Super Skunk (sensi seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
svi predlozi i iskustva su ti u onoj temi sa linka, vidi sta ima kod tebe pa uzmi najkvalitetnije. ne stedi na zemlji, jedna od primarnih stvari
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Oooo Gad olmajti, tek počeli a već svadja :fuck: Nema razloga za lošim vajbom tebra.... samo budi kuuuul :cool: Objasnih li ti ja sinoć da Power, junački sin, ustvari provjerava koliko si bistar :p Eee sad, ako je suditi po izgledu tvojih biljaka, onda je Powerova provjera, i No Joke-ova sumnja u tebe sasvim opravdana.... šestogodišnje iskustvo ne trpi greške koje si ti napravio do sada! Još pitaš koja je zemlja dobra :whato:: a odradio si šest sezona, eeej bre???!!?? Izmiri se ti fino sa mr No-om, zaebi komšije i strašni sud... pa u pozitivnom raspoloženju kreni iznova:cool23: i uvali ga svima ;)
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
jel imaš ti spejs na tipkovnici, nedaš se čitat... zemlju uzmi klasman potground H
ja imam osjecaj da je power omekšao jer su prije i sa manje nadrobljenih gluposti letili sa foruma :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
i sa manje nadrobljenih gluposti letili sa foruma
Dobro sad... šta ste navalili svi redom, ko smrt na babu. Rozentale, predpostavljam da si iz Srb... uzmi Florabelu recimo, eto i Power operiše s njome pa možeš i ti.... isjeci ove čaše, pa presadi biljke sa busenom u veće posude, od 2-5L a ispunjene sa Florabelom! Kad se oporave, tjeraj negdje direkt u zemlju.... Ne sumnjam u istinitost tvoje tvrdnje da je 6 sezona iza tebe, ali vidim da to nije bila ni malo sofisticirana priča. Ovo ti je idealna prilika da upgrade-uješ sebe kao growera, na pravom si mjestu i imaš moju podršku ;) Komšiluk zaebi, špijune zaebi, ulice se kloni i okreni se sebi :D Ajde, srećno... i bez kuknjave :cool23:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.