Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
prijatelju,ja bas nisam razumeo koja ti pomoč treba?
U glavnom ako ti j ovo prvi grow...vise se posveti orange budu,tim kalašnjikovima...Haze možes probati,ali za početak je bolje nesto jednostavno...
Haze se lepo čuje- prodaju pod tim imenom svašta/ ni sami ne znaj sta-često... Njemu se posveti,kad steknes malo samopouzdanja,iskustva..

sretno
 
25.04.2008
15
5
3
37
pozz.znam da nisam najbolje objasnio ali trebam kupiti opremu za vec navedeno-posto mi je prvi grow jos ne znam kako sto bolje iskoristiti taj prostor.gledao sam dosta filmica i pratim vas vec dosta ali sam mogo bi reci izgubljen.ako moze konkretno kako bi to vi najbolje izveli.kao sto sam vec rekao imam 2 PRAZNA ormara,volju,zelju...

ps.ove biljkice su trenutno kod komsije pod 600w natrijevom odpocetka.sad im je
rezim 12/12 zbog drugih biljki(opium,ak47)koje su 10-ak dana na cvjetanju.
oce to utjecat na biljke?
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
tvoje biljke ce pocet cvijetat. a sta se tice ormara ako imas para u jedan stavi hps 400 za cvijetanje a u drugi mh 400 za vegetaciju. stredi ventilaciju ako moze na dnu da ti ulazi zrak a na vrhu ormara nek izlazi. kupi tajmere za svice. pise svu na forumu
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Zanima me nekaj...
Ova Santa Maria sorta. Kao ne postoji sjeme jer je genetika nepoznata (?) pa kao se prodaju samo klonovi. Iako nejasno mi je to, kaj ne bi mogo dobit hermi iz vegano klona pa s tim oplodis zenu i opla evo sjemenjke?!?
E sad, aznima me jel ko narucivo kad klonove u cro/srbiju il tu negdje? Tipa jel oni te klonove nekak stealthaju i kak to sve?
BTW tu santamariu sam pljugo u damu i trava je daleko najbolja koju sam genso.. kakav ww i ta sranja..
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Poz svima.VErovatno cu ovih dana krenuti u indoor pa molim za par saveta.Preporucite mi molim vas od koga i koju sortu da kupim.Ja bih voleo da je vise sativa nego indica,recimo 70-30,ali taj odnos nije toliko bitan.Hocu samo da ima bas jak i euforican high,smejavac,i da je tesko mozes kontrolisti.Necu stond varijante.Takodje hocu da semena budu feminizirana.

Sve preporuke dobro dosle.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Za indor ti je bolje indica jer sative idu jako u zrak pa ces tesko odrzat visinu.
Dutch Passion Durban Poison je kolko znam 70:30
 
09.04.2008
11
0
0
35
Pozdrav svima..dobio sam od prijatelja sjemenku sorte Orange trip,tako on kaze....nemogu nigdi nista nac o toj sorti,pa ako itko ista zna neka kaze....hvala
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Evo da i ja otvorim novu temu. Spremam se za zimski grow a dvoumim se izmedju te dvije sorte. Pretpostavljam da nitko nije gojio Sweet Tooth, ali recite mi kakva su vaša iskustva sa WW. Nekoliko sam puta pušio WW, dosta je jaka sorta a i high nije loš.

Da li WW od Greenhouse ili Dutch Passion-a?
Jeli netko uzgajao Durban Poison indoor, ili koja sorta za indoor bi mu bila najsličnija? Haze neki? A štu su Kush sorte btw?
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Ako tjesh white widow obavezno uzmi seme iz Green House zato sto su oni tvorci originalne genetike WW, a ostali su to seme "ukrali", i sad ga furaju.
Ja slepac nisam znao, pa sam narucio iz Nirvane, nista njima za sad ne fali ali eto....
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Ma Nirvana mi niti ne pada na pamet... A opet GrrenHouse i taj Arijan "The King..." mi idu malo na k**** Ali je WW npr. upola jeftiji kod Greenhousa nego kod Dutch Passiona. Ajd vi meni recite neku sortu za indoor koja puca ko Durban.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Nista nije zadzabe skupo!!!
Ako je skupo, skupo je jer je kvalitetno!!
Kod skupljih semena ti je uglavnom rec o femi semenu sa jednim fenotipom a kod jeftinijih ti je i ako je femi. uglavnom seme sa vise fenotipova!!
E sada ko o tome vodi racuna u proizvodnji semena onda i naplati to!!!
I ja uvek glasam za Dutch Passion!!!!!
Imao sam napolju 3 WW manje od 1m i dale su mi 300g (iako su za indor uzgajanje)
A one u najboljem slucaju nedaju vise od 150 po biljci!!
Sam odluci ali skuplje znaci kvalitetnije!
Nisu svuda prevaranti kao kod nas pa da bude suprotno i da to nemora da znaci da je tako!
Ipak su to ozbiljne firme koje obrcu brdo novca i nije im cilj da im padne rejting zbog lose reklame tj loseg semena!!