Stitch's Love Potion

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2016
56
226
33
Pozdrav svima. otvorit cu i ja jedan dnevni za koji se nadam da ce biti bez vecih problema zavrsen.
znaci radi se o autoflower feminiziranim sjemenkama. 80% sativa/15% indica/5% lowryder. vrijeme cvjetanja 70-75 dana. efekt bi trebala imati kao afrodizijak. zanimljivo zvuci pa reko da probam :)
box je velicine 60x60x100, lampa cfl 250w 2100K, ispuh ventilator (zaboravio specifikacije), upuh pasivan i jedan veltilator unutar boxa koji mijesa zrak. vidit cu kakva ce biti klima unutri, po potrebi imam jos jedan ventilator koji mi je u proslom grow-u sluzio za upuh hladnog zraka. imam i filter sa aktivnim ugljenom koji cu ubaciti ako bude potrebno.
gnojiva jos nemam nikakva, jos ne znam sta uzeti, ali ima vemena posto ce prvih nekoliko zaljevanja biti sa cistom vodom.
posude su platnene (navodno vise zraka prolazi kroz zemlju) velicine 11l koje sam ja malo smanjio tako da mislim da je sada negdje 7-8 litara.
dvije sjemenke sam stavio u vlaznu maramicu koje su proklijale za manje od 48sati. danas stavljene u zemlju.
e sad stvar koja se mnogima nece svidjeti. rezim svjetla ce biti 12/12 jer mi jednostavno uvijeti ne dozvoljavaju vise. citao sam strane forume i kazu da se bez problema moze grow odraditi ali uz manje prinose. posto sam ja manje vise vikend pusac kolicina mi nije pretjerano bitna. bitno mi je jedino da znam sta pusim a i ovo je jedan hobi.
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Solidan uvod i setup, jedino mi čudan genotype malo, teško da može bit samo 5% ruderalisa i 80% sative ali ajd.. Lampu što bliže tj max koliko ti temperatura dozvoljava(10-ak cm).. Od gnojiva si uzmi neki mali start kit( hesi) i to je to.. :clap:::rofl::thumb::cool:
Sretno dalje,volim cfl growowe.. :idea::idea::vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Palac
23.02.2016
56
226
33
dva razlicita podatka sam nasao za genotip. 15% indica, 5% lowryder, a drugi 15% lowryder, 5% indica. sjeme sam narucio preko seedsman-a tako da sam njihove podatke prepisao.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Sretnoo, na stranici pise "It is 80% sativa with 5% indica and 15% Lowryder genetics", ma nje ni bitno samo neka dobro ispadne makar ja nisam bio odusevljen flashseedsom al nadam se da ce kod tebe ispasti super:thumb:
Da se fino izvuci iz automata i na 12/12 bez problema tako da samo peglaj :).