Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 84 dan / 12. tjedan od sjemenke / 6. tjedan FLOWER


Ovaj tjedan mi se nekako uzburkala situacija u satoru. Sve je pocelo u utorak i srijedu kada smo muz i ja otisli na kratak put i ostavili je samu 36 sati. Prije puta sam ju pognojila, poljubila u celo i zatvorila sator. 36 sati kasnije otvaram sator a ona se na sredini podjelila na dva djela i zalegla sve grane na lijevu i desnu stranu.:bocni:: :eek: Bas je tada odlucila postat teska sama sebi kad mene nema doma.

Od tad izgleda ovak umorno i svaki dan joj moramo pomagat da se drzi. Muz je stavio spage po svuda i onda za te spage vezemo grane da ne propadaju. Nije mi svejedno jer ona mora jos tak bit sigurno dva – tri tjedna, a svaku vecer je sve niza i niza :(
Mozda cemo morat kupit one jojo-e.

Takoder, nije normalno kolko pije. Barem meni. 5 litara vode joj ne izdrzi duze od 48 sati. Nakon 60 sati, lisce se objesi ko da nisam zaljevala tjednima. Mislim da je u tegli samo korjen o_O

Evo slike, al nisu mi neke, jer sam prespavala sam cijelo popodne, zapalila pljugu cim sam otvorila oci i jedva sam drzala fotic :D

IMG_5295 (Large).JPG IMG_5298 (Large).JPG IMG_5306 (Large).JPG IMG_5310 (Large).JPG IMG_5312 (Large).JPG
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 91 dan / 13. tjedan od sjemenke / 7. tjedan FLOWER

Evo priblizavamo se stotom danu ove biljke, i sta se dogada – dobili smo spaljevitis po nekim listovima kako cete i sami vidjeti. Nije strasno ja mislim, kazu strucnjaci nutrient burn. Nije po svim listovima, odmah sam svela gnojenje na minimum, pa se nadam da nece ic dalje. Idemo na sistem voda - pola doze – voda - pola doze - voda. A prije smo imali voda pola voda puno.
Kaj mogu, natrag nema...
Razmisljala sam o flushanju, da ju malo procistim, al kak da izvucem biljku van? Kak? Ak mi pukne grana, puknut cu i ja. Pricekat cu jos tjedan dana da vidim kak ce ic.

Ali, i dalje mi je najljepsa, unatoc spaljevitisu :) I jedvaaaa ceeeekaaaam!! :D Mislim da cu uskoru capnut nesto za probu. Ima tolko slatkih malih cvijetica, samo da odaberem koji cu :D
Dinafem kaze da cvijeta 65 dana, sto je 9,5 tjedana, tako da racunam da 3 tjedna od danas i mozda jos malo - ->:makaze:

IMG_5343 (Large).JPG IMG_5349 (Large).JPG IMG_5353 (Large).JPG IMG_5355 (Large).JPG IMG_5356 (Large).JPG IMG_5357 (Large).JPG IMG_5372 (Large).JPG
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Bolesno:puuuh:::clap:::gled::watch::banana123: svaka vam čast kapa dol:murija::respect:

poskidaj sve ispod te crne špage ili šta god da je pa će sledeći tedan izgledati još ludje i deblje, džaba gubi energiju dol kad joj treba da gura gore i da deblja ! O majko moja kako lepa bioza ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:objesen:
 
Poslednja izmena: