Sol i urin.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.11.2011
0
0
0
29
Neki dan mi je riSta uletio sa testom na pet vrsta droga, koji se provjera putem mokrace (Doa MultiGnost). No naravno nisam pisao, jer vjerujem da bi mi THC zakucao, s obzirom da wuvam godinu dana sa samo mjesec do mjesec i po ukupne pauze. Uspio sam se nekako izvuci, ali to je privremeno, jer test vreba ispod stola, tako da mi se nece skinuti sa vrata dok se ne popisam. Nisam pusio vec 4 dana, al sam trazeci po netu naletio da redovniji korisnici trebaju minimalno tri sedmice bez marihuane uz unosenja dosta tecnosti, zdrave ishrane i sporta. Vec su uvedene neke restrikcije, odnosno "pale me po dzepu", sumnje, prozivke da se drogiram i stalni verbalni konflikti. Naravno ide mi to na ku*ac, kao i svakom normalnom wuveru. Mislim covjece, da mi kazes da sam narkoman, tj. staviti me u isti kos sa fixerima, koji se svezu ispod mosta i komiraju i covjeka koji srola sebi buksnu sita da se opusti ismije i iskulira uz mjuzu, je cisti idiotizam. Odnosno, ljudi koji ne znaju sta je marihuana. Morao sam malo da vas operem jer sam novi ovdje i moram da se predstavim kolko tolko. Ali ,the main thing trenutno je ovaj jebeni test, i jedna varijantica za koju sam juce saznao, to je da sa malo kuhinjske soli ubacene u urin, mogu sa lakocom proci test. Zanima me ima li ista od ovoga, drugovi i koji je najbolji nacin da rijesim ovu situaciju? Hvala.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Kupi medicinski ugljen u tabletama u svakoj apoteki imas, netreba recept, i pij svaki dan 5-6 tableta (mozes kolko oces al nemoj sad nakrcavat se) i pij puno vode, za 5 dana max bi trebo bit 100% čist na THC, jos ako nisi pusio 4 prije toga...

Jos nesto:

Počmi slusat pravi hip hop...

(NHF)

:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.