Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Ja sam bio za Novu u Amsterdamu i svi puše na ulicama, policija prolazi kraj tebe i nikom ništa... I da je skuplja, opet je legalna i ako bude upola dobra kao u Amsterdamu to je to. A što se tiče legalizacije za bolesne, to opet potvđuje ovaj kraj Hempyevog posta, da misliš samo na sebe. Bolje i samo za njih, nego ne uopće.
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Ja samo kažem ako si bolestan onda će se i pobrinut za sebe pa i krseci zakon... To sam mislio... Jer eto prijateljica moja uzgaja zbog ulja drugu god vec bez obzira na zakon. Ako sam ja sebičan sto mislim na sebe i kršimo zakon sto uzgajam nek me grom strefi jer ovaj sajt je pun takvih. A vi dečki ako budete čekali da taj vas naum prođe ima da vas prođe zelja..
A to sto si ti bio za novu i svi puse ok. Ja koliko sam upoznat se ne smije nek me ispravi neko ako griješim.
 
05.04.2014
16
59
0
tantor jel ti sebe cujes ti pricas kad se legalizira marihuna da ce bit isto ko i sad haha,a do jedna zemlja koja je do sad leglalizirala marihuanu pokazuje suportno,cini mi se da nisi educiran i pomalo besperspektivno gledas na situaciju najvjerovatnije si neki dilercic i povremeni konzument kojemu pase to da se ne lagalizira jer moze vecu paru mlatit,a pritom ne razmisljas o najvaznijoj ljudskoj potrebi da covjek bude slobodan,ovo sto si napisao u zadnjem postu i postu prije toga pokazuje koliko zapravo malo znas i malo si educiran,imas neki svoj film da nikad nista nece bit bolje i to se nece pormjenit da padaju pigvini,zalim takove ljude...ti bi u prjevodu rade radio nesto nelagalno i krsio zakon,nego leaglno i slobodno...nesto tu ne stima a to si ti,i tko kaze da ovde nema ljudi koje konzumiraju marihunau u medicinske svrhe i da ljudi nemaju bolesti psihicke i fizicke,to sto si ti rekreativni pusac neznaci da su svi,zapravo svi postovi su ti neutemeljeni i nekakvi tvoji zakljucci koji neamju veze sa realnom situacijom,neke tvoje intucije koje su na razini 18 stogodisnjaka,nezelim se raspravaljt vise s niskointeligantnim osobama,koje ne prihvacaju slobodu kakva god ona bila
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Ja sam zaostao? Pa jatebe nisam nazvao lijen guzicom i dilerom.... De ti meni reci koje su zemlje legalizirale marihuanu? Mislim u Evropi?
Ti sto si ljut na sebe sto živiš sa starcima pa nemozes sadit de organiziraj se nekako. Ja sam fino ti samo rekao nemoj politizirat i neke stranke reklamirat sto si očigledno radio a i sam ti je admin rekao.. Ti i ja nemozemo nista napravit a ako misliš ići negdje marširat samo naprijed.. Ja sam odrastao čovjek sa obitelji i netreba mi da me snimaju. De malo razmisli šta lupetaš i spusti se na zemlju... Odi ispuni euro prijavak ako nisi do sada i miruj.. To sto si ti mene uvatio maltretirat zato sto sam ti miljenicu popljuvo nemaš pravo vrijeđati. Ako trebaš pomoc oko uzgoja ili boxa evo pozvan si kod mene "dilera" pa da ti pokažem..
A toliko spominješ druge kako bi htio pomoc i samo neka njima bude... Ali nećeš pomoc kod se samnom sviđaš vec trci nešto posadit pa skuvaj ulja pa pokloni bolesniku...jos stigneš... Tako je i Isus radio pa vidi kako je završio....Nemoj nista osobno uzimati to sto ti napišem.. I ja sam za legalizaciju ali nema od toga nista jer nitko od većih(država) nije to podržao a nećemo ni mi dok ljudi po kontejnerima kopaju u mladi na birou vise.. Vec ti je neko spomenuo da pred izbore lupetaju sve a poslje pišu dobiješ...ali svaka ti čast sto imas volju i snage za borbu...mi matori smo se pomirili sa situacijom.
 
05.04.2014
16
59
0
to je ta generacija sta je zastala za dobom u kojem zive,generacija ispranih mozgova titove diktature,zivite ko roboti,ni ne razmislajte svlastitim mozgom,problem je sta ste vi rodeni u drugom vremenu,tad to nije bilo moguce dok su diktatori bili na vlasti i ljudi ogranicenih videnje i pogleda na zivot i svjet oko sebe,znaci stavri se mjenjaju i promjenit ce se bas zbog ljudi ko sto sam ja,nove generacije dolaze novi pogledi nova uvjerenja ljudi razmislaju cisce poneki,informacije su dostupinije ljudi su educiraniji znaci ljudi evoluiraju idu naprjed tako je stvar s marihuanom takoder,sve je vise istrazivanja koja pokazuju da je marihuana zdrava a ne stetna sto se prije nije prestavljalo kroz medije,pokusavali su je ugusit...da ne duljim,jos pra stvari da ti kazem,evo ovako stoje stvari u europi nizozemska je legalirizala marihuanu u svim pogledima,spanjolska dozvoljava limitiranu upotrebu za vlastite potrebe,odredeni kantoni u svicarskoj,vise od pola zemalja clanice eu dozvoljava upotrebu kanabisa u medicinske svrhe,jel citas ti stampu u posljednje dvije godine???,dalje ameri su sada na par saveznih drzava ali ankete pokazuju da vise od 50 posto amera zeli legalizaciju,urugvaj je legalizira itd itd,znaci stvari se micu i idu naprjed,da mi je ko rekao da ce ovakova sitacija bit ima 5 6 god smijao bi mu se,eto vidis da se nesto dogada i mice,zbog takvih ko ti sigurno ne,jos nesto ja sam growova odradio bolje profesionalnije i kvalitetnije sigurno nego ces ti ikad zato nemoj mi te price nadrkan nenapusen itd,jedino ja tebi mogu pomoc dat par savjeta.....naravno da imam snage i volje borit se za nesto svoje
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
A meni kažeš da dilam a ti profesionalac... Glavno das ti jutros meni kad si došao na poso uvatio pisat..slabo si spavao? E jeste generacija....
Pa sve sto je legalizirano to je za bolesne ljude a ne za nas profu.. A ja ionako growam bez njihovog zakona.. A meni je u jugi bilo lijepo..
Jebga sad bi mogli opet Počet novu temu... A diktature imas i dan danas... Eto ta eu? Ili Amerika u kojoj te prisluškuju,zatvaraju a dižu u nebesa... Zato najbolje organiziraj kakav marš pa da vidiš koliko će se ljudi skupit.. Il od vrata do vrata probaj .., neznam ja jos čuvam pionirsku maramu i knjizicu..jebga tko zna,možda zatreba...
:)
Nećeš ti nista postić meni pametovat o growanju ili povjesti jer kako kažu stariji.., treba nešto probat da bi mogo rec nevalja...
A eto imas moj dnevnik pa pogledaj sto sam profesionalac :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
A hebote,ovo je ko' u saboru :D nesmiješ reći svoje mišljenje a da te protivnička strana ne popljuje :D
No,štaš' to je valjda ta demokracija,tj vladavina naroda :D
Ajmo svi sada triput hura za Holicu ... hura,hura,hura :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and CilI

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Ajd Venlo, ne pravi se sad grbav. Koliko smo imali (ne)priliku vidjeti, tvoje i Tantorovo mišljenje jest - da ne treba raditi ništa na legalizaciji. Riječima velikog forumskog mudraca Tantora "jebo sve".
To je bio vaš odgovor na madalkemistov poziv na gledanje Mirele na Nedeljom u 2, što je on i učinio na za to odgovarajućoj temi. E, al onda ste se našla upravo vas dvojica naricati o politici i ne znam čemu i spammati temu vlastitim frustracijama. "Politika je ######", a političari obično obećavaju puno više nego što ispune. Otkrili ste toplu vodu. Bravo. I tvoj graditelj kokošinjca će ti reći da je najbolji i tražiti će pola love unaprijed "za materijal", pa mi se sve čini da ti ni svoj kokošinjac s takvim stavom ne bi nikad vidio. :icon_lol:
Ako sebe (i valjda Tantora) nazivaš "protivničkom stranom", onda ste valjda protivnici legalizacije konoplje. Stoga se nemojte čuditi, kad vas netko nazove npr. dilerima, jer ako i niste, argumentirate u njihovu korist.

Na kraju, još uvijek nisam dobio odgovor. Ako vas ne zanima legalizacija i djelovanje u tom smjeru, što uopće radite na tim temama?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: madalkemist

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
De se drugi put malo uozbilji pa pročitaj sto piše jer ak samo jebo jebo sam vladu.. A to ti je od ede majke pjesma ako nisi znao.. Imaš YouTube pa pogledaj... I nemoj ti šta zamjerit i sretno u borbi sa nevjernicima.. Kako si napet mogli bi lomaču zapaliti pa lozit ko ti se ne svidja...kao prije 500. God.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vi ljudi niste normalni :eek:hno:
Ajmo ovako. Mirelica je ok ženska, ali ništa ona neće napraviti. Ne zato što mulja, jer vjerujem da ne mulja, nego zato što ne može od "velikih momaka". E, a Hrvati su tolko pasivan narod, da su u stanju samo potpise od baba pred crkvom poslije mise skupit za demoniziranje pjedera, a za pametne stvari se ne može ništa napraviti, jer se nikom neda, nitko ne vjeruje da se išta da napraviti, što je zapravo i neugodna istina.
Zato oladite od prepucavanja jer to nigdje ne vodi. Već me zasvrbili prsti da vam malo packe podelim jer ste (neki, ne svi) počeli koristiti ružne riječi. Mi možda jesmo stonerski forum, ali smo kulturan forum i ako se mislite međusobno nazivati kojekakvim ružnim imenima, promašili ste i trebali biste otići na već spomenuti forum hr ili index ili neki tako, nekulturni sajt :icon_lol:
I nemojte počimati s Jugom, jer to je prošlost i ne trebamo se osvrtati na nju. Pravilo foruma koje ne dopušta političke teme nije tu bez razloga. Podsjetite se svako malo što piše u pravilima, jer ponekad se i apdejtaju, pa nije loše znat u kom smjeru smije teći komunikacija, a u kom ne.
Ovdje nema demokracije :icon_lol:
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
zlo&naopako je napisao(la):
Ajmo ovako. Mirelica je ok ženska, ali ništa ona neće napraviti.
To jednostavno ne možeš znati. Trenutno je njena stranka po popularnosti treća, a gotovo je upola popularna kao vladajuće stranke. Ako se na izborima to potvrdi, to je značajan korak prema legalizaciji. Već da imaju jednu osobu u Saboru, to znači da može u glavnom zakonodavnom tijelu pokretati i aktualizirati tu temu, čak predlagati zakone.
Ako krenu u koaliciju s pobjednikom izbora, kao treća stranka mogu uvjetovati određene stvari vladajućoj stranci. Ako i nisu u koaliciji, ali su potrebni vladajućima za neke zakone, opet mogu utržiti podršku vladajućih. Neshvatljivo mi je da neki ne shvaćaju ništa od navedenog.

Najbesmislenije je sve otpisati, "ništa ona neće napraviti" isl. No ne samo da se sami ne želite zalagati za legalizaciju, nego se neki nađu pozvanim kritizirati i one koji bi učinili bar ono najmanje što mogu, i dali glas nekom da se bori za njih. Po meni, baš to za ovaj forum "nije normalno" i zato sam šokiran (a vidim i ne samo ja) takvim krajnje ignorantskim stavovima.
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Pa bas zbog toga što će jedno mjesto imati i lagano će bit odjeb je lansiran prvo od ovih njezinih bivših a onda od ostalih. Ma ja sam za legalizaciju ali kako je stanje u državi i okolo mislim da im je to zadnje na pameti... Dao Bog da i to doživimo...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja mislim da je Mirelica slagala u emisiju nedjeljom u 2 na upit,da li je probala travu :D
A ne nije probala,hehe ... garant joj se i sviđa,hehe ... samo nesmije kazat.
I da,umalo zaboravih .... nisam diler,ne pravim se grbav :D ja sam samo pušač trave koja potajno raste :rofl: te volim raspalit roštilj kad su izbori.
Šta je u tome loše ?
 
05.04.2014
16
59
0
sta radis u ovoj temi onda,nastavi tako kad ti je dobro i cekaj da ti policija na kucu dode i odvede tatu i muzeka,pa onda reci zeni i djeci i ovima sta su te uvatili sta je u tome lose??
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Hempy je napisao(la):
To jednostavno ne možeš znati. Trenutno je njena stranka po popularnosti treća, a gotovo je upola popularna kao vladajuće stranke. Ako se na izborima to potvrdi, to je značajan korak prema legalizaciji. Već da imaju jednu osobu u Saboru, to znači da može u glavnom zakonodavnom tijelu pokretati i aktualizirati tu temu, čak predlagati zakone.
Ako krenu u koaliciju s pobjednikom izbora, kao treća stranka mogu uvjetovati određene stvari vladajućoj stranci. Ako i nisu u koaliciji, ali su potrebni vladajućima za neke zakone, opet mogu utržiti podršku vladajućih. Neshvatljivo mi je da neki ne shvaćaju ništa od navedenog.

Najbesmislenije je sve otpisati, "ništa ona neće napraviti" isl. No ne samo da se sami ne želite zalagati za legalizaciju, nego se neki nađu pozvanim kritizirati i one koji bi učinili bar ono najmanje što mogu, i dali glas nekom da se bori za njih. Po meni, baš to za ovaj forum "nije normalno" i zato sam šokiran (a vidim i ne samo ja) takvim krajnje ignorantskim stavovima.
Ti meni sad objašnjavaš stvari koje se u srednjoj školi uče. Pa nisam debil, znam kako to funkcionira. Možda sam u krivu i to bi bilo super, ali da sad ne ulazim dublje u analize kako to kod nas ide, razočarenje me navelo da se uopće ne zamaram izborima i politikom. Moj način je građanski neposluh, a tvoj je izaći na izbore i dati nekom političaru priliku da pokaže dali je dorastao obećanjima. To su tvoj i moj način, potpuno različiti, ali nužni i jedan i drugi. Da nije našeg neposluha, nebi bilo niti inicijative od strane onih koji "vjeruju" u politiku. Prihvati to, ili nemoj, mene se ne tiće. Ali nemoj me nazivati neznalicom, a ne poznaješ me! Možda mi postovi imaju masu gramatičkih grešaka, ali to ne mora značiti da sam neuk, nego samo lijen :icon_lol:

@madalkemist
Daj se poklopi ušima i ne tipkaj više! Ti nisi svjestan kome se obraćaš u ovom zadnjem postu! Ne moraš niti znati ništa o Venlu, jer nisi zaslužio toliko povjerenje, ali znaj da si fulo totalno sa svojom "procjenom" njega kao čovjeka.
Jesi li pročitao moj predhodni post? Jesam lijepo upozorio da budete kulturni i ne vrijeđate jedni druge? Dokle ovako? Dok ne popiješ ban s foruma? Što bi s time dokazao?
Oladi i radi onako kako misliš da je ispravno, ali daj se suzdrži od pametovanja. Ok, ukazao si na to da se neka stranka zalaže za legalizaciju. Ok, iznio si svoje stavove. Šta sad trebamo svi reći HURAAAAA, idemo svi glasat!? Možda po tvom mišljenju, ali stara poslovica kaže "sto ljudi, sto ćudi".