SpliffSeeds..Blue Berry..250W..by ganja_farmer..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,sad više nije... :D maloprije sam zalijevao biljku,pa sam na zadnju litru dodao pola doze Plantele Cvet,da vidim kako će reagirati...idem oprezno,pošto u specifikacijama piše da ne voli previše nutrijente,ali kontam da joj ne bi trebalo smetati,ipak je skoro 2 mjeseca u istoj zemlji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pipac1986

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sad je u najboljim godinama. :) al ima još jahanja,taman po mom izračunu bi oko Božića-Nove godine trebao skidati ako će bit sve u redu...jedva čekam praznike,al bome ih treba i dočekati. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pipac1986

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
62.dan/12.dan cvijetanja:

danas sam još malo prorijedio listove,čisto da ovi niži vrhovi dobiju više svjetla...dok sam radio onaj prvi lolipop,namjerno sam ostavio i nekoliko popcorna malo niže,čisto da imam degustirati pred kraj dok ne bude gotovo kako treba,i da ne dođem u napast da diram velike vrhove. :D



:wave:

p.s. još sam se nečega sjetio: onaj kartonski reflektor koji sam na početku imao je i dalje u funkciji,i mogu reći da sam jako zadovoljan,mada na prvu ne izgleda pouzdano..uopće se ne zagrijava iako je na 10-ak cm od CT-a,bio sam u početku i ja malo skeptičan,al evo da kucnem u drvo,dva mjeseca je u funkciji i zadovoljan sam. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala! ;) dosta me ovaj grow podsjeća na onog Jack Herera kojeg sam imao,i tamo mi je lolipop dao odlične rezultate...Blue berry mi već sad lijepo miriše,baš neki voćni slatkasti miris ima..nadam se da će dobiti finu ljubičastu boju do kraja,ali i ako ne bude bit ću zadovoljan.još ako uzmemo u obzir činjenicu da nisam skoro mjesec dana zapalio,a mjesec i kusur do kraja growa,nema da ne valja. :D
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Lolipop je dobar ali sve me vise privlaci defolijacija i to mi je slijedeci projekt ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
meni je sljedeći projekt automatik u ovome boxu,pošto nisam još automatika uzgajao pod 250w :) . a defolijacija je i meni zanimljiva,al ću je morati dobro proučiti prije nego se odlučim primjeniti u praksi.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
69.dan/19.dan cvjetanja:

ide mala,napreduje lagano,već sad fino miriše po voću,nije onaj klasični miris trave. počela se mastit lagano,na prstima lagano ljepljivo na dodir. do sad dva puta pognojena sa pola doze Plantele Cvet. nakon drugog gnojenja je mrvicu pokazala da joj je zasad dosta hrane,tako da sljedeća dva zaljevanja ide čista voda,a dalje ćemo vidjeti. sve u svemu,nemam nekih zamjerki do sad što se tiče cvjetanja.



:watch::wave: