Sweet seeds - Speed Devil auto. Pocetnicki pokusaj sadnje. By deraxor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma da krivo sam napisao florabella je zemlja kada sam govorio o gnjojidbi mogli ste skontat da sam mislio na Plantella.
Florabella,Fertina,Florahum,,Plantella sve su slične riječi pa u brzini dođe do greške.
A jel neko pogriješio eto ih njih sto dolaze da isprave.
Nijedan da se osvrne na pitanje dali da pognjojim ovu koja je u samom štalskom đubru ili da je ostavimo zalijevamo samo vodom da vidimo šta će biti. Ko zna možda će mrva nje udarat bolje nego neki veći komad normalno uzgojene biljke.?
 
Poslednja izmena:

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Evo male nadogradnje teme, slikama sa posljednjek obilaska:
2- je sostala zakržlajala u samo stočnom đubru, kako nije bilo prijedloga dao sam joj
gnjoj za scvijetanje. Ali začudo zdrava je ko dren. Mala nabijena opasna pravo.
Screenshot_2.png
Zatim je tu i trojka koja je nakon pune doze Plantella malo se pošamutila. samo donji listovi su malo požutili.
3.jpg
Ovo je još jedna (testna biljka) nije se baš razvila.
od nje sam otkinuo par donjih cvjetova, osušio u rerni, i udara ljepo, ali poslije ti se samo spava.
5.jpg
Zatim
redom dalje...
Screenshot_8.png Screenshot_7.png Screenshot_6.png Screenshot_5.png Screenshot_4.png Screenshot_3.png Screenshot_8.png Screenshot_7.png Screenshot_6.png Screenshot_5.png Screenshot_4.png Screenshot_3.png Screenshot_2.png 5.jpg
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
jeli ovo normalno, zapalim (onu probnu) na silu je osušim. Pukne samo tako, što se vidi po pisanju gornjeg posta. Jedva složim tekst.
A onda mi se samo ide leći malo me vozi i onda mi se samo spava i sve mi je ljeno,
I najmanje sitnice , istresti pepeo, otići do trgovine.... jel moguće da je takva vrsta ili još nije zrela?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snup and 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
hha,ha sviđami se odgovor, i onako sam ih ostale ostavio da rastu po P.s.-u sa ovog foruma ove tri su Testne. Ima još da ih poočupam. :banana_rasta:
Ali naravno nisu one još za to.
Ja sam laik ali logično mislim da nisu još počele puštati dovoljnjoi THC-A i ostalih stvari da sad nelupam kad se ne kužim baš.
I da će rad biti za koji dan (mjesec) biti tek ono pravo. Moram kupiti mikroskop, ali razorčarao bi se ako mi ovako " pucala" moram dogodine kupiti drugačiji vrsta. Neku koja daje više energije. i neku kad oću uveče baš da se odvalim i da na kraju zaspim tako
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
samo nemoj malu dirat i kemijat i onu drugu testnu (osim za testiranje zrelosti, hehe)
kako se meni cini te dvije ce biti sam cvijet bez grana.
lisce vec ima efekt, super, ako ju ne ubijes testiranjima uzgojit ćeš vrlo potentnu biljku, a koja slagira ta i liječi :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
samo nemoj malu dirat i kemijat i onu drugu testnu (osim za testiranje zrelosti, hehe)
kako se meni cini te dvije ce biti sam cvijet bez grana.
lisce vec ima efekt, super, ako ju ne ubijes testiranjima uzgojit ćeš vrlo potentnu biljku, a koja slagira ta i liječi :joint2:
ma mala je simpa, kad dođem na sajt prvo nju gledam. Mala ali ned se. drži boju, snagu nabildala se.
Da joj "gazda idiot nije stavio u štaksju đuvbar bila bi jača od ovih. Ali jebiga kad sam početnik.
A ovdje te sve preplaše, jedni kažu jedno, drugi. drugo. Dok ti skužiš par likova, čitajući forum
Da su ozbiljni i da kuže stvra i počneš po njihovom, već je stvar gotova.
Ali ok meni toliko ne treba, nisamn ni mislio stavljat te testne ali rekoh isprepadali me, te neće ti valjat ovo. te neće ono. nije to zatebe i tako.
pognjojom sam ih sa fertina ca, pola doze.
Ove druge nisam. planiram za sljedeći put, ali malo manju dozu. bilo jr pti dnu žutih listova, a možda sam u strahu ali ipak.
I da sunce je upičilo, vidim da je zemlje suva, nije više dosta ići svaki peti dan, moram prije zaljevati
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Ajde probaj ispočetka, ne s biljkama nego s ljudima, probaj malko nježnije u ophodjenju s drugima, larma i galama ne stvara prijatelje.
Ako te bune razna misljenja (a koga nebi) zamoli nekog od mentora da te vodi kroz prvi uzgoj i slušaš samo njega. izaberi nekog tolerantnog s jakim živcima ( hehe Šala , na pola) ;)
Vjerujem da si sasvim ok čovjek samo su živci oslabili, trava koju uzgojis pomoći će i kod medjuljudskih odnosa i stvarno ti želim sretan uzgoj,dobar prinos, da se malo opustis pa da se ljepo zabavljamo i zezamo dok vrtlarimo. :joint:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
je u pravu si malo sam previše napet.
Ispričavam se za svoju nervozu. Zato i polažem velike nade u ovaj grow.
Da se riješim ove kemije više, jer znam kakav sam bio prije nje.
Hvala svima na razumjevanju. (evo je počela davati rezultate jer se polako smirujem, jutros sam zapalio možda kasnije opet)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
A ovdje te sve preplaše, jedni kažu jedno
Moj savjet ti je da ako nisi siguran u odgovore pojedinih clanova da prelistas malo dnevnike sa slicnim streinovima,slicnim problemima i garantiram ti da ces doci do rijesenja.Odlicno ti je napisao 1310.Uglavnom samo probaj sto opustenije raditi grow i isto tako voditi zivot,vjeruj mi biti ce lakse tebi i drugima.Vutra je idealan lijek za nervozu.Znaci kada ti se stvori problem probaj prije pitanja prelistati malo forume o vutri,imas sve...a ako bes nemozes naci odgovor onda uzmes mentora i strpljivo rijesavas problem.;)
Ajde budi dobro i sretno do kraja!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Evo mene sa sajta i čini mi se da im imam problem ili nemam.
Jedna se počela sušiti kao da je zrela, potamnjeli su listovi i dlačice (i one fine sitne). slabo se vidi na slikama.
A mikroskop ću imati tek oko 20-og.
Gledao sam i kroz dva povećala.
nemogu da odgonetnem jesu li trihomi mlječni ili prozirni.,
Evo vidite pa ako ko zna šta je to nek kaže, ništa posebno nbisam radio oko nje. sad u svom dnevniku vidim da je Florabella zemlja mješana sa štalskom pola, pola.
Ostalo sam sve radio ko i sa ostalima, (osim testnim).
4 suva.jpg IMG_20160713_105530.jpg IMG_20160713_105540.jpg IMG_20160713_105552.jpg

još jedna se isto počela ponašati u istoj zemlji kao i ova prva. ali tek počela
 
Poslednja izmena:

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nije ni meni jasno sve druge su zelene čak i one testne,
a po proizvođaču bi tek preksutra bile gotove, 70 dana, mada negdje nalazim i 60.
Ali to u idealnim uvjetima, ja mislim da tek ua 15 dana bo mogao harwest

ubrao sam par donjih grana na silu nešto osušio da probam i super je. ovo ostalo ću da istrimam i stavim da se suši pod krov kako treba,
Veliki su komadi slika:
 

Prilozi

  • ova.jpg
    ova.jpg
    69,6 KB · Pregleda: 85
  • ovaa.jpg
    ovaa.jpg
    196,8 KB · Pregleda: 78
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Vozdra, nemam ti bas nešto utješno za reći. Ovakvo brzinsko sušenje znači samo jedno, krepava. Moja tri prva automatika tako su se osušila preko noći nakon preventivnog prskanja-kupanja insekticidom. Tak se uči, na greškama. Sprzene su, teško da tu ima spasa, vidi sutra dal je štogod zelenog ostalo pa uberi i u sjenu na sušenje. Nadaj se da ove druge nece tako završiti, mozda bi pomoglo obilno ispiranje cistom vodom(za ove koje su jos zdrave ako se pocnu tako sušiti) tzv. Flush.
Ako ti se ovo dopada, mislim na prtljanje s biljkama, probaj na jesen pod lampom, to je luda zeka, ne mora biti skupa oprema, najpovoljnije je tu na forumu polovnu, vidi malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nemam pojma, nisam na njoj ispitivao ništa, osim što je zemlja pola štalska pola Florabella.
Ali na još njih sam radio tako pa nisu požutjele.
samo listovi su žuti, cvjetovi su zeleni.
Probao sam flush. mogu crijevom do nje i pustio sam vodu dugo da teče.
Poslije ću otići i ubrati je.
Sad je gotovo šta je tu je.
Ali bi volio znati šta nije u redu. Ta mi ništa posebno nije bila tretirao je ko i ostale.
Možda i ostale tako počnu.
Danas moram ići da vidim.
Puca dobro i nasilu osušena, Bar ću imati šta dimiti dok ove druge ne budu gotove kako treba
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Evo sam ja otišao i isčupo je van.
ako je bolesna bolje da nesj..be i druge
Ali ja još ne kužim otkud tako odjednom.
Korijen joj izgleda normalan, bijeli, ništa ga nije grizlo.
A da nije njoj "termin" jer na sajtovima koje nesmjem ovdje vjerovatno spominjati, spominju IMG_20160714_104605.jpg IMG_20160714_110834.jpg 60 outdoor onda je ovoj 70 eti.
evo slike ostalih i ovo što sam pobrao.
 

Prilozi

  • IMG_20160714_110839.jpg
    IMG_20160714_110839.jpg
    293,9 KB · Pregleda: 30
  • Sviđa mi se
Reactions: FakiBrate

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Prvo bi naglasio, sve treba gledati s pozitivne strane:D
Pojma nemam što, kako i zašto se ovo desava. Krepavaju.
Ni jedna biljka na slici nema grane!!!
Kad si zadovoljan s radom, necemo kukati.
Sljedeci put po savjetima mentora.
Stipe je mentor, slusaj njega, ja sam moralna podrska :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
401
1.813
143
79
Sumarak
Evo kako izgleda zrela biljka:

pokit_eb484fced33f6d6dee921f3f7a4f9aca.jpg

Ne znam sta se s tvojom desilo, ali ta biljka je pocela da se susi (umire). Imat ces sigurno sta i za pusit, ma da si to mogao mnogo bolje odraditi. Ne znam nikog da je sadio kanabis u cisti stajnjak, a da mi je neko pricao da je uspio ne bi mu vjerovao. Tako da me tvoj dnevnik obogatio za jednu informaciju, znaci biljka nekako moze prezivjeti u stajnjaku. Za iducu godinu se malo bolje spremi, jer te zalihe ti nece dugo trajati. Uglavnom bitno je da imas svog dima pa koliko, toliko. Sretno dalje :gled: