Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Evo mene opet k vama! Bok svima! :wave:Otvaram dnevnik po drugi put! :let:

Malo sam promjenila image, reinventala sam se ko Madonna. :)
Stavljam stari dnevnik pa ce nekima mozda biti poznato...
https://www.vutra.org/threads/master-kush-pink-box-250-hps.13322/

Od zadnji puta evo svasta i nista, pljuga se, ljeto je bilo svakakvo, uglavnom radno, zalihe se lagano tope tako da je vrijeme da zasucem rukave i ukiselim zimnicu.

Za ovaj put sam se pripremila vise manje isto, ali da nebi bilo skroz boring imamo tri glavne razlike u odnosu na prosli grow. Idemo sa specifikacijama pa cemo jednu po jednu kako dolaze.

Sator: stari dobri Pink Box, made by my muz:
80 x 60 x 200
Ormar iz Ikee
Dijamant folija
4 x ventilatora iz PC-a
1 mali vent iz grow shopa sa velikom kvacicom za ves
Turbina ispuh blauberg turbo 125

P1010150.JPG

*borba je s temperaturom, naravno. ali necemo jos dugo, valjda. Po noci drzimo ovoreno i kad je ovak hladnije uspije se i box rashladit na prihvatljivih 27-29; prek dana se to sve skupa malo popne na 32-33-34, al onda se u 1 zgasi lapma pa je opet ok. Prica se da ce opet zahajcat na 40, nadam se da nece, al ak bude morat ce klima malo pomoc, kaj sad.
Vlaga po danu 30%, po noci 40%.

Rasvjeta:
Dolazimo do prve promjene u odnosu na prosli grow – u vege fazi imamo 250MH
(prosli puta prvo cfl, pa onda hps)
Za flower fazu imam 250W hps sylvania agro od proslog growa


Hrana i pice – tu ne mjenjamo konja koji pobjeduje
PotgrondH + perlit
Hesi starter kit soil
Kockica kokos zemlje za seeding
Tegle 18l
Voda iz pipe / limunska kiselina za skidanje ph


Strain: (druga razlika, ocita)
Strawberry Amnesia Fem / Dinafem – mostly sativa :)


Treca, meni najveca razlika u odnosu na prosli grow, sto su neki vec sigurno primjetili, imam samo jednu jagodicu bobicu.

Plan je bio imat dvije, kao i prosli put, ali imali smo spontani pobacaj i druga jednostavno nije pozvijela. Obije sam prije tocno 7 dana, prosle nedelje, bacila u casu s vodom sa reguliranim PH-om. U roku 24 h su pukle i izvirio je mali bijeli. Jos sam ih pustila preko noci i u utorak ujutro sam ih ubacila u zemlju.
Malo sam cekala, dan dva (traje godinama) i ..Oke bit cu iskrena! isla sam jednom malo kopat sa drvenim stapicem dok nisu jos izvirile da vidim di su sta su, al nisam ih takla!!! Jeftine struje mi!
I onda su izvirile. Ova koja je danas s nama tu je bila sva normalna lijepa, a ova druga je rasla sa oba kraja zapiknutim u zemlju. I ONDA sam mozda trebala malo prokopat i oslobodit ju, al kao necu, nek se sama. I drek. Drugo jutro kad sam dosla sva je bila smezurana i zuta i ukratko na ocigled mrtva.

Ne znam dal sa ja sjebala ili kaj, ali eto, tako su mi se karte poslozile. Palo mi je naravno na pamet da odmah brzo stavim drugu na klijanje, ali ne zelim, kao prvo, nesimetriju u satoru (OCD); a kao drugo zapitala sam se vec sto puta kako bi bilo da imam jednu bilju i da ima tu lampu sama za sebe i sav sator? Kakva bi bila? How far can she go? :)
I onda sam gruntala gruntala sta cu sta cu, prica se po internetu da se ova moze bit i malo veca nekad, i tako jedno s drugim odlucila, neka bude jedna!

Na kraju uvoda, spomenut cu naravno da su sa mnom kao i prosli put tehnica podrska muz i mentor Stipe. Tri mudraca oko tegle. :djede::mario::

Igre mogu poceti!

Idu slike redom od kad je progledala do malo prije. To je najljepsa mala beba marihuana koju sam ikad imala :love2:


IMG_5060 (Large).JPG IMG_5062 (Large).JPG IMG_5063 (Large).JPG IMG_5069 (Large).JPG IMG_5075 (Large).JPG IMG_5085 (Large).JPG P1010.JPG P1010006.JPG P1010010.JPG P1230015.JPG P4010149.JPG P8230007.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Bravo sretan grow i pametno sto nisi drugu proklijala, uz pravi trening i nesto duzu vegetaciju ima da se fino to popuni i na kraju ce da bude cvjetova koliko bi bilo i da imas 2 biljke..
I naravno sve pohvale za opsiran i zabavan uvod, to je pravi uvod u dnevnik :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
zapitala sam se vec sto puta kako bi bilo da imam jednu bilju i da ima tu lampu sama za sebe i sav sator? Kakva bi bila? How far can she go? :)
bice u depresiji radi usamljenosti,pocece nekontrolisano da jede i da grabi svu svetlost njenog sveta. Na kraju ce se usvinjiti i izbacice brdo krmacica iz sebe :)
Sad me zanima kako ce se sve to izdesavati,prethodni dnevnik vidim odlicno uradjen. Srecno i sa ovim :thumb:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pinkice sretan grow zelim uz odlican setup te takodjer odabir strain-a.. sretno jos jednom!! ;)Pratim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box