Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma naši su ljudi zadrti do bola. Juče ste možda na Novoj TV u dnevniku vidjeli reportažu o onom đaneru i novinar je rekao da je dotični počeo sa marihuanom pa se zaiglao. Šta uopće više komentirati. Nebi se čudio da za godinu dvije počnu pljeskati svima koji duvaju vutru. Lud smo mi narod. Prošle godine smo gađali pedere pitarima i pepeljarama dok su juče dobili standing ovation. Ako EU kaže da se mora legalizirati to će tako i biti jer očito je da vlast u HR viri iz guzice europi koliko su im se već duboko zavukli.
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
No Joke strong words my brotha!

Nebi se trebali ponasat ko kurve (isprike moderatorima) zao mi je psovat ali realno to je jedina riječ u rječniku koja nas trenutno pravilno opisuje. Ipak u našem slučaju to je dobro. Europa trenutno masivno promiče legalizaciju med marihuane tako da će to do nas na sličan način kako iron man 3 dođe u londonska kina nešto prije nego u zagrebačka...
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Isto tako je i na Galileo magazinu bilo kako je liku lakse kada zapali, ima neki sindrom...

ma biti ce to u rh i prije nego mislimo, vjerujte, pa nisu ludi da pustaju turiste na Ibizu, kada imamo naj-razvedeniju obalu i hr moze masno povecati to sve sa jos vise turista preko ljeta i preko godine :)

neznam, ja sam optimist :)

A i sta bi vi htjeli? Covjek je dekriminalizirao marihuanu cim je dosao na vlast, cekajte malo, strpite se, pa hrv. je gotovo poglavlje, sada samo dopune itd...

opustite se i uzivajte i slavite ulazak na velika vrata EU :) konkurencija, roming ce biti 6puta jeftiniji, itd... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
jedina dobra stvar za vutraše EU-a je ta da možda kojim slučajem naša vlada prepozna zakone pojedinih zamalja i legalizira medicinski kanabis... možda... a možda nam korporacije uzmu slobodu, "patentiraju" sjeme i zrak i vodu i stave porez na razmnožavanje ... al moramo biti optimisti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.197
358
eo, nemam pojma, sto
se vutre tice, tu sam cak i optimistcna :). bas mi se sviđa taj eo;)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
dobro onaj tko ne radi, to se nece sigurno promjeniti ulaskom u eu, pa nece unija nikome kucati na vrata i nuditi posao, to ni ne ocekujem, ali neke stvari su ipak pozitivnije puno, a i ljeto dolazi pa valjda i raspolozenje raste :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma živiš u zabludi. Bit će bolje onima koji su na vlasti jer će se naglo bogatiti dok će običan čovjek još više raditi i patiti se duplo više da bi imao za obitelj i sebe od mjeseca do mjeseca. Kad shvatš da je EU ništa drugo nego tvorevina pred raspadom sa duboko ukorijenjenim kriminalom i korupcijom onda će ti biti jasnije. Iskeširali su masni novac političkom vrhu RH da bi ih pridobili u EU, i to u obliku raznoraznih poticaja, a naši na vlasti samo trljaju ruke, moći će se zavrnuti po koji milijunček od toga. Pogledaj primjer Islanda kao jedine države čija vlast racionalno razmišlja spasivši državu od krize na način da su otjerale banke u propast i bum procvat ekonomije, gospodarstva i životnog standarda, i njih je europa pokušala potplatiti na isti način ali su bili pametni pa su oba doma većinski donijela odluku da prekidaju pregovore započete prije 3 godine.
Što se tiče legalizacije vutre ima ih više oblika i vjeruj mi da sam i po tom pitanju skeptičan kad je riječ o medicinskom kanabisu da nebi prošli kao njemci gdje zdravstveno osiguranje ne pokriva troškove liječenja kanabisom teško oboljelima a cijene medicinske vutre digli u nebesa, pa se ti misli. To su samo neke činjenice zašto sam euroskeptik a ima ih brate mili na tone, i to tri puta više nego za.
Imaš 5,6 bisera ili ti "pearl" u Europi a HR je jedan od najsjajnijih bisera europe ako ne i najsjajniji što se tiče prirodnih ljepota, turizma i povjesne ostavštine (nisu moje tvrdnje nego tako tvrdi većina europe i svijeta), a bože moj i sam sam vidio svijeta da mogu to s pravom potvrditi. Pa se ti zamisli o kakvoj se tu obostranoj koristi radi između vlade RH i EU glavešina, a ljudi i dalje trče za svim time i srljaju ko guske u magli, te vjeruju onima koji su ih već u više navrata okrali, sa nadom da će biti bolje.
Tužno ali istinito :eek:hno:
 
27.05.2013
2
0
0
SikSTi je napisao(la):
British Columbia... BC Bud... :)


Trebamo svi okolo bacati sjemenke, pa nek raste samo od sebe...
Nece imati smisla boriti se protiv toga... :p
to to..
stoned-smiley.gif
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
lako za indoor.. kad buden mogla bez problema saditi na suncu, u vrtlu i na balkonu, tek onda ću se smatrati slobodnom i zadovoljnom osobom koja živi slobodnom društvu bez predrasuda..

i neželin ić kupit u dućan strain koji mi triba u tom trenutku (mada je to dobra stvar), i davati lovu vladi, nego slobodu da mogu sama to isto uzgojit i uživati u tome..
 
13.06.2013
0
27
13
Legalizacija marihuane ocigledno nije u interesu mnogim svetskim mocnicima na celu sa svetskom farmaceutskom industriom ocigledno je da oni sakrivaju istinu da bi zaradjivali na tudjoj muci prodavajuci im svoje lekove dok celom covecanstvu uskracuju gradjansku slobodu da biraju kako ce se leciti.Dokle god oni imaju medije korumpirane lekare i politicare nemoze nista da se uradi.a narucito ne iz ilegale kako mi trenutno radimo.Racunajte da je drug che sa drugom fidelom i 10ak revolucionara uspeo da srusi rezim setite se druga broza drvara i odlucnog ne 1948.Moj predlog bi bio da se po svim grasovima i selima organizuju dobrovoljci sa istampanim plakatima i sa letcima priblizili narod marihuani koji bi im ukazali na pozitivna svojstva.pa danas u 21om veku ces od 80% srba u srbiji cuti da ko pusi ili na drugi nacin koristi marihuanu mozak mu se pretvara u kasu,pa takvima treba vremena ista im objasniti a mora im se objasnjavati jer od njih i oni koji znaju da citaju nevole a i sto bi citali kad oni vec sve znaju,Po mom misljenju jedini nacin bi bio da se vise izadje na ulice sa spremnim materijalom i krene od kuce do kuce za rukav svakog ko oni sektasi oni svedoci necega sta ih i pominjem daleko im lepa kuca.Onda zakupiti terminale po lokalnim televiziama oglase u novine tuziti drzavu za uskracivanje gradjanskih prava o tome bi recimo novine pisale i stvarao bi se publicitet.ovo je ukratko ja sam po zanimanju stolar racunam da na sajtu ima dosta pravnika advokata ludi mrdnite se malo nemojte dozvoliti da neki bravari ili stolari misle za vas.
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
SikSTi je napisao(la):
Trebamo svi okolo bacati sjemenke, pa nek raste samo od sebe...
Nece imati smisla boriti se protiv toga... :p

Ovo mi je pre neki dan palo na pamet, svi da je sejemo okolo masovno, i naj obočniju konoplju, po buskim stanicama,parkovima, de god ti padne na um.... da se masa navikne na nju, postaće im svakodnevna pojava.. To je prost marketinški trik u stvari, i Coca-C... nam je stalno pred očima, ne? U roku od par godina niko se više neće ni obazirati na nju.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ajde brate čitaj. Stoti put iskače netko sa istom zamisli. Ove godine u jednom njemačkom gradiću učinjeno već.
Ajd sat ti zamisli ovo. Ti i ja živimo u istom gradu recimo. Ja imam 10-tak brižno odgajanih ženskih biljčica u cvatu u outdooru blizu centra grada. Skupi se par tvojih istomišljenika i ti, i bacite recimo 5000 sjemenki uokolo po cijelom gradu. Komunalije i policija istrijebe dio ali tu i tamo im promakne nekih 200 stabljika koje su pobacane po uglovima parkova. Od tih 200 nek ih je 1/3 muških, a bilo bi ih i više vjerovatno. I onda te muške kad dozriju otvore jaja i pelud opraši mojih 10 cura samo tako. Vjerovatno znaš da pelud može oprašiti u krugu od 5km, ajde recimo i nek opraši i u 3km, ja bih u svakom slučaju tražio tog idiota koji je kriv za oprašivanje mojih cura.
Nadam se da si shvatio poantu, i ostavi se coca-cole, to ti je GMO.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
No joke.. istina.. ali onda legaliziranje nema smisla.. cin bi se legalizirala, oma sutra bi svi bacali sjeme di bi stigli.. Zabranom prave uslugu outdoor growerima! kakva ironija :) uzgajas na balkonu u zgradi i necija iz tuđe zgrade ili iste oprasi tvoju.. na sta bi to ličilo.. ahahaha ..kako bi se to reguliralo.. nikako . Triba samo indoor dozvoliti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke