Ljutko, sto posto sam siguran da nema niti jedne časne sestre manje od
vas!!!
A šest patuljaka iza Ljutka:
- Ljutko je jebo pingvina, Ljutko je jebo pingvina...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
dosao lik kod doktora i kaze: Treba mi potvrda da ne mogu raditi
Doktor: I šta vam fali?
Lik: Pa ta potvrda :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Mujo, sav razdragan, kupio veliki buket cvijeća, zazvoni Fati na vrata...
Fata otvori vrata, vidi cvijeće, zgrabi Muju, uvuče ga u stan,
legne na kauč, skine se, raširi noge i kaže: "Ovo ti je za cvijeće"
A Mujo će na to: "Daj bona, matere ti... pa nađi neku vazu".
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Zavrse Koka, Speed i Vutra iza resetaka.
Speed: Ajmo si mi fino povuc jednu, dve..zabriat cemo i nagovorit murju da nas pusti!?
Koka: Kakva prica!!!? povucemo i srusimo jebeni zatvor do temelja!!?
Vutra: Ma decki ajmo si mi pljugu spalit i tu nam bu do jaja.

:icon_mrgreen:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
- Uđe plavuša (netipicna) u banku New Yorka i zatraži službenika za pozajmicu. Kaže da ide u Europu na 2 tjedna i da treba posuditi 5.000$. Službenik joj odgovori da će za to trebati nekakvu garanciju, pa plavuša izvadi ključeve svog novog Rolls Roycea parkiranog na ulici ispred banke.
-Ljudi sve provjere i uzmu auto kao garanciju za polog.
-Svi djelatnici banke su se dobro nasmijali, zato što je plavuša na garanciju dala Rolls Royce vrijedan 250.00$.
-Dva tjedna kasnije vrati se plavuša i vrati dug banci i isplati naknadu od 15$.
-Službenik joj kaže da su svi sretni što su poslovali s njom, ali da su malo zbunjeni.'' Dok ste bili odsutni provjerili smo da ste multimilijunerka, ono što nas zbunjuje je to zašto ste se mučili oko 5.000$.''
Plavuša mu odgovori:''Pa gdje bi drugdje u New Yorku parkirala svoj auto na 2 tjedna za samo 15$. :)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.460
163
crnpuraste pretpostavljam ali ne mora nuzno bit ...
2mpe5id.gif
 
08.02.2010
1
0
0
30
bila tri decka i tako pricaju oni medusobno, kaze prvi,moj tata je svecenik i kad izade na ulicu svi ga zovu oce.kaze drugi,moj tata je nadbiskup i kad izade na ulicu svi ga zovu vas ekselencio. treci sad razmislja sta ce on. pa kaze moj tata ima 200 kila i kad izade na ulicu svi kazu isuse kriste.

evo jos jedan. dosli amerikanac,njemac i bosanac kod boga.i bog prvo pozove amerikanca i kaze mu,krao si,ubijao i silovo pa americi,bog izvuce kuglu pokaze je amerikancu i kaze napravis jos nesto baciti cu ovu kuglu na ameriku i cijelu je unistit,izlazi amerikanac van sav uplakan,pozove bog njemca i kaze mu, krao si,silovao i ubijao po njemackoj. izvadi bog kuglu pokaze je njemcu i kaze napravis jos nesto krivo baciti cu ovu kuglu na njemacku i cijelu je unistiti. izlazi njemac sav uplakan sjedne pokraj amerikanca i liju oni suze zajedno bosancu nista nije jasno.pozove bog bosanca i kaze mu krao si,silovao i ubijao po bosni izvadi bog kuglu pokaze je bosancu i kaze ako napravis jos nesto krivo baciti cu ovu kuglu na bosnu i cijelu je unistiti..izlazi bosanac van i smjeska se on,amerikancu i njemcu nije jasno i pitaju ga kako se moze smijat tako necemu. a bosanac se opet nasmije i kaze,pa ukro sam mu kugle.
 
Poslednja izmena od urednika:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
leži đetić na livadi pored rijeke dok njegova žena ručno pere donji veš jedno 10m. dalje. snimi đetić stjenu koja se odvalila i pada direkno na glavu njegovoj dragoj.
"dal da je upozorim ili ne" pomisli " ma ne da mi se govoriti, valjda ce ju promašiti" zakljuci na kraju.
ali ko za inat stijena ju pogodi i ona legne mrtva.
-Jooooj,kuku meni sto me snađe- zavapi on- ovo mi već treća veš mašina koja mi crkava zbog kamenca, kud ču sad jope novu nabavit