Sušenje i "curing" metoda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2015
64
97
33
51
Zanima me jeli bolje susiti na tavanu ili vani na zraku (između dvije kuće, ima oko 50 cm prostora, dosta je usko) bar ima malo propuha između a tavan je stalno zatvoren a u njemu nemam uticnicu za ventilator
 
20.02.2013
80
75
18
Jel opcija susit je negdje u supi npr,gdje bi imala propuh i mrak al temperaturu i vlagu kakve su vani?
Znaci navece bi bilo hladno i sta znam kolko vlage, kako koji dan..

Jeli to prihvatljiva opcija za susenje?
 
21.09.2015
3
0
1
25
ljudi aj pomozite stavija san susit biljku i evo 3 dan je ali kida je skroz suvatj presuva iman osjecaj ki da ce se smrvit cila..bila je pun k masna al san nista tj je nesto malo i sta daradin napravija san sve po ovome al sta je bilo?pmozite
 
22.09.2015
2
0
1
47
mozes pokusat u teglu stavit koru limuna ili smokrit prst pa navlazit rub tegle
Molim da mi netko pokaže i pomogne kada je vrijeme za sjetvu jer ovo mi je prvi put i ogromna cc preko 5m samo kaj nisam siguran da su vrhovi spremni da se se sjeće stabljika. Hvala puno i Lijep pozdrav


* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti dole levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
22.09.2015
2
0
1
47
evo sec samo da dofuram fotić i stavim tu i jedina od svih je tako velika. Samo ne znam dal je vrijeme za sjetvu.

Kako da postavim sliku ??? ima 4,82m



* * *
nemoj citirati samog sebe i ne pisi post za postom nego uredi prvi, imas opciju Urediti dole levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma izmislja misli da cete biti voljniji pomoc mu ako ima nesto wow a ustvari je kao onaj sto pored rijeke sadi

sjeca li se iko onog lika sto se hvalio ima od 3 metra biljke pa kad je objavio slike stvarno 3 mtra ali čičak jedan mali na svako pola metra XD

aj da ne spamamo vise ovdje poludit ce administratori.fali mi chat radi ovakvih stvari
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Pozz svima
06.08. sam obavio berbu svog NL. Istrimao sam odmah biljku i stavio u minu špilju te pokrio ceradom.
Problem je već što sam pisao, kiša pada ko luda zadnje dane a očekuje se još padalina u narednim danima, ali to je cijena uspjeha.
Bio sam jučer i pregledao vrhove, čini mi se da je sve u redu zasad. Temperatura je između 15C-20C, čini mi se da ima relativno dosta svježeg zraka, jedino me brine visoka vlaga.
Dok sam skidao ceradu ,pojavila se zmija, vidio joj rep i kako ulazi u moju špilju, sviđa joj se moj zaklon od kiše, tako da iman 24 satnu zaštitu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx