Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
1.
Muž i žena gledaju horor film.

Žena : "Jao, majko mila! ..."
Muž : " Aaa , prepoznala si je, jel' da ? "


2.
Cuo Senicak na Nemackoj TV, da je u Sjenici hladno -40, dodje ti on sa baustele i nazove kuci :
Senicak: "Sta ima kako ste? Jeli vam hladno? "
Otac: "Nije onako kao i uvek, sedimo u sobi itd , novo nema nista spec. "
Senicak: " kolika vam je temperatura tamo? "
Otac: "Pa negde oko -20 ! "
Senicak: " Kako bre lazu ovi Nemci sad sam gledao na TV kazu u Sjenici -40 stepeni. "
Otac: " Haaaa, pa to napolju sine !! "

:)
 
28.04.2013
31
35
18
Imao lovac kera (lovackog) koji se strasno plasio pucnjave i nije mu koristio u lovu.Predlozi mu prijatelj da ga vodi po veseljima svadbama da se ker navikne na pucnjavu.Posle par meseci obilazenja svadbi krenuo lovac sa kerom u lov i posle duzeg setanja naidju na jelena.Lovac nanisani i paaam,opali a ker skoci i pocne:"danas majko zenis svoga sina,zenis svoooga sinaaa!"

Znate li definiciju lovaca?To je grupa ljudi koja luta po sumi u potrazi za kafanom!
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
Razgovara Mujo s Bogom, pa ga pita:
- Bože, koliko tebi traje milijun ljudskih godina?
- Poput jedne sekunde.
Konta Mujo dalje pa pita:
- Bože, koliko tebi vrijedi milijun eura?
- Kao jedna lipa.
Misli Mujo dalje i pita:
- A jel bi bio tako dobar pa da mi daš jednu tvoju lipu?
- Nema problema, evo za sekundu. :)
 

Alika

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
23.09.2011
90
62
28
39
Dosla dva crnogorca da gledaju trku na 800m,i jedan covek je mnogo zaostajao, pa kaze prvi crnogorac:
-a vidji onoga jada jadnog, ne moze mrdnut..
- a cuti jadan, to je nas crnogorac
- au vidji sokola, kako pocera onoliku gomilu!
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Prodavali ciga i ciganka neke stvari na pijaci,ali na jednoj pijacnoj kapiji stoji ciga ali na drugoj ciganka...ciganka drzi u ruci neku markiranu jaknu i vice ,hvali je itd..ali medjutim trceci neki lik prolazi pored ciganke i istrgne joj jaknu iz ruke i pobegne sa tom jaknom..ali onda ciganka uhvati da vice Hasane,Hasane kad je on upita sta se toliko dere ona mu kaze da je otisla jakna,a on sav srecan upita pa po kojoj ceni, a ciganka mu odgovori pa po nabavnoj ...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Fata peče jaja Muji za doručak, kad odjednom Mujo uleti u kuhinju i počne vikati:
‘Pazi! Pazi! Stavi još malo ulja! Oh, Bože! Pečeš ih previše istovremeno. Previše! Okreni ih! Sad ih okreni! Treba još ulja. Joj! Gdje ćemo naći još ulja? Zalijepit će se ! Pazi… Pazi! Rekao sam ti – pazi! Nikad me ne slušaš dok kuhaš! Nikad! Okreni ih! Požuri! Jesi li luda? Jesi li totalno poludjela? Ne zaboravi ih posoliti. Znaš, uvijek ih zaboraviš posoliti. Posoli! Posoli! Posoli!’
Fata ga zaprepašteno gleda i upita: ‘Mujo, što je tebi? Misliš da ne znam ispeći par jaja?’
Mujo mirno odgovori: ‘Ne, samo sam ti htio pokazati kako je meni dok vozim.’