Strah i Tama - Lennon, Exodus Cheese / 250W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Fino si ih uredio, samo tako do kraja nastavi i bit će prava veselica.
Drveni okvir je zakon - to je to - #katana Mod On.
:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Fenomenalno si to odradil kolega... fakat milina za gledat...:thumb:
Nemoj bit škrt na klopi, bome bu im trebalo nakon ovog svega. No isplatit če se , čini mi se da če bit najžešče do sada.:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Super si se sjetio napraviti ove nosace sa policama za podizanje i spustanje potova. :thumb:

Lijepa guzvica u boxu.:clap::Sad im samo dovoljno hrane daj da napumpaju budove i biti ce debelog i masnog za pusit. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haha veselo veće, krepan sam od diy vega boksa, cjeli dan prckam a malo se vidi. Naporan dan, započeo flusom Eksodusa, kenja od početka, lišće odozdola prema gore frckavo, suho, brzo se troši. Dobile su neki dan 10g Mg i dvije žličice smeđeg šećera u 5Lvode,sljedeci dan još 5L čiste vode. Lennon super, a ova opet šteka, ono što je zdravo super izgleda, kao da je podvojena ličnost, nemres vjerovati da su listovi s iste biljke.
Ne trzam više, volio bih da izgura a ako nejde, nejde. Lennon zato raste, policu spuštam svako malo, lampa na 40cm, temp 25-26 najbliži vrh, noću 18.
Stc 1000, termostat, najprije je nešto stekao, pa poludio skroz, godinu dana kako ga koristim, onda je stigao novi za vega boks, zamjenio, sljaka super prve dvije funkcije, treca ni kod ovog ne radi, odgoda paljenja venta ili grijalice. Nedavno sam vidio da i naši rade takve termostate, Zagorci, za piceke i fermentaciju, taj je moj, do zime je u boksu.
Kutija od rutera se odličnom pokazala, ima dovoljno mjesta za manevriranje žicama, klemama, vago spojnice (to sam tek nedavno vidio da postoji, super stvar, jedna žica ulazi i racva ju na 3,6,8 izlaza, s 2,5 na 0,5. Ideja nije moja, s jutuba filmic. Ima jedan s cob.? w, sobna lampa s vodenim hladenjem, crna, ludo izgleda.
Ajme kolko pričam, :confused:, Durban Poison :p
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Eto i kod tebe situacija kao kod mene u boxu. Jedna biljka super a druga vadi mast i kida živce.
Ja hteo da imam sativu i indicu u jednom growu. A one ko dupe i oko...
Odsad, barem kod mene, uvek 2 ista semena u box (ili 2 ista tipa Sativa/Indica).
A zamisli sad da si imao samo jednu... garant bi ti se ti čudio ili bi ti neko ovde na forumu rekao da ti nešto sa svetlom ne valja, da ti je ventilacija slaba, da ti je pH neizbalansiran, da ti je gnojivo... ovo ili ...ono...
A u stvari, svaka biljka je priča za sebe. Pa dva brata od istog oca i majke nisu isti.
Pa nije ovo žito, da se geno i fenotip ustalio kroz hiljade godina pa da očekujemo da svaka bude kao jaje jajetu.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hvala ti Bogek na :vutra:, zivi bili ekipica, možemo biti zadovoljni s polovicnim uspjehom, jedna dobra druga tak, bolje nego da obje kilave :joint2: @Zlochika ružno pače imaš, što jest , jest :D mogli bi rubriku za neprilagođene otvoriti, nikad labudovi od njih! @209 idem skicnut odmah, vec nas je troje, znakovito :whato::, baca me opet u istu dilemu, jedna ili dvije u sljedećem growu :fuck:?
@reaktor taman si uletio i prekinuo niz cendranja, optimizma i fokusiranje na onu bolju polovicu uzgoja to nam treba, hvala! :thumb: