Sweet Deep Grapefruit od Dinafem, 400W Hps - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
a šta je to CT? :) vidiš meni se zemlja nikad ne osuši pa mi paše da je stalno na istoj vrijednosti i ne brinem ću li prezalit a i puno manje posla. a bio sam još jednu špagu progurao do druge strane i brže je upijalo pa sam maknuo jer joj je i malo vode dost.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
CT je Cool Tube. :) Kad sam se mučio sa temperaturom uzeo sam jedan ali nisam nikakvu razliku primetio dok nisam taj vent koji je bio na CT-u spustio da duva ispod njega. Ubaciću neku sliku kasnije, lakše je nego da objašnjavam ovako. :D

Nemam pojma šta je sa mojom zemljom kad se tako brzo suši ali valjda će to pomoći. Uskoro ću da testiram pa ću znati da li može tako ili ne. :D Mada, ja bih na svaku stavio po jedan balon od 5 litara za svaki slučaj jer one popiju svaka po 1.5 litara na 2 dana.

Hvala još jednom! ;)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Ma to, sad mogu i propasti, samo nek sam ih video ovako lepe! :D :p
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Slike od venta što sam obećao ili šta? :D Ubacujem sve, ne boj se, nemam sa kim sreću da podelim pa mi je svaki update olakšanje! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: howhighserbia

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
tako sam i zamislio..bez dobrog ispuha nebo išlo. ja mislio da imaš preko 20 biljki a ono 5 samo! sljedeća fotka neka bude samo jedna biljka odvojena da steknemo dojam :) imaš zgodnog posla u uskom prostoru :)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Ma ništa tu sad ne ispuhava. :D Taj vent koji je ispod CT-a ubacim ponekad u njega ali jako retko i to je to. Evo sad sam ga ubacio posle jedno 2 nedelje i to samo zato sto sam sinoć lepio one dihtung trake oko vrata od špajza da ni malo ne puštaju svetlost napolje pa je skočila temp/vlaga.

Ali da, sad će trebati još jedan vent jer je promena dosta velika, 32°C i 60% vlažnost izmereno jutros.

To je moja mini šuma pa izgleda kao da ih ima puno ali ipak je to 0.5 m². :D Mada, izbrojao sam oko 40 vrhova tako da će biti to super. Još ako bude više ovih dvoglavih aždaja, ihhhh! :D :smoke18:

Evo, odvojio sam jednu od krda pa je uslikao. :D





Sad sam tek primetio koliko su otežali vrhovi ovi, moraću vezati uskoro da mi se još ne bi polomili. Slatke muke. :D
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
pamćenje mi na paši a da odem pogledat nije mi volja i fora naduvan uvjek pa bubnem iz prve ;) pa mislim šta je sa mirisom i ispuhom glavnim?
na ovoj donjoj se jedva vidi toping, a radio si i fiming pa sljedeći put fotkaj to da vidimo kako su se razgranale :)
sorta djeluje obećavajuće :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Ne znam šta bih radio pa slikam... :D



@CrazySmoke - Nema mirisa, dok se vrata ne otvore. Dobro sam ih izolovao. :D A ni ispuha nema, dok ne stavim onaj vent u CT. :D

- Na ovoj je rađen topping ali sam je kasno privezao i nisu se dovoljno razvile ove manje grane pa sam polovinu njih skinuo jer nisu imale svetla. Ima 8 većih grana.

- Ovde je bio FIM i ima 10 lepih grana i mnogo mi se više sviđa.

Mislim da ću ubuduće raditi soft topping, nekako mi se čini kao najbolja varijanta a i to sam u stvari kod ovog FIM-a uradio, plus što sam i fan listove skratio. :D U stvari ko zna, imam 100 planova u glavi. Možda i neki SCROG da probam sa jednom biljkom popuniti prostor hedićima. Sve zavisi koliko materijala od ovih dobijem. :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Hvala, hvala!

Tako mi je i samom, malo malo pa bih im serenadirao! :D Eto, još nekih mesec dana pa ćeš im moći izjaviti ljubav uživo! :D Mada, ovo gubljenje glave se traži. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.