Sve o muskoj biljci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2014
5
2
0
32
Nemam bas ime od cukun bake,poceo sam od Ultimine bake da pisem u zelenu svesku.... ( ovako.. Baba se zvala Tula - pa od nje je nastala Valhala ) - ( Valhalu je oplodio Hiperboreja - pa od njih je nastala Ultima ) - a novoj zenki koja ce izrasti za nekih 2 meseca njoj sam rezervisao ime po izgubljenom gradu Atlantida - a muskoj biljci koja ce oploditi atlantidu njemu sam rezervisao ime Avalon.... Inace ovo su imena nekadadasnjih istoriskih gradova koji vise ne postoje - a neki ih nazivaju i zvezdama koje su odbrojale svoje dane....

To je dobro da svako ima knjigu kao sto sam ja uradio... ( u tu knjigu bukvalno pisem istoriat o svakoj biljci od kad je mala bila - svaku bolest cak i boja listova pa cak i koren - sve o njima... ) A trenutno radim na tome da izvucem sto vise kolena mogu i da vidim kako stoje stvari...Od stare biljke nap.10 godina,da izvedem njegovog naslednika... To ce biti strava za probati... :)

Ko jednom krene ovo raditi sto ja radim,tesko ce iz tih voda da izadje.... :) Realno... :smoke18:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
power to on nekim svojim domajama kobajage daje neka imena,,

REALNO ja mislim da ti previse ken*aš i da ni sam nemas pojma sta radis,,kao sad si i neki breeder i imas svoje genetike ovo ono, a iz prvog posta bi rekao da nisi uzivo biljku ni vidio, dzabe ti to sve pises u tu biljeznicu,,bolje onda slikaj biljke :D ajd lijepo sad tu biljeznicu u vatru baci,,citaj forum koji mjesec pa se vrati ponovo ovdje i procitaj ovaj post, mislim da ces si lupit šamarčinu samo takvu.. poz i bez uvrede heh
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
NarviC je napisao(la):
1.) Da li se muska biljka pusi?
2.) Da li dopustiti musku biljku da oplodi zensku biljku?
NarviC je napisao(la):
To je dobro da svako ima knjigu kao sto sam ja uradio... ( u tu knjigu bukvalno pisem istoriat o svakoj biljci od kad je mala bila - svaku bolest cak i boja listova pa cak i koren - sve o njima... ) A trenutno radim na tome da izvucem sto vise kolena mogu i da vidim kako stoje stvari...Od stare biljke nap.10 godina,da izvedem njegovog naslednika... To ce biti strava za probati... :)

Ko jednom krene ovo raditi sto ja radim,tesko ce iz tih voda da izadje.... :) Realno... :smoke18:
pa ja sam shokiran :read:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
xmale-marijuana-plants.jpg.pagespeed.ic.EB1Qadq1E-.jpg



boys will B boys..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
auuu, tek sad kontam sta on zapravo radi... jos ja pomislio od dutch passion da ima the ultimate pa mi nije jasno kakve bake i cukunbake... a dobro, nek se zabavlja pa taman za 10 godina da vidi sta dobija tolikim inbridingom, ima na forumu tema o ukrstanju pa ako je voljan nek cita malo, tema fakat za yard
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Nacita se ti i napisa a ne znas sta sa muskom biljkom :D Evo reci cu ti ja jedino sto mozes sa njom... Da je oberes, sve komplet saseces i izmrvis kad se osusi, i grane i listove koji su tu najbitniji, raskuvas sa uljem, pa sa svinjskom masti i jos nekim biljkama napravis mast za mazanje misica i zglobova, i to samo ako nisi u situaciji da imas zenske stablike i listove... Ili da otvoris fabriku da preradjujes u papir itd... ma uzmi i baci na smece :D omg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.