Sta radite kada ste HIGH???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2014
27
17
0
Ja nesto i ne volim da mesam alkohol i dzicu. Kad sam gajbi ciliram uz pink floyd. A kada sam sa ortacima volim da zapocinjem temu o nastanku coveka, sto kasnije dovede do biblije, pa do kosmosa itd. Volim kada se svi grupno ukljuce u raspravu( ima tvrdoglavih) a samo se ja kezim :))
 

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
petarPan je napisao(la):
Igrom slucaja sam primjetio da kad maknes bilo kakve vanjske utjecaje zabave ili smetnje da trava pocne djelovati na jednom puno vecem nivou.

E sad to sam skuzio kad smo otisli autom duboko u sumu gdje nema ljudi nema zvukova, ugasili radio, sva svjetla i napusili se ko krave ...

Tako me trava nikad u zivotu nije pravala. To je bilo sat vremena euforije, smijeha, filmova u glavi ... uglavnom sasvim drugi oblik :) :sun2:

Naravno istu stvar sad ponavljamo redovito jer je jednostavno predobro.

To je to...
 
02.10.2014
11
21
0
meni je najbolje da pisem poeziju ili neke rime posto se 'bavim' hip hopom, naravno kad sam sam.
kad sam sa drustvom to moze biti bilo sta, od ozbiljnih tema i saveta i problema, do skroz nepovezanog mlacenja tipa:
jutros neka baba dosla da kupi novine, medjutim uzela je blic a ne novosti, nego tek je skapirala kad je presla na 12 stranicu i kad je videla da je izdanje iz 2002 godine, tad se malo zbunila ali brzo je dosla k'sebi i onda joj je unuk tu trazio neke pare, ona nije imala jer u drugom svetskom ratu njen muz je prodao svo imanje, on to nije razumeo pa joj je ukrao prsten, posle se kajao al nema veze, jer ga je otac ionako prebio od batina, a njegovi drugari, oni su zavrsili 8 razred svi, a on je cak i faks upisao.... i tako lupetam nesto nepovezano velikom brzinom dok ljudi ne izvale da sam nenormalan i da se sprdam sa njima i onda svi skupa udarimo smeh hahahha debilno jelte :p
no ta inspiracija je glavni razlog zasto volim ovu biljku :D :smoke18: :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lukashenko

Lord Ventilator

Banned
Banovan
28.01.2015
4
2
3
25
najčešće je to prije škole s ekipom pa bude nenadjebivo :D a kad se nađemo negdje,uuuhhh,znači umiranje,chilanje i obavezno fucu razbacimo :joint: heheh do sad nisam probao sam zapalit,nekako mi se čini tužno :( hahahah
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.