Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Negde sam procitao 2008 tih cini mi se godina(nemoj zamerit sto nznm tacan datum) da svaki koren na biljci i list imaju svoj sistem,koji je generalno zaduzen za svaki hed na biljci,a ako se desi da (u cvetanju vecem) odseces delove na biljci,listove itd... da ti hedovi gube hranu,sad kako ide tacno raspored... (na intenodama) u to nisam zalazio,a ako odseces hedove,do kojih dopire hrana od gore pomenutih,ti delovi listova i korenovog sistema,odumiru... al eto od prilike ovako na seljacki nacin ja pojasni,nadam se da je ok :) izvini sto ti zaspama dnevnik... a sledeci put razmisljajte da u neku vecu posudu od litraze gde se nalazi sad biljka,smestite ispod,mi kazemo kao camac... da se biljka nalazi na nekoj plasticnoj posudi izdignuto od dna,mslm da je nesto tako Bizzo uradio,cak ima i vodic... ili negde u slikama njegovog dnevnika kako to izgleda... ne zameri sto nznm ovako narivan tacno gde :) biljku tako mozes flush-at dok je u box-u... :) peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
muz je bas smiljao neki takav sistem i za ovaj grow. Preko ovog tanjurica u kojem stoji teglica, tu bi izbusio rupu, a ispod stavimo neku velko korito u koje ce curit voda. trebat ce nam odprilike cijeli dan za flush, ali mogli bi mozda tako...

a ako pricas za ovo da cu capnut jedan cvijetic, ja planiram capnut jedan od onih donjih popcorna koji nije ekšuli na velikim budovima. tak sam i na proslom growu pa je bio sve ok. ne planiram carapnut jednu od ovih toljaga. ....a kako onda npr kad uberemo par malina koje nisu jos skroz zrele, ili capnes par marelica sa drveta a ove druge idu dalje? ja to tako nekako dozivljavam :p


@cerak1000 ta crna spaga je mreza koju se nebi usudila sad bas skidat :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ma ne za to,nadovezao sam se na cerakov komnt :) ja nekad poskidam i po 2-3 posle cvetanje 3 nedelje,da degustiram curu koju bi koristio za ukrstanje.. opusteno,al eto skontali smo se.... uzdravlje i peace out :cool23: a lepa vam je curica :love2:
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
da da, sorry, krivo sam te skuzila na prvom citanju, a onda je lood sve objasnio. ma necu, ja ti nista ne cupam sta samo ne otpadne. osim cvjetica za degustaciju ;) nek ide kak ide, dobro je i ovak.
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 98. dan / 14. tjedan od sjemenke / 8. tjedan FLOWER


Ovaj dnevnik vec stvarno dugo traje, ponestaje mi inspiracije za tekstove. :p

Kratko cemo. Kraljica je ok, ima svakakvih boja po listovima, al neam pojma vise kaj joj je u glavi. Gnojila sam nekako laganije, al cini mi se da je ipak gladna pa sam opet pojacala, ne znam vise. Jos malo. Gnojim jos ovaj cijeli tjedan i mislim da poslje toga vise necu.
Trihome jos uvijek neam pojma koje su boje jer neam mirkospok. Al valjda cu nabavit...


IMG_5379 (Large).JPG IMG_5380 (Large).JPG IMG_5381 (Large).JPG IMG_5382 (Large).JPG IMG_5394 (Large).JPG IMG_5395 (Large).JPG IMG_5400 (Large).JPG IMG_5401 (Large).JPG