Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Kakva krasota se ovdje sprema. Nisam do sada, godisnji ovo ono, ali od sada sam tu. Prijavljujem se kao 4-ti oko tegle :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 35 dan/ 5. tjedan od sjemenke / LSTiranje i dalje traje

Jos smo na vege. Ne osjecam da je jos vrijeme za prebacivanje; zelim da jos malo ovako buja. Ona to isto zeli :)

Ali mislim cu do sljedece nedelje prebacit.

Malo cu je sad pustit da raste po svom, tu i tamo cu jos pritegnut neku granu da se jos malo izlevelira kolko je moguce. Pocela sam uljevat TNT, ne pretjerujem, svako drugo zaljevanje za svaki slucaj da ne ogladni.

Imam dole par listova koji su pozutili tipa 5-6 komada, oni koji su bili prvi dok je rasla. sakrila sam ih sad da se ne vide na slikama, iako se tu i tamo nazire nesto zutkasto :p..... ali ne trebam se brinut oko toga, to je normalno jel tak?

P1010001.JPG P1010004.JPG P1010008.JPG P1010012.JPG P1010015.JPG P1010017.JPG P1010018.JPG
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
U pravu si pink,ne trebas ju jos prebacivat.. imas mjesta za jos dobrih desetak dana vege!! :banana_rasta:. Kako god prekrasna je i totalno indica phenotyp.. ;) . Prava kupusara.. :gled:. Pratim,sretno dalje.. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
hahaha, znas @Tamara da sam poslala stipi jednu sliku da mi obradi u photoshopu, da stavi neki rozi okvir i neke ukrase, bas kao razglednicu :D necu ti lagat, lijepa mi je i ne mogu je prestat gledat.

prskalica je isto smisljeno kupljena, da je sve u tonu ;)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 42 dan/ 6. tjedan od sjemenke / LSTiranje, ubacivanje mreze i zadnji tjedan VEGE! Woohoo!:let:

Danas imamo svasta novoga u satoru. Naime, u copila me lagana panika oko srijede da sta cu ja sa tim granama, kak cu ja to kontrolirat i onda je moj growerski team dosao do zakljucka da je mreza dobra ideja i da ce mi pomoc da lakse drzim grane u levelu. Muz je skocio do grow shopa i za dvajst kuna kupio mrezu sa kukicama, rastezljiva, mozes ju prilagodit kak oces. Pazi, dvajst kuna. Ako ce mi smetat jednostavno cu je izrezat skaricama. Ali za sada mi se svida kako ide i nemojte me pitat kak cu flush. Taj most cemo prelazit kad do njega dodemo. :)
Eto, to je jedna novost... A druga je da smo sinoc promjenili zarulju u HPS i prebacili na 12/12. :sun2:Sezona cvjetanja, a samim time i zutih slika, je otvorena :)

E da, i puko mi je jedan vrhic prije par dana :fuck:, al sam ga zaljepila izolir trakom i danas, kao sto vidite, svi su na broju i uopce se ne prepoznaje koji je nastradao. :zvizd:
Tko pogodi koji je strgan osvaja titulu 'istančano oko'. ;)

IMG_5091.JPG IMG_5092.JPG IMG_5093.JPG IMG_5094.JPG IMG_5095.JPG
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Odlicna je.. :clap::. Samo nekako kemijam da si mozda trebala podic mrezu za nekih desetak cm da mozes jos grane malo podvit ispod!! Jer ce ti otic dost u strech posto je haze u pitanju a poznato je da se oni izduzuju dosta do samog cvjetanja.. hm sretno!! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
@Mad Rabbit kaze muz da ce ju malo po malo podizat. s tim da je bitan i podatak da je od jucer do danas narasla oko 2 cm iznad mreze. jucer je izgledalo da je nize. :)

@Smells ne :) ovaj tu sto malo strsi naprijed lijevo :)