Sušenje manje količine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2012
2
3
0
31
Haj....

Znači situacija je vakva.. Preuzeo sam paket od nekih 5-6 grama i primjetio sam da trava nije do kraja osušena, znači prošli puta sam imao isti slučaj i miris nije bio onaj originalni već se osjetilo i po boji i po svemu da je trava vlažna, i ja i prijatelj smo to svukli i ostavio sam mu nešto.. međutim on je to ostavio negdje u sobi (u foliji) i zaboravio na to (puko se ko kokica zabi mu) i nakon sedmicu sjeti se nekako toga i pukne on to i kaže kako je bilo 1000000 puta jače znači.. sad me zanima..

Kako sad da osušim sad ovaj paket što imam?? Da li trebam držati u kesici normalnoj ili u papiru? da li treba biti zatvoreno ili otvoreno?? helpajte ajde..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ELDO je napisao(la):
Samo me ispravi ako griješim... Uzeo sam vuvu i papira od sveske i fino stavio na papir i lijepo zašteko na ormaru .. znači vuvu nisam pretiskao već sam je fino raspodijelio i ostavio je na otvorenom..

trebalo bi da bude ok ako ormar nije u hladnoj sobi, i povremeno odskrini vrata cisto da malo ima cirkulacije vazduha, koliko sam shvatio vutra nije do kraja osusena ali nije ni skroz vlazna i mokra, u zavisnosti od velicine hedova trebalo bi za 10ak dana, dve sedmice da bude spremno za staklenke ;) meni su se popcorn vrhovi tako osusili za 8 dana, vece cu morati drzati jos, bar 15~20 dana ukupno, al bila je skroz sveza kada sam stavio
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
ova prica od Powera je za vece kolicine,a ti to tvoje stavi u papir da izvuce vlagu,za 24h bi trebalo da je suvo,ako je papir vlazan i dalje,samo ga promeni i pesma!
Kod malih kolicina nema velikog problema ni rizika:)

Poz,uzivaj!