Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2009
17
0
0
37
moze li me neko uputiti u vezi narihuana marsa u bg. planiram da idem u bg.zbog marsa pa me interesuje kao gdje ce biti u kolko sati pocinje....?
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
u zagrebu je prijavljen mars muriji znaci sigurno ce ga bit sad sam poruku dobil toooooooooooooooo
WEED TO THE END OF THE WORLD
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Prijavljen je za 9.5. u 17 na trgu u zg.Tamo se svi okupljaju od 17 do nekih 20 i onda se ide do mocvare,tak je inace bilo,a sad smo se dogovarali i vjerojatno ce se napravit neka nova ruta,i organizatorica mi je rekla da se poslije mozda ide negdje na neki koncert il tak nesto ko oče! :smoke18::drink::rasta1::chef2::cow_yellow::gothband::joint:
 
26.11.2009
22
2
0
35
Komentari su naglo stali... Nisam upučen u daljnji razvoj događanja... Da li je bilo marša na kraju? Što se dogodilo?

2010. ĆE BITI MARŠA U ZAGREBU!!! To si dobro zapamtite. Bit će letaka, bit će plakata, bit će popračeno u medijima, to vam ja garantiram (ako u međuvremenu ne završim u zatvoru zbog pola grama :p)

Molim vas ovim putem da se odmah izjasnite tko je SIGURAN da dolazi. Pripreme i organizacija počinju SADA. Kontaktirao sam jednog od organizatora marša prije nekoliko godina i još planiram kontaktirati par ljudi....
plan je slijedeći: u slijedećih nekoliko mjeseci probat ćemo osnovat udrugu koja bi se bavila promicanjem istine o marihuani i koja bi se borila za dekriminalizaciju marihuane u Hrvatsko (žao mi je ali od legalizacije ništa, naša vlada se uvlači u šup... Europskoj Uniji, a njima se nebi svidjelo da jedna od država ima legaliziranu travu kad nestanu granice). Još jedna bitna stvar je promjena svijsti Hrvatskoh građana o marihuani. Uskoro ću isprintati mini letke, na svakom će biti po jedna "manje poznata" činjenica o travi, a s druge strane popis web-stranica na kojima se ljudi mogu informirati. Kontaktirajte me da vam to pošaljem pa isprintajte što veći broj i podielite po faksu, kafićima, tramvajima.... bacajte iz aviona ako hoćete. Meni je osobno dosta ove prohibicije i ako joj nitko neće stat na kraj JA HOĆU. I nadam se vašoj pomoći.

Hvala
 
06.10.2009
40
1
0
34
Chof09 je napisao(la):
Komentari su naglo stali... Nisam upučen u daljnji razvoj događanja... Da li je bilo marša na kraju? Što se dogodilo?

2010. ĆE BITI MARŠA U ZAGREBU!!! To si dobro zapamtite. Bit će letaka, bit će plakata, bit će popračeno u medijima, to vam ja garantiram (ako u međuvremenu ne završim u zatvoru zbog pola grama :p)

Molim vas ovim putem da se odmah izjasnite tko je SIGURAN da dolazi. Pripreme i organizacija počinju SADA. Kontaktirao sam jednog od organizatora marša prije nekoliko godina i još planiram kontaktirati par ljudi....
plan je slijedeći: u slijedećih nekoliko mjeseci probat ćemo osnovat udrugu koja bi se bavila promicanjem istine o marihuani i koja bi se borila za dekriminalizaciju marihuane u Hrvatsko (žao mi je ali od legalizacije ništa, naša vlada se uvlači u šup... Europskoj Uniji, a njima se nebi svidjelo da jedna od država ima legaliziranu travu kad nestanu granice). Još jedna bitna stvar je promjena svijsti Hrvatskoh građana o marihuani. Uskoro ću isprintati mini letke, na svakom će biti po jedna "manje poznata" činjenica o travi, a s druge strane popis web-stranica na kojima se ljudi mogu informirati. Kontaktirajte me da vam to pošaljem pa isprintajte što veći broj i podielite po faksu, kafićima, tramvajima.... bacajte iz aviona ako hoćete. Meni je osobno dosta ove prohibicije i ako joj nitko neće stat na kraj JA HOĆU. I nadam se vašoj pomoći.

Hvala


frende ko da se znamo XD go go go :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
marš u ZGu će 2010 BITI
1000000%
organizirat će ga JA tj jedna udruga
neka nitko ne brine
kad neki ljudi ozdrave, bit ćete obavješteni....

do tada širite dobre vibre

PEACE

CIA
 
26.11.2009
22
2
0
35
Tarki je napisao(la):
marš u ZGu će 2010 BITI
1000000%
organizirat će ga JA tj jedna udruga
neka nitko ne brine
kad neki ljudi ozdrave, bit ćete obavješteni....

do tada širite dobre vibre

PEACE

CIA

Odlično! Imate našu punu podršku, ako vam išta treba... dijelit letke, skupljt potpise... bilo šta, javi se. Isto tako se nadam da možemo računat na vašu udrugu ako nam zatreba pomoč oko nekih naših nastojanja. Nema više sjedenja u foteljama i napušavanja, treba se izborit za sebe!
Obavještavaj nas o napretku u organizaciji, svaka dobra vijest je dobrodošla.

Puno pozdrava, budite mi veseli i zdravi

"Neka raste cvijeće sreče i problema biti neće"
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
evo da kažem sad kako stvari stoje ak nema nitko išta pametnije za dodati

dakle,

ja razmišljam o otvaranju udruge i otvorit ću je
još jedna cura s foruma zna o čemu se radi pa se može priključiti ovome svojim pisanjem

znači mi bismo s tom udrugom organizirali marš
1. 5.
a kontaktiramo s ljudima koji su to već organizirali ali trebat će nam pomoć

eto ukratko i zasad toliko

svaka pomoće je dobrodošla
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
neka neka, javljaj nam kako ide,
ako naiđeš na probleme javno reci pa ih skupa riješimo.

Ako otvoriš nagovori admine da ti daju kutak jedan da pratimo razvoj.
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pozz svima!
Mi svi imamo jedan san ili mišljenje ili jednostavno ljubav prema cannabisu. Pa, molim one čija ljubav nadilazi online spiku, neka mi se javi (ili Tarkiju) na pm. A ako se išta od toga desi, definitivno će svi ovdje biti obavješteni i naravno da ćemo užicat "kutak" jer vutra je start gdje smo se i našli na kraju krajeva :)))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jbg tako je, šta ćeš, Hrvatska je ipak najzapadniji kvart Balkana.

Ajd drago mi je što je ovo pozitivno primljeno, javit ćemo vam se u budućnosti, a ako se itko misli osjetiti korisnim nek nam se javi kako je već i rečeno.

lp
 
06.10.2009
40
1
0
34
idemo idemo idemo .. sam javite ak treba kaj pomoc.. kolko god mogu ubacit cu se javite meni ili frendu chof09 pa cemo se medjusobno ja i on informirat
 
29.04.2008
8
1
3
green_floyd je napisao(la):
idemo idemo idemo .. sam javite ak treba kaj pomoc.. kolko god mogu ubacit cu se javite meni ili frendu chof09 pa cemo se medjusobno ja i on informirat

jesi na facebooku? ako jesi, dodaj me kao prijatelja ali pliz napomeni da je sa vutra.org jer ne odobravam baš ljude...
 
17.12.2009
3
1
0
44
Pozdrav!
Otvorilo se Ministarstvo Medicinskog Cannabisa!!!!
Chekiraj na Facebook-u kao da tražiš prijatelja, samo upišeš Ministarstvo Medicinskog Cannabisa:


-prihvaćamo sve kojima medicinski Cannabis pomaže pri svakodenvnim fizičkim ili psihičkim stresovima, a naš moto je: one step at a time
-kad se male ruke slože sve se može
-strpljen spašen
-načelo manjeg zla za veće dobro


-Kao pacijenti možda nešto i uspijemo ;-)