Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ja sam za rezanje...ali još jedan kat pa onda.
Prekrasna je a i Mh lampa će odraditi dobar posao tu :)
Edit: Inače promaknuo mi ovaj dnevnik,pa evo sretno i od mene ;)
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma da,nemožeš fulati svakako,pod MH raste kao kupus i kao što ti je i Stipe rekao neće puno u visinu,samo treba lampa pratiti biljku a dalje se igraš sa njom,lst i tako dalje :)
Uglavnom dogovor je pao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Helou evribadi! :)
Evo nas na prvom sluzbenom update-u -->VEGE - 14 dana od sjemenke - TOPiranje

Cijeli tjedan je bio dobar, cekala sam da ju osisam, i evo frisko od prije par min ima novi friz. Stavila sam prije i poslje fotke, ko kak stave na pravim makeover-ima :)
Jeeediinoo, evo oko cega sad razmisljam.. sinoc sam ju oblino zalila sa vodom i root complexom. A kazu da je dobro poslje stresa zalit sa root-om, pa sad ne znam jer bi jos toga naljevala s obzirom da je sinoc dobila i jos je zemlja fino mokra.

E da, i ovo sam htjela podjelit s vama. Znaci opet je uprzilo i klima je neizbjezna. Hodam po kuci u dugim hlacama, carapama i tankoj vestici jer je princezi vruce i moramo hajcat klimu na najjace i smrzaaavaaam seee!! A inace sam veliki protivnik klime, rađe cu krepat neg trpit taj umjetni hladan zrak, ali evo sta sve covjek trpi radi postenog jointa...

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 21 dan/ 3. tjedan od sjemenke / LSTiranje

Malo sam zanemarila izvještavanje jer sam imala busy tjedan, ali biljka je timarena svaki dan, to bez brige. Tako da je prilicno velika razlika od proslih i ovih slika. Sad gledam, bas je narasla nasa princeza.. :p

Sve ide oke, zdrava je i sve to, LSTiramo je, ispocetka sam ja s nekim debelim zicama u obliku drske od kisobrana, dok je bila jos mala. A sad ju je muz prije dan dva bas rastegnuo. Ja nisam bas mirne ruke pa bolje da to on :)

Jedino sto mi nije po volji je ovo gornje izduzenje. Lampa je bila na nekih 40 cm, i zbog onih zadnjih dana vrucine nisam mogla vise spustit jer je temperatura bila 31-32 u satoru i jednostavno me bilo strah. Rađe nek se izduzi nego da se sprzi. Isla sam tom logikom i sada imam ovo kaj imam; ali i nije sad to tako strasno...valjda.

Mislila sam ju jos jednom topirat, al necu vise, kako mi se cijela koncepcija poremetila s tim izduzenjem.. sad nek ide kak ide. LSTirat cemo ju i kak bude bice.

P1080033.JPG P1080035.JPG P1080037.JPG P1080039.JPG
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
moze toping opusteno,ne stedi je. Na vrshnim granama secni makazama za nokte i uz pomoc lupe,ali ne topiraj vrhove kao sto si vec to uradila sa sve liskama,vec najmanji deo koji mozes da odstranis,onaj koji je tek planirao da krene da raste. Tako neces praviti bespotrebnu stetu i ustedeces na vremenu. Donje grane ce sustici vrhove i sve ce biti ravnomerno osvetljeno... prostora ima,pusti je da se siri :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Danas ujutro je nestalo struje od 8 - 11. tako da je bila vani malo na balkonu. mislim da joj je pasalo, na svjezem zraku, jutarnje sunce.... :sun2:
.....meni nikako nije pasalo, jer ne radi, osim lampe u boxu da vam nabrojim samo dio kolapsa, fen za kosu, aparat za kavu, lift u zgradi, telka, laptop ako baterija ne traje dugo, INTERNET... bas je tesko bez struje, pogotovo kad se covjek tek ustane iz kreveta.

Slikala sam njezin prvi, nadam se i zadnji, izlazak van.

P1100042.JPG P1100043.JPG

@lauba malo sam povinula tu srednju granu/deblo da ju kao spustim s obzirom da se izduzila. a to na koso savijanje cijele biljke nekak ne volim. ne svida mi se :) rade ovak :)

@Degustator ne mogu je vise rezat. postala mi je preljepa i nemam srca :love2:
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Slobodno je seci,rastezi,vole one kad ih mucis ;)
Privezuj skroz do dole ove gornje vrhove,posle i donje kad ih stignu pa onda i te nove vrhove koji se pojave itd itd itd.
Nema tu zenskog i neznog pristupa kako je divna i prelepa kad ces je u svakom slucaju obrati kad bude u svom punom sjaju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Thnx Chilihead, tako mi i Stipe govori, al ja volim misliti imam jedan poseban odnos sa svakom svojom biljkom :D ovu sam odlucila savijati i raztezati na do maximuma, nisam (ja) jos spremna za visestruko rezanje. next grow ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 28 dan/ 4. tjedan od sjemenke / LSTiranje

Jos uvijek smo na rastezanju, svaki dan ili svaki drugi moram namjestat grane lisce, ima posla.

Primjetila sam da unutar 7 dana podupla svoju velicinu. Tako da racunam da sljedece nedelje ili razmisljam o prebacivanju, ili prebacujem ili je vec prebaceno. Vidjet cu kakva ce bit.

P1010051.JPG P1010052.JPG P1010053.JPG P1010054.JPG P1010057.JPG