Stress killer, bomobnčići, karamela, čokolada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Dobra vecer dragi dnevniče, evo mene s novostima
Stigao vent, montiran.... ali nisam imo cijev od 150 pa sam ja to malo naoravio neku "redukciju" od cijevi 125....:zvezda:::fuck: to je jos slabije od ovog 125 sto sam imao @Zelenko63 jel taj vent treba spojit na cijev od 150 da bi funkcioniralo kako treba? I jel sad trebam i drugi filter narucit, ili ce mi posluzit ovaj 125?
:upiii:
temperatura mi se sad penje i do 35
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
E pa šišaj ga drugar, treba isti promjer cijevi:)
Nikakve redukcije, jer samo gubiš na protoku.
I vjerovatno je BB na prvoj brzini *?
Koji je filter u igri, nigdje nemogu u dnevniku pronaći.
Buraz moj, sa 150 BB bi box trebao usisat,prozvakat,reciklirat i složit nazad...:D
Toliko je močan,ali fakat je.
Bolje vrati 125 dok ne nabavis cjevi, kada montiraš sve kako treba budes vidio da 150 nije zajebancija.
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Evo, drug, cijevi rijesene, i znam da bi trebao usisavat kad je na najjace, sad to i radi i sad je dosta bucniji i to najvise kod izlaza zraka. Sad sam ga stavio na prvu brzinu, a navecer kad im svane :sun2: cu stavit drugu brzinu

Filter zraka je PK carbon filter K2601 (125), jel ce se moc spojit?
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Super hvala na pomoci. isprobat cu pa javim
I jos jedno pitanje: jel bi smanjio razinu buke kad bi stavio zvucnoizoliranu cijev?

Btw spominjali smo negdje decibele sto se tice BB na manjoj brzini 33 a na vecoj 44 :D:rasta:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Smanjio bi razinu buke s tom cjevi ali mora biti barem metar dugacka inace nema nekog utjecaja znacajnijeg na smanjenje dB-a.
Ako bb-a stavis u drugu brzinu taj filter bi mu mogao predstavljati vece opterecenje nego sto treba pa ces vidjeti kako bude sljakalo ili nađi filter sa vecim protokom i 150 mm prihvatom.
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Dobra vecer draga Vutro i cjenjeni narode na forumu, :razvaljen::

UPDATE:
DAN 40 10. dan na 12/12
Evo da zabiljezimo ponesto. Dakle ventilator je montiran sa filterom 125, za sad sve funkcionira :gled:


Temperatura se krece po danu oko 29 rijetko dode do 30
po noci od 21-23
vlaga 40/65
Sve biljcice su dobile lolipop :makaze:
po mojem im nista ne fali
dobile su pola doze B.B po njihovoj tablici, prije tri dana.


Stress Killer CBD stress_31.jpg stress_32.jpg stress_33.jpg stress_35.jpg stress_372.png

Candy kush

candy_3 (1).jpg candy_3 (2).jpg candy_3 (4).jpg candy_3 (6).jpg candy_3 (7).jpg candy_3 (1).jpg8.PNG

Candy kush dvojka
candydvojka_3 (1).jpg candydvojka_3 (2).jpg candydvojka_3 (4).jpg candydvojka_3 (6).jpg candydvojka_3 (7).jpg

chocolate skunk
coxa_3 (1).jpg coxa_3 (2).jpg coxa_3 (3).jpg coxa_3 (4).jpg coxa_3 (6).jpg

Kush
kush_3 (3).jpg kush_3 (4).jpg kush_3 (5).jpg

Cheesebarry on je malo mutirao ima flat steam i ima trolist :):bocni:: chessebarry_3 (1).jpg chessebarry_3 (2).jpg chessebarry_3 (4).jpg chessebarry_3 (5).jpg chessebarry_3 (7).jpg chessebarry_3 (8).jpg chessebarry_3 (9).jpg chessebarry_3 (10).jpg

Caramela

caramela_3 (5).jpg caramela_3 (3).jpg caramela_3 (2).jpg caramela_3 (1).jpg caramela_3 (6).png
I za kraj jedna zajednicka s njihovog toplog doma:sun2::vutra: do sljedeceg pisanja DIM S VAMA:joint2::vozdra::joint::rasta::rasta::rasta: zajednicka_32.png
 

Prilozi

  • candydvojka_3 (5).png
    candydvojka_3 (5).png
    1,3 MB · Pregleda: 62
  • kush_3 (1)2.png
    kush_3 (1)2.png
    1,5 MB · Pregleda: 44

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
I sam da kažem 2 slika od candy kush dvojke(BRUTALA):clap:: slika stoljeća il sam pre :razvaljen:: pa meni tak djeluje!:D:thumb:

Edit:Dobar ovaj roadrunner:gled:,još kad se skjura!:rolleyes::cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Dobra vecer vutro i postovani dnevnice
Konacno sam uhvatio vremena da napisem neki update, pa krenimo...

Svasta je snaslo i mene i moje cure. jedne veceri tako zapalimo,:rasta:
kad zazvoni telefon, kad ono vlasnik stana u kojem zivim prodao je stan i morao sam iselit:eek:... ( protrnuo sam... sto, kako, zasto) zapalio drugi :joint2: sjeo s curama promucko glavom i sve isplaniro perfektno ,vrijeme me posluzilo i curke su opet na sigurnom bez da itko zna i da je bilo sta vidio, :mario:: al krenimo mi o njima

Dan 50, 20 dana na 12/12
Temperatura i vlaga su po danu 29/40 a noc 22/60


prije 6 dana primjetio sam da su dosta problijedile ko da im fali dusika, tad sam ih trebao zaljevat i zalio sam ih samo vodom, selidba je bila blizu pa nisam htio experimentirati sa hranom..

prije 3 dana kad sam ih preselio zalio sam ih svaku sa po litru vode i 4ml B.H

par dana prije selidbe pomicao sam i vrijeme paljenja svjetla i svaki dan pomalo da bi prilikom useljenja dosle na sunce, isto sad opet smanjujem to vrijeme da bi iskoristio sto vise jeftine struje. mislim da im to nebi trebalo smetati
Jucer su pokazale da su, zedne zalivene su opet samo vodom a caramelu sam dodao i jos 1ml B.G
Isto tako opet sam primjetio da im se vraca ona prava zelana boja:mario::i jos uvjek ne zele pit vise od 2 l po zaljevanju, i tako svaka 3 dana( u vegetaciji su pile dupolo vise)
Da ne duljim evo slika da vidite kako su

Candy Kush za sad je najljepsi i najzdraviji i najzeleniji:gled:

candy -4 (1).jpg candy -4 (2).jpg candy -4 (4).jpg candy -4 (5).jpg candy -4 (6).jpg

Candy Kush dvojka
candydvojka4 (1).jpg candydvojka4 (2).jpg candydvojka4 (3).jpg candydvojka4 (4).jpg candydvojka4 (5).jpg candydvojka4 (7).jpg
Caramela

caramela-4 (9).jpg caramela-4 (11).jpg caramela-4 (12).jpg caramela-4 (13).jpg caramela-4 (14).jpg

Chocolate Skunk

choxa-4 (1).jpg choxa-4 (2).jpg choxa-4 (3).jpg choxa-4 (4).jpg

Stress Killer CBD
stress-4 (1).jpg stress-4 (2).jpg stress-4 (3).jpg stress-4 (4).jpg stress-4 (5).jpg stress-4 (6).jpg

Kush
kush-4 (10).jpg kush-4 (11).jpg kush-4 (12).jpg kush-4 (13).jpg kush-4 (2).jpg

Chessebarry
chessebarry-4 (1).jpg chessebarry-4 (2).jpg chessebarry-4 (3).jpg chessebarry-4 (4).jpg chessebarry-4 (5).jpg chessebarry-4 (6).jpg
 

Prilozi

  • suncanje.jpg
    suncanje.jpg
    293,5 KB · Pregleda: 29

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav vutro, evo da zabiljezimo ponesto u ovaj dnevnik

Dan 58, 28 dana na 12/12
Temperatura i vlaga: dan 29/42

noc 23/52
Zaljevanje je bilo 3 puta, jednom voda bez smanjivanja ph + 4ml B.B i 4ml B.H i dva puta samo vodom sa smanjenim ph( ph smanjujem sa limunskom kiselinom, ko sto je navedeno u temi ph bez ph metra)

Stress killer CBD auto
Lisce mu je pocelo blijedit im i onih koji su u dva dana skroz pozutili i osusili se,
mislio sam da su gladne ali nisu kad sam im dao hrane, pokazalo se da mu je malko previse, pa sam zato zaljevao samo vodom.
Malo me brine to zucenje listova, al se cvijetovi ljepo pune
stress6 (6).jpg stress6 (8).jpg stress6 (9).jpg stress6 (10).jpg stress6 (11).jpg stress6 (12).jpg

Royal Caramel
Ona je pocela zutit jos u proslom updateu njoj sam jos uz BB i BH dodao i BG 1ml na litru, isto je pokazala da joj je previse hrane, jucer je dobila i dobar flush jer mi je vec tesko gledat je tako zutu pa da vidimo sta ce rec nakon flusha.
Cvijetovi su se ljepo poceli popunjavati, ( samo neznam di su mi nestale slike cvijetova, bit ce sljedeci put:rolleyes:)

caramela6 (1).jpg caramela6 (2).jpg caramela6 (3).jpg caramela6 (4).jpg

CheeseBarry
Ona je u dva dana jako pozutila a mutiran vrh je najzeleniji. Isto je dobila flush i dalje cemo vidjet kako ce ic. Neznam zasto im se to desilo ako tako nastavi do berbe ce bit samo cvijetovi:bocni::
cheesebarry6 (2).jpg cheesebarry6 (3).jpg cheesebarry6 (4).jpg cheesebarry6 (5).jpg cheesebarry6 (6).jpg

Chocolate skunk

On se isto nesto poceo kilavit po listovima, i jedna grancica se samo najednom posusila, neznam od cega.(nju sam odstranio:bocni::) al se ljepo pumpa i za sad mi u boxu on najljepse miris
coxa6 (1).jpg coxa6 (3).jpg coxa6 (4).jpg coxa6 (6).jpg coxa6 (8).jpg coxa6 (9).jpg coxa6 (11).jpg

Candy Kush

najljepsi je i najzeleniji ljepo pumpa vrhove.
Nije mi jasno kako je on odlican a ostali nisu bas a svi uvjeti su im isti.. al neka, neka samo bude tako ljep:banana_rasta:
candy6 (1).jpg candy6 (2).jpg candy6 (4).png candy6 (6).png candy6 (9).png

Candy Kush (dvojka)

Vrhovi se lijepo pune al je i dalje bledunjav isto ima i dosta zutih listova
candydvojka6 (1).jpg candydvojka6 (2).jpg candydvojka6 (3).jpg candydvojka6 (4).jpg candydvojka6 (6).jpg candydvojka6 (7).jpg

Kush
Kako je od malih nogu krenuo s problemima sad izgleda super. Cvijetovi su bas lijepo sbijeni:gled:

kush6 (2).jpg kush6 (3).jpg kush6 (4).jpg kush6 (5).jpg kush6 (8).jpg
Jedna zajednicka
zajednicka6.jpg


Svaka sugestija i savjet bi dobro dosao samo da vise prestane zutit
Toliko za sada :D
Do sljedeceg tipkanja DIM S VAMA :vozdra::rasta::joint2::joint::cool23: